mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 20.08.2024 : 22:18:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 75 76 77 78 79 [80] 81 82 83 84 85 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 390305 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1185 : sreda, 27.10.2010 : 10:35:03 »

Cel puter? Wooohooo, bejba (mogoče je kje prebrala, da je puter "in" in margarina "out" po novem) Grin
Pri nas je bil puter tudi enkrat napaden - z mačje strani, se razume, s Fickove, ki je sicer totalno nepožrešen in netatinski maček Angry Sem na srečo  dovolj hitro opazila, pozneje pa to ljubezen uporabila pri dajanju tabletk za razglistenje. Malo ribje paštete ali malo masla dela čudeže pri požiranju ogabne kemije pri nas Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #1186 : sreda, 27.10.2010 : 11:04:11 »

celega pri nas še ni nihče uspel suniti, takole kakšno polovičko pa že velikokrat. nazadje je pol zavitka putra s papirjem vred sunil Štrumf. Kar lepo iz mize vpričo vseh. Samo stegnil se je jezik izpod mize, pa ni bilo več ne masla ne papirja. Smo odšteli od zajtrka, drugače je pa super za dlako.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1187 : sreda, 27.10.2010 : 11:10:26 »

Bravo ET, se vidi da nisi zakompleksana anoreksična mladenka Evil Cheesy Grin
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1188 : sreda, 27.10.2010 : 11:49:52 »

Ravno včeraj je pa meni Bučko ukradel vrečko s kruhom, in ga malo pogrizel, tako da smo bili zvečer brez kruha  Roll Eyes Pika pa je pojedla skoraj cel kolut izolir traka  Lips Sealed Roll Eyes Kot da bi imel tako rad kruh.  Roll Eyes Za puter bi še verjela, da ga ima rad. A da je dober za dlako ? No, tega pa nisem vedela do sedaj  Smiley
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1189 : sreda, 27.10.2010 : 11:59:05 »

Jaz tudi nisem vedela, čeprav se sliši logično.
Če bodo kaki posebni svetilni učinki, takoj pofotkam in poročam Cool.

Sicer je pa malo anoreksična že po pasmi, se mora kako rebrce videt. Malo se je poredila pri nas, zjutraj sem jo kar s strahom prvič letos oblačila. Glede na lepe cene hurtte (njena velikost je bila skoraj 100€) ne bi glih vsako jesen novega Wink. No, še je prav, edino malce obtisnjen. Ampak je prav tako, ker je tudi kako mišico že razvila v tem času, sploh v zadnje noge je kar nabildana.

Se pa ona z vprašanji ala 'al prav se papa maslo ali margarina' ne obremenjuje preveč. Je tudi že margarino uplenila enkrat. Na srečo precej manjšo dozo, ker jo je med obračanjem skledice tudi veselo mazala po tepihu Lips Sealed.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1190 : sreda, 27.10.2010 : 12:00:32 »

... po pasmi...
Mislim lovce nasplošno, ona je kot vemo itak X-mix Smiley.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1191 : sreda, 27.10.2010 : 12:02:00 »

 Roll Eyes a dej, kaj se zdaj ven vlečeš - vidiš podzavest dela svoje Evil Evil Tongue
ET, samo da si kul, da ne boš kakšne driske fasala - naša bi jo zagotovo Lips Sealed
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1192 : sreda, 27.10.2010 : 12:22:45 »

 
Nene, razen mačjih briketov (ti so strup zanjo, zakaj, nimam pojma) lahko poje vse kar češ.
Par primerov:
- dobim sms od moža: 'žena, prit domov, otrok je ful bruhal, pes pa je vse pojedel' - nič
- pojedla zamašek za odtok v tuš kabini - pokakala, brez stranskih učinkov
- konkretno vsebino ene otroške plenice - skoraj jaz dobila motnje, ona nič
- en usnjen čevelj
- skoraj cel ta velik pladenj štrudla - nič
- dobršen del rumovo-smetanove torte - nič
- skledica francoske solate - nič
- ful kruha - nič
- senf v kozarčku - nič
- spisek hrane poljubno nadaljuj
- še ene par stvari, ki niso za jest in jih bom rajši zamolčala
Tko da ona bi pomoje še pohane vilede brez problema hrustala (probali seveda ne bomo).
Na začetku je itak skoz in vse kradla z mize, zdaj je to postalo kar redkost. Smo pa ugotovili, da so res edino mačji briketi (ne vse znamke) problem. Recimo Sanabelle in Trainer poje brez problema, npr. RC in Hills pa naredijo hudo štalo. Hecno - ker pasji RC in Hills sta ji pa čisto ok.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1193 : sreda, 27.10.2010 : 13:03:34 »

  predaja A dej no, senf v kozarcu je tudi potamanila....  Vse razumem, ampak senfa pa ne najbolj....
Logiran
evelinas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 208


WWW
« Odgovor #1194 : sreda, 27.10.2010 : 13:08:26 »

 Grin o kako smo se zdej nasmejali...ja, hud je ta menu od E.T. Tongue
drugače pa Ajša tudi ooobožuuuje maslo, samo da moramo glede na njeno postavico res pazit, da se samo občasno pocrklja z njim...krade pa ona samo mačje brikete, uff, za to se je pa specializirala  Angry
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1195 : sreda, 27.10.2010 : 13:16:43 »

Jaz sem enkrat na začetku mačke umaknila, v brikete pa nasula pekočo papriko (malo, kolikor sem pač upala).
A misliš, da jo kaj gane? Nič. Vse je pospravila pevka. Prav ponavljala pa ne bi, da se mi slučajno ne vžge od znotraj.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1196 : sreda, 27.10.2010 : 13:34:20 »

Grin o kako smo se zdej nasmejali...ja, hud je ta menu od E.T. Tongue
drugače pa Ajša tudi ooobožuuuje maslo, samo da moramo glede na njeno postavico res pazit, da se samo občasno pocrklja z njim...krade pa ona samo mačje brikete, uff, za to se je pa specializirala  Angry
Hehe, pri nas je obratno, naš mačor krade pasje brikete Roll Eyes, ko v mčaji posodici ostanejo le še tisti res shujševalni in to že tretji dan (jih imamo malo zmešane, da so le malo pocrkljani)  Huh. Najprej užge en fuzbal s kroglico briketkom, potem pa fino na kupček zdrobi nekje, kjer mu pač ustreza.... to poljubnokrat ponovi. Ne nekaj velikega, ampak kupčki pa se vedno kje najdejo  Angry Lips Sealed. Ali pa briketi pod tepihom, ki prijetno zahrusta, ko stopiš nanjga.... Angry
Logiran
evelinas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 208


WWW
« Odgovor #1197 : sreda, 27.10.2010 : 13:58:13 »

pri nas smo se navadili umikat mačje brikete na visoko, sploh ponoči... ker ko gremo vsi spat, slišiš Ajšo, kako se odplazi prav potiho v kuhinjo in hrusta...če se odplazim za njo, jo dobim, kako leže z gobcem pri posodici melje Grin...čez dan niti ne poje dosti, ponoči mora pa obvezno igrat "it wasn't me"
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1198 : četrtek, 28.10.2010 : 15:13:53 »

 bruham bruham
Ko se enkrat sam doma lotiš pucanja analk, zna bit da si za vedno drugačen...
(kdo bi si mislil, da je lepa princeska od noter taka pujsa, jejjjj)

No, je blo kar nujno, se je celo dopoldne lizala in jo je očitno srbelo. Žleze so bile polne kot se le da, zdaj jih komaj otipam, tako da mislim, da je uspelo, tudi pri miru jih zdaj pusti. Upam, da je bilo samo polno in ne tudi vneto, ker sicer samo stiskanje ne bo pomagalo.

Pa še en predlog za vse, ki tole delate doma - NE se nagibat preblizu! Če ne vidite, si OBVEZNO nataknite očala, sicer vam bo fejst žal (mislim,da je bil tale del postopka tisti, ki se nanaša na prvi stavek).
slaba prebava slaba prebava
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #1199 : četrtek, 28.10.2010 : 16:00:50 »

 Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Logiran
Strani: 1 ... 75 76 77 78 79 [80] 81 82 83 84 85 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines