mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 21.07.2024 : 01:38:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 113 114 115 116 117 [118] 119 120 121 122 123 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 387972 krat)
0 članov in 17 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1755 : torek, 10.05.2011 : 09:03:42 »

Kak fajn izlet Cheesy. Lako tebi, ko imaš tako vlečno službo Wink
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1756 : torek, 10.05.2011 : 09:56:28 »

In še mačkasto poročilce:
ponoči je Milenco nenadoma obšla strašna a-,c- in b-vitaminoza. Na vso moč se je trudila iz preozkega kozarca spravit cedevito, sledil je glasen bum! in črepinje s pijačo vsepovsod po kuhinjskih tleh. Pa smo ob dveh vstali in malce brisali. Kaj češ, ko si enkrat naložiš 8 mačjih križev in že čakaš na devetega, si to lahko privoščiš, ne da bi bili pretirano jezni nate Wink.

Pa še Pici najdena danes v prepovedanem položaju (objekt poželenja je zelenjavni golaž s krompirjem). Fuj to, Pici!

uboge mačje punčke Sad
ane Milenca, res trapasto, da tisto cedevito nalivajo v tako ozke kozarce.
upam, da je uboga Pici dobila vsaj ponev za polizat.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1757 : torek, 10.05.2011 : 11:17:55 »

Ja, Picika je fuuul boga in zatirana Evil. Bi se pa drugače ona s Pepsi precej rajši zdilala za pol ure svobode na ta novi travici, šnicl pa v zameno prepusti njenim prav tako trpečim psom. Po možnosti lahko prijazna gospa atrij okrasijo še s parimi slastno čivkajočimi ptički... Zadnje cajte jo ful dajejo take pregrešne misli, sploh kadar smo mi zunaj se prav trudi utret si pot ven pa magari če bi blo treba na ta račun luknjo skozi rolete skopat. To so njene ta večje želje - hrana pa, pih, glih tolk da se ne umre, za več pa ni potrebe. Še ta boljša (sem paše iz nepojasnjenih razlogov očitno tudi tale vege golaž - pa sevede surov piščanček in govedina) je dobra samo tolk časa, dokler ni njena. Ko je pa v posodici, je pa bolj fajn bezljat in noret in je škoda cajt tratit za take neumnosti kot je pridobivanje špeha. Saj kar ostane tako Milenca počisti, ravno toliko da se škoda ne dela...
In zato je pač še vedno suha glista - jaz pa čakam, da me eden prijavi, ker tko slabo skrbim za ubogo revico predaja.

Milenca je že nadomestila manjkajoče vitaminčke - zadnje cajte ima nekaj s skledicami, kozarčki itd. Danes mi je uplenila mlekca in malo vitaminizirane vode (z eno uno tableto šumečko) si je privoščla za povrh, tako da že uživa lepotilni spanec polna železa, cinka in kalcija. Kakšen za ckrnit težek lajf Tongue.
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1758 : torek, 10.05.2011 : 16:11:44 »

Joj, pa saj vaše žvali ja ne vejo, čemu se reče življenje  Evil  predaja ...
Pri nas bi pa še živega kunčka doble  Evil ... Ampak sam za lušte si delat  Evil !!
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1759 : sreda, 11.05.2011 : 14:07:19 »

Jaja, mi jih pa tepemo pa zatiramo pa zapiramo pa jest jim ne damo, anede Evil?

Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1760 : sreda, 11.05.2011 : 14:09:59 »

E.T. je bila pujsa in se je na sprehodu z enim kolegom valjala po visoki travi pa brodila sta po fejst blatni čulubodri... in je pridelala take luštne flekce na trebuhu.
Se mi zdi, da bi meni psihiatri morali počas zaplenit živali v skrbi za moje dušno zdravje in stabilnost, ker takoj dobim popadek ('joj, kaj če je demodex, kaj če so ene ful trdovratne gljivice, kaj če moram razkužit celo bajto, kaj če so mačlki nalezli, kaj če se bomo vsi okužili....'). Potem nekaj časa globoko diham, moj me vmes draži 'a ma displazijo kolkov tud? kaj pa sivo mreno, dej poglej jo no? čak mal, kaj je pa tole nad repom? itditn.' jaz se pa jezim in naštevam kaj vse se da staknit kje in čigav pes je imel kaj... In potem še malo diham in si naglas povem načelo 'pejt k dohtarju, če bi šla tudi zase'.
Ponavadi napetost počasi popusti in se skuliram, drugač pa pač bežimo k vetu.

Tokrat je umirjanje uspelo, flekci so že lepši, smo se pa takole kopali v antiseptičnem šamponu za srbeče kužle.
Zdej smo lepi in dišeči, da je kaj. Vmes je bla pa cela žalost Grin (fotka je slaba, ampak stanje je pa vseeno jasno):

Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #1761 : sreda, 11.05.2011 : 14:40:34 »

FŽ, sicer se ti smejem, ampak tudi čutim s tabo! Tej desci res ne razumejo.... Tongue
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1762 : sreda, 11.05.2011 : 15:55:42 »

Haha, bogica, kako nesrečno gleda. Naša tudi ni ljubiteljica penečih kopeli Roll Eyes. Samo, da so flekci obupali Smiley. Sicer pa eno vprašanje - kako se ta šampon (plivasept najbrž, ne?) dozira? Razmišljam, da bi mi tudi to imeli v domači lekarni za vsak slučaj...(nisi edina, ki paničari drugače...pred prihodom Lexi smo imeli doma samo Lekadole, sedaj imam pa boga in pol Tongue).
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1763 : sreda, 11.05.2011 : 16:07:23 »

boga boga punčka ... vse s trudom pridobljene vonjave ste eliminirali, smrk smrk  Undecided
eh ... dvonožcem res ni pomoči  Angry

kaj pa če sta po kakih strupenih rastlinah skakala in je imela reakcijo?
btw ... a kužate (tam, kjer imajo po trebuščku čisto redko dlakico) tudi koprive opečejo?

kar se skrbi tiče ... uf ... tu nekje smo, bolje da ne povem kaj več Lips Sealed
je pa zelo podobno branju medicinskih priročnikov.
še do "c" ne prideš, maš že vse simptome.
živalca je pa še tok bolj nebogljena, ker ne zna povedat kako in kaj.
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #1764 : sreda, 11.05.2011 : 16:13:36 »

Sicer pa eno vprašanje - kako se ta šampon (plivasept najbrž, ne?) dozira? Razmišljam, da bi mi tudi to imeli v domači lekarni za vsak slučaj...(nisi edina, ki paničari drugače...pred prihodom Lexi smo imeli doma samo Lekadole, sedaj imam pa boga in pol Tongue).

Jaz imam za take primere za vsak slučaj šampon Clorexy Derm Forte. Doziranje je 30 ml za srednje pse. Lahko (jaz bi ga vsekakor) ga mešaš v razmerju 1:15 z vodo. Za Plivasept pa nebi vedel.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1765 : sreda, 11.05.2011 : 23:56:39 »

joj, kakšen mil pogled!  Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1766 : četrtek, 12.05.2011 : 12:24:24 »

Šampon ni plivasept, en tak malce razkužilen pomirilen pripravek je - od učinkovin vsebuje koloidno žveplo in salicilno kislino. Namenjen je za srbečice in podobne reči. Reče se mu pa Sebozero. Probali smo ga prvič, ne morem pa rečt kolko dela, ker se mi zdi, da bi šlo tudi brez nazaj, glavno mi je bilo, da je umita in malo razkužena, da ni več nič strupenega na njej. Ga bom pa ohranila v domači lekarni vsekakor. Sem razmišljala, da bi še Milenco z njim skopala, ker ima takole spomladi vedno tak suh prhljaj. Samo to se je treba pa psihično pripravit, ker ona pa ne tala samo milih pogledov tako kot ET.

FŽ, sicer se ti smejem, ampak tudi čutim s tabo! Tej desci res ne razumejo.... Tongue

Itak da ne, sploh se jim pa ustavi ob takihle prigodah... Pridejo gospod včeraj domov čisto fuč in si zaželijo tuša. Njegova (bivša) brisača se suši na radiatorju. Pa še ena zraven. Potem se stuširajo in obrišejo. In glede na to, da so po naravi rdeče barve, črne dlake nekako ne pašejo na kožo (ET lih menja dlako, tako da kar lepo pušča)... Še kar mirni ugotovijo, da so žrtev diverzantske akcije in se še enkrat stuširajo. Uporabijo ta drugo sušečo se brisačo. In spet jih prekrijejo črne dlake Grin. Po tretjem splakovanju si grejo malce jezni po svežo brisačo v omaro (kar bi lahko storili že prej), ubogici midve z ET morava pa naslednjih 10 min poslušat kr eno jadikovanje, čeprav nama gre ob prigodi precej smeji. Mislim, kdo bi njih razumel, no Roll Eyes.

Rava, tam na trebuščku je ET čist gola in takoj vse pobere. Se pa začuda do zdaj še noben klop ni prijel tja. Drugače pa dostikrat kake praske pa rdeče pike od trav prinese s sprehoda.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1767 : četrtek, 12.05.2011 : 12:59:04 »

mogoče bi morale biti dlake skravžlane 
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #1768 : četrtek, 12.05.2011 : 13:05:26 »

Hočemo videoposnetek kopanja Milence!!!  Evil
(in če boš uspešna, te najamem, da še našo Moni prideš skopat)  Cool
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #1769 : četrtek, 12.05.2011 : 13:18:54 »

Pri nas po tuširanju Pege ne more nihče uporabljati kopalnice, dokler ne opravim temeljite čistke (črne dlake od stresanja pridejo do stropa, počrni vse - umivalnik, školjka, .... VSE). Tako tudi ni možnosti za zamenjavo kake brisače Tongue Porabimo pa v povprečju okoli 6 brisač + eno veliko rjuho/deko. In ko opravimo, gre ves brisalni tekstil samo še v pralni stroj, ni možnosti, da bi kdo kaj zamenjal. Tongue (Nočem niti vedet, kake operete bi pri nas gledali, če bi se misko kdaj obrisal v Pegino brisačo Roll Eyes )
Logiran
Strani: 1 ... 113 114 115 116 117 [118] 119 120 121 122 123 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines