mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 05:23:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 107 108 109 110 111 [112] 113 114 115 116 117 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 981494 krat)
0 članov in 10 gostov pregleduje to temo.
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #1665 : petek, 06.03.2009 : 09:17:04 »

Jst sem tut Border.  Grin Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1666 : petek, 06.03.2009 : 09:28:35 »

Ampak, kaj je narobe s tem, da si buldog? Sploh če si angleški buldog Undecided?
Meni so carski Cheesy Kiss
Če bi želela nekoliko večjega/težjega psa, da bi z mano hodil v mestu na kavo, bi bila to moja prva izbira Cheesy Kiss
Razen da smrči Angry in sopiha kot stara lokomotiva Roll Eyes
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1667 : petek, 06.03.2009 : 10:08:43 »

Oxer, za tebe bi pa rekla, da si border  Roll Eyes. Kaj je pa Skogkatt? Mogoce C A T  Tongue
Meni sta oba tipa vsec, labijev. Ce sta 2, ker se na to ne spoznam. Sam upam, da se ne spremenijo v velikost Missy   Tongue
Buldog, tramvaj. Grem raje na tramvaj  Tongue. So mi pa zanimivi in verjetno so karakterno nekaj cisto posebnega. Smo imel enega v ulici. Roki se ga je tko bal, ker je bil zelo vsiljiv. Imela ga pa ne bi. Nisem tip izberi buldoga, ceprav FŽ in Branka sta mi cist ok  Roll Eyes. Zdaj mi je jasno zakaj Pici tko nori. Ce bi bla jaz macka in imela doma buldoga, bi tudi poskusala uit skozi balkon. Pici drzi se  Wink. Se je pa Muri, potem ko je prebral o Picinem pobegu tudi opogumil in spet zacel s svojimi pobegi. Ko vidi, da se gre ven, se vsede pred vrata in caka. Mali je tko zvit, da sm ze besna. Ce ga pa hoces odnest, se pa na tla vrze. Vcasih ga najdem kako sedi pred vrati in jih poskusa hipnotizirat na, Sezame otvori se. Zacel je tudi z izkopavanjem, ker ponavadi najdem ostanke od tega tesnila na vratih. Je pa res, da je ponavadi gledal z mano Beg iz zapora. Huh Ne vem, ce ne bomo mi tudi kaksne prsilke nabavili.

Flipi je ratal cel noro navdusen, ko mora kaj preskocit. Jaz mislim, da mu bo agility zelo vsec, ko bova tko dalec. Malo ga se matra, ker skace v visino, ko bi moral v dolzino  Grin. Ampak tudi to bomo resili  Tongue
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #1668 : petek, 06.03.2009 : 10:09:03 »

kašn labi sem, sploh še nisem uspela prebrat. Pa ne vem, kdaj bo cajt.  Lips Sealed Skoz neki delam (a se klele mogoče skriva odgovor?! Wink Cheesy). Naslednjih nekaj večerov nosim žabice čez cesto v Hrašah (včeraj sm bla krščena, tozadevno Smiley).
Tegale, punce drage moje, pliiiz ne narobe razumet: babe - pejmo na žabe! Smiley Cheesy
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1669 : petek, 06.03.2009 : 10:23:19 »

Ce bi bila blizje bi jaz tudi prisla na zabe. Oaza, nekaj me zanima. Kako neses zabo cez cesto s cim manj stresa? Poberes zabco in odskakljas cez  Tongue. Ker zadnjic sem srecala zabo, ki je hodila cez in ne skakljala. A imate tle vi prste vmes  Huh Roll Eyes. Aja, sej vem da je recesija pa to, sam da ne bo kdo domov svercal te uboge zvauce, za nevemkajvse  Lips Sealed  Pa uspesno pri zabjem projektu  Wink
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #1670 : petek, 06.03.2009 : 10:32:52 »

jst sem tud border Roll Eyes
ziher nimajo dalmatinca v bazi sploh Angry Tongue
Logiran

oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #1671 : petek, 06.03.2009 : 10:47:29 »

Ce bi bila blizje bi jaz tudi prisla na zabe. Oaza, nekaj me zanima. Kako neses zabo cez cesto s cim manj stresa? Poberes zabco in odskakljas cez Tongue. Ker zadnjic sem srecala zabo, ki je hodila cez in ne skakljala. A imate tle vi prste vmes Huh Roll Eyes. Aja, sej vem da je recesija pa to, sam da ne bo kdo domov svercal te uboge zvauce, za nevemkajvse Lips Sealed Pa uspesno pri zabjem projektu Wink
Žabico lepo primeš, daš v škafec, pobereš naslednjo,....., in ko je žabic tolk, da se ne počutijo več dobro, pogledaš levo, pogledaš desno, po potrebi ponoviš, odskakljaš čez cesto ene 50 m daleč na polje in jih lepo streseš ven pa rečeš "srečno, lubice!" in potem greš nazaj in ...ponavljaš, dokler zmoreš.
Pol greš pa spat pa naslednje popoldne ponoviš vajo.
Dokler pač traja njihova migracija al kako se temu reče. Ful fajn občutek je, res!
 Cheesy
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1672 : petek, 06.03.2009 : 11:10:05 »

Ti si pa RW in se pritožuješ! A lahko jaz tudi izvem ta prave odgovore (jih zamenjam za borderja), prosim? Pa RWji nimajo vsi na drugem koncu štrika privezanih naduvanih ego lastnikov, al zakaj jih že ne maraš (FŽ ful užaljena...)?  Wink

Drugače pa, tole so inscinuacije Moonbeam!
Ker jaz v bistvu nisem buldog, ampak čistokrvni mešanec med buldogom in  border collie-jem. Buldog collie torej Cheesy

Kadar prevlada ta lena buldogova narava, takrat ima Pici sigurno svojih pet najdivjejših minut. Potem mi pa mehko nebo dol prtisne od živcev in se pa že počasi začnem dušit - in ko ji hočem ravno ornk zahropet za vrat, ravno v tistem hipu ratam border. No, zdej veste, zakaj z našo vzgojo ne gre preveč hitro na boljše Smiley

Štala je pa, da se je moj dragi zvečer tudi moral testirat - in ne moreš verjet! tud on je buldog! Je moral takoj it še enkrat, pa se je isto spremenil v borderja. Zdej smo potrjeno najbolj buldog collie familija na svetu. Od mačk je pa Milenca bulldog, Pici pa collie seveda. Otrok je tudi zelo collie, tko da bo treba zgleda še enga malega buldogca naredfit, če bomo hotli ostat uravnoteženi. Huh
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1673 : petek, 06.03.2009 : 11:26:32 »

Moja prijateljica ima buldogico Kiss Pa dobili so jo na dobesedno pravljični način Cheesy Dolgo so občudovali eno psico, ki je s svojo gospo hodila na sprehod mim njihovega vrta. Potem so se (po dooooolgem premisleku in mojem nagovarjanju) končno doma zmenili, da si bodo še oni omislili enega pesa, še najraje buldoga ali kaj podobnega. In čez par dni, ko je gospa s psičko zopet šla mim, so jo nekaj vprašali v zvezi, kolk je pasma zahtevna itn. Nakar je gospa planila v jok in povedala, da že več mesecev išče dobre posvojitelje za svojo psičko, ker se seli na drug konc sveta in je ne more vzet s sabo, in da jo bo konc od skrbi, kaj naj naredi.

In zdaj lepotička ima nov dom, v katerem jo vsi obožujejo, bivša lastnica se je oddahnila.

Resnična pravljica Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1674 : petek, 06.03.2009 : 11:27:53 »

Hehehe FŽ, pri vas pa dogaja Cheesy Grin....
Cats, to je pa res en hepiend Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1675 : petek, 06.03.2009 : 11:38:50 »

Odklop FZ  Grin. Se enega buldoga narest  Grin. Vzamem nazaj. Buldogi so prave face. Tam kjer so buldogi, tam sem jaz  Tongue.
Sem se odlocla, da jaz tudi resim test se enkrat. Ceprav tale rw mi prav pase. Look but don't touch, mi pise na celu. Rw se mi zdijo taksne mocne zvauce. So prav simpaticni za pogledat. Sem imela pa to smolo, da jih je bilo v eni ulici, kjer sem se setala malo morje, enih 7 na 500m. In vsem je pisalo na celu kill. Ta nek strah mi je ostal iz otrostva. Zdaj se desocializiram. Imam celo terapijo naroceno pri Fortuni, ki ima 2  Tongue. Bolj me je lastnikov strah, taksnih, ki mislijo, da vse znajo. Zato sem malo bolj previdna  Roll Eyes

Oaza, hvala za obrazlozitev. Tele zabce so pa prav srecne, da imajo vas. Sam, da ne bo evolucija, zaradi nosenja in prenasanja po zraku,  poskrbela, da bodo zabce cez ene 100 let dobile krila  Roll Eyes. Pol jih boste sele lovili  Wink
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #1676 : petek, 06.03.2009 : 13:27:28 »

Hahaha, rešila un test... baje sem čivava. Grin Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1677 : petek, 06.03.2009 : 13:28:21 »

No, se nam širi repertoar Grin Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1678 : petek, 06.03.2009 : 13:52:55 »

Civava  Grin  A to si lahko tudi  Tongue. A bo kdo vsaj kak pitbul, da ne bom jaz najbolj strasna  Huh Roll Eyes Al pa so ga prepovedal v kvizu  Angry Grin.
Logiran
Micika
rad pišem
****
Sporočil: 445


« Odgovor #1679 : petek, 06.03.2009 : 14:08:20 »

Jaz sem pa Nemški ovčar - delovna in pametna... Bo že držal...  Grin  Wink  Grin
Logiran
Strani: 1 ... 107 108 109 110 111 [112] 113 114 115 116 117 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines