mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 17.09.2024 : 07:00:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 141 142 143 144 145 [146] 147 148 149 150 151 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 993559 krat)
0 članov in 20 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2175 : sreda, 01.07.2009 : 12:32:22 »

Izletniki, vidim, da ste uživali  Wink

Naša dva ljubimca  Roll Eyes




Tunel je itak da treba pohodit in uničit. Povabljeni so vsi, ki si to upajo  Tongue




Muri zelo rad čepka na mizi in gleda čez okno na plen, ki leti mimo  Smiley




Takole Miša spremlja, ko se sesa po stanovanju, ker mora obvezno nadzirat, da ne spustim kaj  Grin




Pa še gneča na kavču  Roll Eyes. Tudi na dvosed se vsi skobacamo in nam prav nič ne manjka  Cool
 


Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2176 : sreda, 01.07.2009 : 12:44:06 »

...samo da ste skupaj... Smiley Kiss
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #2177 : sreda, 01.07.2009 : 21:47:44 »

Evo dopustniki prišli nazaj. Ni bilo kakšnih večjih podvigov, pa se tudi javljali nismo.

Pri vas se pa imate zelo lepo.  Kiss In če bi slučajno kakšen še manjši kavč imeli, bi se pa tam gor vsi stiskali.  Tongue
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #2178 : nedelja, 05.07.2009 : 22:26:27 »

Sem videla, da ste se imeli krasno danes Smiley
Eni pridno osvajajo 2tkm vrhove, drugi pa svoje osebne himalaje: agilitaški most  Grin

Tukaj pa še filmček iz LC, sem ga končno naložila Wink http://www.youtube.com/watch?v=CREfb7zpbuM
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2179 : nedelja, 05.07.2009 : 22:36:06 »

 Cheesy jeeeeee Maj  Kiss     To je bilo samo še vprašanje časa  Smiley   Seveda pričakujemo predstavo po mostu tudi v živo  Wink
Film sem pa glih videla. Črna in bela pika Grin. Hvala za filmček  Cool
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2180 : nedelja, 05.07.2009 : 23:10:13 »

Mi smo danes osvajali in osvojili  Cheesy. Flipi je osvojil svoj prvi dvotisočak  Kiss

Ta pes je noro navdušen nad hribi in hojo. Podirali smo časovne rekorde in to samo zaradi Flipa prišli na vrh celih 40 minut prej kot je predvideno. Odpravili smo se na Peco h kralju Matjažu. Žal kralj Matjaž še vedno spi, kot tudi njegova vojska. Lahko smo opazovali lepote njegovega kraljestva, natančneje iz Kordeževe glave na 2125 m.

Začeli smo takole.




Ogrevali smo se za start in Flip je norel kot ponavadi   Cheesy




Pot se je vzpenjala in vzpenjala, mi pa sledili markacijam in Flipu, ki si je tu pa tam privoščil dol uležt.




Žeja, žeja... Tudi leže se da spit deci al pa dva  Smiley




Priganjali smo Boštjana, da je čas za odhod. Seveda zna to Flip še najbolje.




Najvišji vrh, ki smo ga dosegli, je bil Kordeževa glava, ki je 2. najvišji vrh Karavank.




Na vrhu smo si privoščili smetano  Cool




Malo na slovenski strani...


...malo na avstrijski. Mejni kamen, ki označuje mejo. Peca je malo naša, malo pa avstrijska. Hribe si je treba deliti. Kaj pa morje?  Roll Eyes




Tako je zgledala najvišja točka z utrujenimi planinci Smiley




Pogorje Pece iz južne strani. Mi smo plezali gor iz severne, ki je veliko bolj travnata in dostopna.




Na poti navzdol se je Flipi vidno upiral haltiju. Me sploh ni ganilo  Roll Eyes Tongue




Ugotovili smo, da moramo še malo shujšati, ker smo skoraj prekucnili khm...




Moja dva fanta počivata po sestopu.




Spili smo malo svežega in se odpravili domov.




Bilo je super. Flip je odličen popotnik in hribolazec. Zame enkratna vzpodbuda, sploh, ko pride do kakšne krize in utrujenosti, da bi se najraje obrnila navzdol. Danes niti enkrat nisem pomislila na to.
Bravo Flipi  Kiss 
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #2181 : ponedeljek, 06.07.2009 : 10:38:41 »

Hvala za sms, sem bila zaradi žurke v soboto precej na off.  Wink
Res nas morate kdaj s seboj vzet. Prav navdušuete me, ko vas vidim kako ste zagreti in kako vam je fajn.
V soboto si izmenjamo še kakšen stavek na to temo.

Ps: hodiva na treninge za C oz. IPO.  Grin
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2182 : ponedeljek, 06.07.2009 : 12:49:37 »

Super, bravo Flipi  Kiss lepo te je videti v hribih. Lepe slikice  Smiley in kako lepo se vidi, da si zadovoljen  Smiley Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2183 : torek, 07.07.2009 : 16:19:26 »

moonbeam, sem te že večkrat hotela vprašati, pa pozabim: A si že bila kdaj na Triglavu ?  Smiley Jaz sem bila namreč že trikrat. Prvič pri 5 ih letih, drugič pri 8-ih, in tretjič pri 12 -ih.  Smiley Bi šla še, pa moj fant žal ni pohodnik, on bi se le vozil in vohal bencin.  Undecided No, saj ga lahko prepričam, ampak malo težje.  Sad To sem hodila še s starši.  Smiley
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #2184 : torek, 07.07.2009 : 16:22:06 »

Triglav je kul, bila 2x Smiley
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2185 : torek, 07.07.2009 : 18:07:18 »

Hvala za sms, sem bila zaradi žurke v soboto precej na off.  Wink
Res nas morate kdaj s seboj vzet. Prav navdušuete me, ko vas vidim kako ste zagreti in kako vam je fajn.
V soboto si izmenjamo še kakšen stavek na to temo.

Ps: hodiva na treninge za C oz. IPO.  Grin

Se lahko zmanimo za kakšno skupno turo. Flipi bo vesel družbe, sploh pa dejstva, da bo imel več ljudi za nadlegovat in lupčkat  Tongue

A C delata  Grin. Sej mislim prav, kaj je to C,a ne?  Roll Eyes 


moonbeam, sem te že večkrat hotela vprašati, pa pozabim: A si že bila kdaj na Triglavu ?  Smiley

Na Triglavu še nisem bila. Bila pa sem povsod okrog. Dolina Triglavskih jezer je čudovita  Smiley
Boštjan se malo višine boji in klinov, zato je Triglav še neosvojen  Roll Eyes. Upam, da bova šla vseeno enkrat gor. Bi verjetno lahko šla s kakšnimi planinci, pa bom čakala na Boštjana, da se odloči in opogumi  Tongue.

Triglav je kul, bila 2x Smiley

No vidiš. Prosim, da poveš Boštjanu, da ni tako hudo, kot zgleda na sliki. Jaz mu bom oči zavezala in ga gor gnala, če se sam ne odloči  Tongue
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #2186 : sreda, 08.07.2009 : 08:02:00 »

A C delata  Grin. Sej mislim prav, kaj je to C,a ne?  Roll Eyes 
C ja oz. če bo kazal voljo in potencial bova poskusila kar IPO I.   Wink
Če pa ne bo volje pa tudi nč škode, pač ne bo službeni pes.  Grin Ga pač Velenjski policisti ne bodo mogli vzet s seboj na racije.  Tongue
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2187 : sreda, 08.07.2009 : 12:48:22 »

Triglav je kul, bila 2x Smiley

Se strinjam, pa čestitke  Wink res lepa so tudi sedmera jezera  Kiss

moonbeam, potem sva skoraj na istem, Damjan namreč tudi ne pleza, njemu so klini že podvig  Roll Eyes je pa tudi lansko leto fino zlomil golenico, in ima še vijake in ploščico noter, tako da za letos Triglav 1000% odpade. Ampak ga BOM prepričala, sigurno, ker imam željo jit.  Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2188 : četrtek, 09.07.2009 : 22:15:52 »

Niso vsi za hribe in nekaterim je prav muka. Eni hodimo v hribe, drugi radi kofetkajo, tretji igrajo tenis, vsak za nekaj. Meni je najlepše to, ker lahko Flipu pokažem, prej Rokiju, lepote, pa svež zrak naredi tudi svoje. Ni ga čez svež zrak med iglavci. Sama dvomim, da bi lezla v hrib  Roll Eyes. Flip je kar dober motivator. Brez njega marsičesa ne bi počela. Zato je vsekakor pes tisti, ki meni daje ogromno življenjske energije in posledično mu jo jaz vračam nazaj. Enkratno je.

Trenutno smo v pripravah za dopust. Iskanje lokacije, usklajevanje mačje oskrbe in vsega potrebnega. Spet je Flip na 1. mestu in iskanje apartmaja, kjer so dovoljeni psi  Roll Eyes. Ko takole klicarimo okrog, nam ljudje kr govorijo zgodbice, zakaj psi pri njih niso zaželjeni, od tega, ker imajo dlake, ker so jim zgrizli komarnike, ker ni čivava  Tongue. Flip že ima dopustniško frizuro in namakanje v vodi že nestrpno čaka  Cheesy
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2189 : četrtek, 09.07.2009 : 22:18:07 »

C ja oz. če bo kazal voljo in potencial bova poskusila kar IPO I. Wink
Če pa ne bo volje pa tudi nč škode, pač ne bo službeni pes. Grin Ga pač Velenjski policisti ne bodo mogli vzet s seboj na racije. Tongue

Glede na to, da sem že videla Lipicanca, si upam trditi, da bi lovil nepridiprave z vso vnemo, sploh, če bi imeli sir za hlačami  Cheesy Grin
Go Ago, gooo  Wink
Logiran
Strani: 1 ... 141 142 143 144 145 [146] 147 148 149 150 151 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines