mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.07.2024 : 11:32:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 84 85 86 87 88 [89] 90 91 92 93 94 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 387432 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1320 : ponedeljek, 20.12.2010 : 22:37:13 »

O šit.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1321 : torek, 21.12.2010 : 10:15:19 »

Hm, zoprno in bljak do konca  Angry
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1322 : torek, 21.12.2010 : 11:56:33 »

Sej posledic ni hudih - cepljenje proti tetanusu pa eno hitro srečanje z malo operacijsko na urgenci, kjer so mi rano odprli, malo obrezali in razkužili. Ko se enkrat zaceli, se ne bo skoraj nič poznalo. Bolj me jezi, da taki sploh obstajajo - jaz ne vem, zakaj za božjo voljo je treba imet za bajto psa, skoz, ampak res skoz zaprtega - če ne drugega, jaz niti za futer ne bi hotela dajat za nekaj tako nekoristnega. Pes sedi tam zadaj, gleda v luft in laja. Boji se vsega na tem svetu, vreden ni pa niti toliko, da bi se mu eno cepljenje privoščilo Angry. In zapovrh se je ženska najprej gladko zlagala - dokler ji ni postalo jasno, da obstaja nek register, kjer se bo to preverilo. Zdaj ji je pa hudo in vse... mi je tudi jasno zakaj - ji je začela blagajna v glavi cingljat...
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1323 : torek, 21.12.2010 : 11:58:48 »

Kozo jedna Roll Eyes, upam da ji bo blagajna fejst močno cingljala in da se bo olajšala za kakšen konkreten cekin Angry Angry
Folk je pa res zarukan.
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #1324 : torek, 21.12.2010 : 12:59:12 »

Če jo tožiš, boš imela za zelo lepo božično darilo, sicer malo z zamudo.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1325 : torek, 21.12.2010 : 13:00:20 »

... za nove skibucke Roll Eyes Angry
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #1326 : torek, 21.12.2010 : 14:00:43 »

Ojoj FŽ  Undecided Fajn se cajti in še bolj fajn naj te crkljajo  Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1327 : sreda, 22.12.2010 : 09:23:57 »

O, upam, da se vse s tabo uredi.  vegi
Bi jim pa privoščila kakšno prijavo, da morda začnejo gledat drugače na svoje laži. Poleg tega se jim lahko ob taki priliki tudi drugače pove, kaj so zakonska določila in, da jih je treba upoštevat. Navsezadnje, zdaj imaš straho hodit tam okoli.  Huh
Pesjanu bi pa privoščila eno boljše življenje...
včeraj sem jaz imela podobno izkušnjo z zelo prijazni :-*m črnuhom, ki je lutal po Domžalah. K sreči je imel številko na ovratnici... In prišli so takoj po njega. Ampak izjave ob pogovoru so pa bile bljak bljak... Najboljša je bila (po mojem poučevanju, da se pes mora malo sprehodit+kastrirat, pa ne bo več takšnih težav...) njihova izjava, da je že prestar (pri njegovih 5 letih) za kastracijo! Pa kje taki veterinarji žvijo oz. kje ljudem take neumnosti zrastejo v glavi....  bruham bruham bruham jezen butnglavc
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #1328 : sreda, 22.12.2010 : 09:25:11 »

Hm, luna7, a je slučajno podoben labradorcu, predebel in so ga klicali As?
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1329 : sreda, 22.12.2010 : 09:30:49 »

Hm, sicer se meni ni zdel predebel... ravno pravi. In navihan in prijazen do kraja Kiss. Svojih se je razveselil do konca... Malo manjši je od moje Lune.
Dlaka bolj od prinašalca, klicali pa so ga .... Maks, vsaj tako se je meni zdelo. Pobrala sta ga sine in njegova mama (pričakovala sem mulca, prišel pa je konkretno odrasel možakar=sine po njega). Sta povedala, da ga imata na ketni, pa da ga je danes malo spustila in, da je spet ušel.... jezen jezen butnglavc butnglavc butnglavc
Mama pa je stala v copatih sredi ceste in je težko hodila  Lips Sealed, avto pa je bil srebrno moder Berlingo... In verjetno sta bila z Vira... 
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1330 : sreda, 22.12.2010 : 09:31:40 »

Aja, pa še tale je bila ena izmed cvetk: Pes je itak zavarovan, zato je vseeno, če ga zbije avto.....  bruham bruham bruham butnglavc jezen butnglavc
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #1331 : sreda, 22.12.2010 : 09:36:26 »

Nope, potem (za spremembo) ni bil As. Zavarovan, ja... bi jih rada vidla, katero zavarovanje bi ven potegnili.  bruham
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1332 : sreda, 22.12.2010 : 21:07:10 »

Aha, tale moj je tudi 'zavarovan' - zato pa sprašujejo, če jih bom tožila. Skoraj za smejat...
Sem ocenila, da je glede na njihovo finančno situacijo kazen (ki zagotovo bo) dovolj velik udarec. Pes lepo roma na preglede, potem bo še cepljen - stroški pregledov, kazen za necepljenje in spuščen na javni poti ter še par malenkosti, mislim da bi tole morala bit skoraj tisočka. Tudi če bo pol, je to še vedno kar nekaj. Mi je (tokrat) v uteho, da so komplikacije, udarec po žepu in posledično priložnost za razmislek.

In medtem, ko se zunaj dogajajo neumnosti, v hiši, kjer je toplo in prijetno, najstarejši uživajo v svojih 5 min prazničnega wellnessa Shocked Grin:

Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1333 : sreda, 22.12.2010 : 21:36:52 »

Ja Milenca, kooooončno je tudi tebe nekdo mal pocartal Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1334 : četrtek, 23.12.2010 : 10:03:27 »

Aha, tale moj je tudi 'zavarovan' - zato pa sprašujejo, če jih bom tožila. Skoraj za smejat...
Sem ocenila, da je glede na njihovo finančno situacijo kazen (ki zagotovo bo) dovolj velik udarec. Pes lepo roma na preglede, potem bo še cepljen - stroški pregledov, kazen za necepljenje in spuščen na javni poti ter še par malenkosti, mislim da bi tole morala bit skoraj tisočka. Tudi če bo pol, je to še vedno kar nekaj. Mi je (tokrat) v uteho, da so komplikacije, udarec po žepu in posledično priložnost za razmislek.

Me pa vseeno zanima, kaj je s tem zavarovanjem... A to velja le, če te potem drugi tožijo? Da slučajno potem te potuhe neizvrševanja zakonov ne pokrijejo s stroškov zavarovanja??!?!  Huh Angry
Logiran
Strani: 1 ... 84 85 86 87 88 [89] 90 91 92 93 94 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines