mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 21.07.2024 : 11:22:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 130 131 132 133 134 [135] 136 137 138 139 140 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 388142 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2010 : sreda, 21.09.2011 : 11:26:40 »

Ja krasno, svetovni popotniki Cheesy
Lepo da se spomite tudi na nas, ki smo ostali doma, smrk smrk, smo pa veseli, da ste okej in smo vas že fejst pogrešali Kiss Kiss
Hočmo slikce - zahtevamo slikce Cool Roll Eyes Tongue Missy&co
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2011 : sreda, 21.09.2011 : 11:45:17 »

Čaki, a odkar se niste javili, ste se odločli, pa vse spakirali in že preselili? To pa je hitrost! Shocked Cheesy Like it, cele face! In koliko časa bomo sedaj na belgijski izdaji fižolonovic?

Uživajte, delat pa ne preveč Wink!!! ljubezen
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2012 : sreda, 21.09.2011 : 14:23:06 »

O sto mater, vi pa res niste od muh! Afro  Meni je sicer ena ptička prišepnila, da se bo Pici "enkrat jeseni" selila; ampak še preden sem se dobro okrog obrnila, ste vi to že vse zrihtali.
Uživajte v hiški! In seveda redno poročajte, kako gre Pici in ostalim francoščina. Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2013 : četrtek, 22.09.2011 : 09:17:24 »


ps: najprej nas nakuri s tole štorijo in pol nas pusti brez slikc ... mislm ... jst sm ogorčena

Točno tako  Angry Wink
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2014 : četrtek, 22.09.2011 : 09:40:50 »

Slikce pridejo veri kmalu, le fotič je v eni škatli, ki je pod drugimi škatlami, samo da ne vem katerimi...

Hehe Pepsi, sem si rekla, da tokrat pa čim manj kompliciranja, ker potem se zakomplicira še tisto, kar bi sicer šlo preprosto. In tudi tebi tako nisem hotela težit. Ja, enostavno napakirali smo se in šli. Sploh nisem hotela pomislit, da se bi mravlja slinila in zganjala zadeve in je taktika začuda kar pomagala. Poleg nje sem imela na avionu še dve mini mulčki, od tega eno za v naročje, prtljago in sebe in če bi začela komplicirat, bi bila hitro tam, kjer ni muh. ET se je pa z avtom pripeljala za nami z enodnevno zamudo, frajerka je celo pot prestala brez problema, le na zadnjem lulanju se je odločila, da bo počasi zadosti in so jo morali še za urco in pol prisilno dvignit v prtljažnik.

Fižolonovice naj bi predvidoma izhajale iz tujine še naslednje 4 leta, sicer pa nikoli ne veš, se je treba pustit presenetit in ne preveč planirat Smiley.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2015 : četrtek, 22.09.2011 : 09:55:28 »

Ej, super ste!¨ Cool Kiss  ljubezen Slikce pa komaj čakamo!
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2016 : petek, 23.09.2011 : 09:15:31 »

Sploh nisem hotela pomislit, da se bi mravlja slinila in zganjala zadeve in je taktika začuda kar pomagala. Poleg nje sem imela na avionu še dve mini mulčki, od tega eno za v naročje, prtljago in sebe in če bi začela komplicirat, bi bila hitro tam, kjer ni muh.
Bravo, mami, nekompliciranje je zakon  Cheesy Afro! Saj drugače bi pa itak doma čepela  Tongue Smiley.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2017 : sobota, 01.10.2011 : 21:54:32 »

Evo, slikc še vedno ni, vsaj unih konkretnih s kakšno od rac, ki čakajo, da se enkrat snamem iz fleksija in opravim z njimi ne.
A kako je kaj pri nas? Hja, tlele je zmeda, fantje in punce, moji še vedno na dnevni bazi iščejo zadeve, jih potem najdejo na napačnih mestih al pa jih sploh ne najdejo. Tako so recimo nekam zabalinali moj kong, ki ga neskončno pogrešam. Ker še vedno gledam okrog ležat kr ene škatle in vrečke, sem bila danes ponoči primorana sama pospravljat.

Našla sem vrečo z dišečimi suhimi domačimi klobasami, ki so bile draga popotnica od doma in ozimnica od gospodarja (ki se mu v današnjih časih baje niti ne reče več tako)... Skratka, ozimnico sem pospravila na zelo varno mesto, bila je sijajna, malo preveč slana, pretirano dimljena in papricirana, sicer pa prav slastna... Do nje sem prišla tam nekje med tretjo in četrto zjutraj z zelo izpopolnjeno tehniko odpiranja drsnih vrat in uspešno pospravila vsaj devet konkretnih parov dišečih klobas. Glede na to, da moja rit in trebuh še vedno delata kot se šika, vsem psom tule gor sporočam, da so klobase izjemno zdrava reč, podmažejo drobovje od znotraj (ni varjante, da bi kdaj kak sklep zaškripal), zobe pa od zunaj, da se svetijo kot novi. Popravijo tudi slab zadah in so sploh pravo veselje za dušo in dobrodošla sprememba v dolgočasnem sivem vsakdanu povprečnega, z briketi futranega psa.

Lepo vas pozdravljam, fejst podmazana ET, ki danes ubožica zaman čakam na večerjo Sad.

P.s.: Javljanje od mame FŽ - sredi noči pritaca v zgornje nadstropje eno fejst mlaskajoče, žejno in po klobasah smrdeče bitje, mi pritisne nos ob zaspano faco in dopoveduje, da jo tisti poprčki le nekoliko preveč pečejo po ustih. Kraja je bila glede na vonjave takoj odkrita, smo šli še kakat v pričakovanju driske, a barabca ni rabila ničesar drugega kot novo skledo vode, ker ob klobasah se pač pije, ane... Jezna malo na tistega, ki je zadevo slabo pospravil in malo na psa, ki jo je potamanil, sem dan preživela v pričakovanju driske, ki je ni bilo od nikjer. Smrkljica ET ima železen želodec in precej iznajdljive možgane... jasno ji je, da je vse še malo zmedeno, pa hvata krivine, da kar glava boli. Čakam, da se zadeve malo umirijo, pol so pa na vrsti špartanska vzgoja, policijski prijemi in vojaške vaje s striktnimi sankcijami po potrebi ali tudi brez nje Roll Eyes Angry.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2018 : sobota, 01.10.2011 : 21:58:48 »

Go ET, go ET, go Grin
Požeruhica, zlata si, da če si že požrla tisto goro klobas, po njih vsaj nimaš driske
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #2019 : sobota, 01.10.2011 : 22:02:32 »

Joj FŽ, kolk vam je lušno Grin Itika, mala brihtna rita, je pa prava gurmanka in predvsem zelo prijazna, da vam tako pomaga pospravljat Tongue
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2020 : sobota, 01.10.2011 : 22:02:43 »

Ej, FŽ, kva se ti zdaj kle neki vsajaš, saj ti itak klobas ne ješ  Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2021 : sobota, 01.10.2011 : 22:09:11 »

A veš da bi jih skorda rajši sama, kot da jih je ona, grrr... Jaz pa vsa v skrbeh sredi noči  špile štejem in računam, kolk klobas manjka.
No, špile so bile na veliko srečo vse, nedotaknjene in popljuvane v dnevni po tepihu.
Edino kar mi ni jasno je, kako za vraga ji čisto nič ni.
Dolgčas nam pa nekoko res ni, hehe. 
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #2022 : sobota, 01.10.2011 : 22:11:52 »

Ja valda, da ji ni nič, doh! Sej ima železen ciganski želodec. Wink Pa po slastnih domačih, po vrh vsega še prekajenih, klobasicah bi bil greh driskati.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2023 : sobota, 01.10.2011 : 22:20:59 »

Pa to je vse domače bio eko, valjda da ji nič ni Cool Cool
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2024 : sobota, 01.10.2011 : 22:30:37 »

Matr, ta pa se Bita prekasa Shocked Enkrat je navalil na kup klobas pri starem gradu nad Smlednikom. Kar tako so bile odvrzene na kup ... castna Titova, ni kradel  Evil. Samo skoda se mu jih je zdelo za odpad Roll Eyes.
Logiran
Strani: 1 ... 130 131 132 133 134 [135] 136 137 138 139 140 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines