mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 21.07.2024 : 01:21:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 110 111 112 113 114 [115] 116 117 118 119 120 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 387938 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1710 : četrtek, 21.04.2011 : 22:11:03 »

Sej bojo pa ideje za vas uporabne, ni rečeno, da ne bo tut vašim tamalim srala po glav.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1711 : četrtek, 21.04.2011 : 22:12:10 »

Pici, Muriotti tebe čisto razume  Roll Eyes   Mi smo ta teden izvedeli, da bo kuhinja zamujala, kar pomeni, da bo Muri že vseljen, ko jo bodo štimali in po možnosti v katerem drugem prostoru zaprt, se drl na ves glaaaaaas, jaz pa z njim Roll Eyes  Se sprašujem, če sploh moramo imeti kuhinjo  Tongue  

ps. FŽ, kaj pa če bi ti Murija vzela k sebi za kak dan, k imaš veliko hišo, pa si že glih od Pici strenirana. Glih toliko, da nam kuhinjo namontirajo?  Roll Eyes
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1712 : petek, 22.04.2011 : 00:12:37 »

Ma zdaj razmišljam, če jo dam prec al bi počakala do konca poletja. Ker lani nam je tako fejst muhe lovila, pa ne bi letos za tiste rumene selotejpe dnarja stran metali. Tako da konec poletja vi kr pridte pa se bomo že zmenil. Po pošti ne moremo poslat, ker tole bi koštalo vraga in pol...Če bi jo pa v gajbico dal pa s kolesom pridete, bi pa že naštimal nekak tako, da bi blo dihtig. 
Sem pa zelo počaščena da se je slavna gospa Zofija javila v moji temi, zlate nasvete imate in mi vas vsi beremo!
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1713 : petek, 22.04.2011 : 09:23:29 »

ja, malenkost, guspa, če še kej za unga cucka rabte sam rečte. Mam tut ketne. Zofka
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1714 : petek, 22.04.2011 : 11:28:55 »

Vi ste čist neresni!  Angry Bomo že kkšno drugo mačko najdl, sej jih je kot trave, tko da vi kr obdržte svojo obnucano!  Tongue
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1715 : petek, 22.04.2011 : 11:33:25 »

Pici, pa si rešena!  ljubezen
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1716 : petek, 22.04.2011 : 14:11:31 »

Pici, pa si rešena!  ljubezen

Samo do nadaljnega Evil!
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1717 : torek, 26.04.2011 : 15:25:04 »

Grin Grin Tukaj se vam že pošteno rola Grin Cheesy Cheesy
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1718 : sreda, 27.04.2011 : 19:49:23 »

Mi smo včeraj frizbijali pa pomoje ne bomo več Sad. Vsaj tako na polno ne. V bistvu je frizbi zelo težko tako vrečt, da ga pes lepo ujame. Sploh ko za njim leti tak, ki mu energija itak skoz čez ušesa ter vse ostale luknje ven leze in ga je treba v bistvu skoz umirjat.

Ni mi jasno kaj smo delali, ampak po dobre pol ure norenja je bila zadnja tačka skoraj do večera več ali manj v luftu. Na zunaj ni bilo videt nobene poskodbe. Potem se je parkirala na pojstlo, na katero sicer ne sme in bila boga sram. Danes zjutraj o šepanju ni bilo več sledu, tudi ko stopi malo hitreje, hodi lepo povezano. Zaenkrat recimo da sem si oddahnila, si rečem, da vsak lahko kdaj nerodno stopi. Bom jo še par dni sigurno šparala pa opazovala bom, če se še kdaj na isti nogi kaj ponovi. Zaenkrat kaže dobro, tudi na popoldaneskem sprehodu vse ok, jo pa kot rečeno ahtam in ji niti ne pustim noret ali bit odvezana, ker njej ni čist jasno, kaj je to počas... Močno upam, da je bil res samo enkraten napačen gib. Če se bo ponovilo pa itak sledi potreben postopek...
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #1719 : sreda, 27.04.2011 : 20:00:42 »

Se splača it na tečaj frizbija (vsaj tisti enodnevni). Nam je zelo koristil - osvojiš ene par metov in jih potem malo prilagodiš psu.
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1720 : sreda, 27.04.2011 : 20:19:22 »

FŽ kako pa ti E.T. pristaja, kadar lovi frizbi ? Z Maršijem imava kar probleme glede tega, obožuje frizbije, ampak mu jih zelo poredko mečem, ker pristaja z zadnjimi tacami navpično na podlago in celotno telo nabija na zadnje tace, kar pa ni v redu. Najbolj fajn je, da pes enakomerno pristaja z vsemi 4 tacami na podlago, oziroma s sprednjimi z rahlim zamikom  Wink
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1721 : sreda, 27.04.2011 : 20:56:30 »

Ja, kako pristaja?
Nekateri psi že sami od sebe pristanejo na štiri tace, druge pa je tega pač treba naučiti.
Sej zadnja opcija (če če se reeees ne bi naučila pristajati) pa sopač rollerji ves čas  Wink

E.T. je pa sedaj na prisilnem počitku res boga Tongue kakšno prikrajšanje Tongue !!!
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1722 : sreda, 27.04.2011 : 21:34:54 »

Res ne zna lepo pristat. Večinoma na zadnjih, občasno ga lovi od strani in potem pristane celo bočno, na eni sprednji in eni zadnji. Si čisto predstavljam, da tudi jaz ne mečem prav, je pa res, da je letanje po luftu za pse najbrž nekaj, česar v naravi ne bi počeli ravno po večkrat vsak dan. Zato bo pa še naprej bolj žogica v pogonu, ker jo lahko vržeš tako, da jo gre iskat po vseh štirih (kar je precej bolj naravno gibanje) ne pa da skače po luftu v čudnih pozah. Je pa proporcionalno kar dolga psička, kar ji skoke pomoje še oteži.
Kako se pa pravilnega doskoka drugače nauči?
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1723 : četrtek, 28.04.2011 : 20:29:40 »

Kako je E.T.? Saj vem, nepotrebno vprašanje, ker sigurno ni nič več šepala.  Smiley Pri nas si občasno tudi privoščimo frizbi, ampak običajno smo pa kar na žogah.  Smiley
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #1724 : petek, 29.04.2011 : 10:39:03 »

FŽ, mi smo s frizbijem uspešno sesuli koleno Sad Začelo se je tako kot pri vas, s šepanjem, ki je čez 2 dni izginilo, na otip ni psa nič bolelo, le zadnjo nogo je uporabljal z rezervo. Nato je bilo vse ok, normalno je hodil, laufal, norel, skakal. Kot laik sem to pripisala nategnjeni kiti sram  Naslednjič (čez kakšen mesec dni), ko sva ponovno uporabila frizbi namesto žoge, pa se je šepanje vleklo kakšen teden (na otip, vlečenje, prepogibanje... ga ni nič bolelo oz. ni nakazal, da ga boli, je pa precej šepal) zato smo šli do ortopeda, ki nam je povedal, da smo sesuli meniskus in medialno kolateralno vez. Obiski vseh možnih strokovnjakov in štirje meseci strogega mirovanja niso bili fajn. Frizbi je od takrat naprej pri nas na listi prepovedanih igrač.
Jaz bi ti frizbi odsvetovala, če praviš, da že zdaj ni tako kot bi moralo biti. Oz. menim, da ni vredno nadaljevati, da se naučita pravilnih metov, skokov, pristankov. Do takrat lahko naredita več škode kot koristi, pri nas smo to žal ugotovili prepozno.
Logiran
Strani: 1 ... 110 111 112 113 114 [115] 116 117 118 119 120 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines