mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.07.2024 : 21:25:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 387169 krat)
0 članov in 18 gostov pregleduje to temo.
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #870 : petek, 18.06.2010 : 14:10:37 »

Kaj na balkon, to je bila že itak prepovedana zgodba, sploh nismo nikdar probali.
Hvala za dobre želje, Milenca je ok (malo še vedno smrdi), se pa prav razživi, ko Piciki kaj fali Sad.
Pici se tudi ne pozna nič več, se pa meni toliko bolj. Ne vem kdo toliko opazuje in nadzoruje mačke kot jaz njo zadnje dni - pa ne, ker bi ji kaj bilo, ampak si prav ne morem pomagat hodit jo gledat, trapice moje male.

Je po naravi taka, da je skoz na robu tega, da bo nekaj ušpičila (ja, res je, zdaj bom še miljonkrat bolj pozorna), ampak srčno upam, da je bila to prva in zadnja tako velika neumnost v njenem življenju - manjših je pa po temle lahko zaradi mene še na miljone in miljarde, se sploh ne sekiram.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #871 : petek, 18.06.2010 : 14:15:26 »

Aja, se opravičujem dami Milenci, ker sem jo preimenovala v Mici.
Pici.....Mici....to je tako blizu....  sram Wink Grin
Torej, Milenca, oprosti, ker vem, da si bolj občutljive sorte.  Kiss
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #872 : petek, 18.06.2010 : 15:27:35 »

Ne vem kaj naj si mislim, človek pazi in pazi na vsakem koraku - moj našo bajto občasno v hecu imenuje 'Alcatraz', ker imamo res strikten režim glede zračenja, odpiranja vrat itd., vedno povsod pogledam, preden odprem - pa se vseeno zgodi. 
Pozdrav iz Alcatraza št. 2...  Azn
Kar se ti je zgodilo, je moja nočna mora.... Najhuje je, da RES pazimo, pa se še vedno lahko kaj novega, nepričakovanega zgodi.  Undecided Pol smo pa "nore babe", ki čisto preveč kompliciramo, ko mačke oddajamo.  Lips Sealed Ali pa posvajamo...  Wink

Mali leteči pošastki pošiljam enega  Kiss, Milenci pa "moje sožalje", da ni uspelo.  Evil
(sori, malce črnega humorja!)  Wink
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #873 : sobota, 19.06.2010 : 21:44:08 »

Kaj lahko počneš na dolgočasno deževno in mrzlo soboto?
Odpreš omare in izbereš to ali ono, recimo Wink. Moje najljubše - punčka z rutko na četrti in pariška frajla na zadnji fotki Tongue.











Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #874 : sobota, 19.06.2010 : 21:48:06 »

Samo  modelka ima pa po  izrazu sodeč preslab honorar za take afne guncat
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #875 : sobota, 19.06.2010 : 21:50:05 »

Iiiiiiiiiijoooooooooj, meni je pa na prvi fotki takoooo všeč Smiley
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #876 : sobota, 19.06.2010 : 23:53:42 »

Jej, E.T. dela rravno take face kot Roy, ko ga v babico z ruto štimamo  Kiss
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #877 : nedelja, 20.06.2010 : 00:25:55 »

Če poročam o lepih trenutkih, moramo tudi o nelepih, ki jih obžalujem, ker bi se lahko končali drugače Cry. Mogoče v poduk za še koga...
Naša Pici je tri dni nazaj upravičila vzdevek 'leteča' in povzročila kup skrbi, joka in paničnega strahu . Prosim, pazite na svoje mace, mi smo brez posledic ostali čisto po naključju ter zato, ker slučajno ne živimo v desetem nadstropju nad kakšnim parkiriščem ali prometno cesto. Ali pa je bil na delu res dober mačji angel varuh.

Okna...
Pri zračenju vedno maksimalno pazim. Striktno jo ločujem od prostorov, ki se zračijo, odpiram v glavnem le na kip, pa še to le okna, ki se odpirajo z majhno odprtino, tistih, ki se odprejo bolj na veliko ali imajo v bližini kako odrivno površino ne, ker se bojim lezenja skozi. Tudi tokrat sem se zaprla, ko sem stopila v spalnico v mansardi, ki je nadstropje in pol nad tlemi - čeprav sem šla samo pogledat skozi okno, kdo parkira na naši dovozni poti...

V trenutku, ko sem se nagnila skozi, je mimo moje desne rame kot izstrelek priletela Pici. Dobesedno poletela je ven. Ni mi jasno, kaj ji je bilo, zunaj ni bilo nobenega ptiča, muhe ali česa drugega, kar bi jo pritegnilo. Zelo mogoče, da je hotela na polico in falila. Tudi ne vem, kako je prišla noter, še minuto pred tem sem jo videla v pritličju valjat se po pasji postelji z E.T.. Ne bom razlagala, kako mi je zledenela kri, ker je bilo grozno. Priletela je na betonsko potko ob hiši. Odnesla jo je z nekaj praskami na nosu. Seveda sem jo vsa panična takoj stlačila v transporter in na kliniko (sploh ker ji je v prvih minutah tekla kri iz noska). Se je izkazalo, da ni hujšega, razen šoka (reva je bila čisto mirna).

Po pregledih je dobila infuzijo (zakaj, mi ni čisto jasno, verjetno za hitrejše okrevanje), potem smo se šli domov opazovat in počivat. Ne vem če sem naredila prav - odklonila sem injekcijo proti bolečinam in se zmenila, da pridem drugo jutro takoj nazaj, če bo slabše. Zdi se mi, da sicer ne bi počivala niti minute, ampak spet norela, namesto, da bi se zdravila Undecided. Poleg tega se tako prikrije bolečino, ki je lahko znak, da se stanje slabša. Ne vem, če sem ravnala prav, odločitev trenutka pač... Na srečo je že zvečer normalno jedla, pila, izločala itd. Do drugega dne se je vrnila še razposajenost, tako da se ji nič več ne pozna. Jo še malo crkljam z AD konzervicami, ker so me na kliniki prestrašili, da mora po hitrem postopku začet normalno jest in sem jih nakupila...

Ne vem kaj naj si mislim, človek pazi in pazi na vsakem koraku - moj našo bajto občasno v hecu imenuje 'Alcatraz', ker imamo res strikten režim glede zračenja, odpiranja vrat itd., vedno povsod pogledam, preden odprem - pa se vseeno zgodi. Očitno me je uspela prelesičit in se mi nekako izmuznit v sobo, ko sem zapirala vrata. Skratka, zdaj je vse v redu, precej grenak priokus pa še kar nekaj časa ne bo minil. Pa pazili bomo še ene 1500krat bolj kot do zdaj Sad.

Ne vem kakšen teden je tole, ampak je res grozen... Do zdaj najmanj 5 pogrešanih mačk (vključno z mojo Pinko: http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,37160.0.html), 2 pokojna psa in 2 človeka... Lips Sealed
Tole je bila res sreča v nesreči. Pici malo te sreče prosim posodi Pinkici, ki je verjetno v tej galami v centru fejst zmedena Cry
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #878 : nedelja, 20.06.2010 : 12:19:25 »

Ja Picika  Shocked  Kakšne pa delaš ti svoji mami  Undecided  Ti ti pobebinka. Isa k Muri. Tko se je zgodili nam zvečer. Muri je z vsem šusem letel proti vratom, ko je slišal Boštjana, kako odpira vrata. Jaz sem dremala na kavču in itak mislila, da ga bo videl. Pa se je izmuznil. Si lahko mislim, kako je letel k šus mimo, ker se je iz dnevne tko izstrelil, kot da si je zadal, da mu bo tokrat uspelo  Undecided
Samo da ste ok.   Kiss

E.T., žal se je morala mama malo sprostiti in si je tebe malce sposodila za klobučke  Grin  Uboga reva tala takšne poglede, kakšnega mi bo zdaj nataknila na glavo  Tongue  Flip sočustvuje s tabo, ker so ga nekoč tudi oblačili  Evil



* pospravljanje_16042009 042.JPG (30.63 KB, 300x300 - pogledano 529 krat.)

* pospravljanje_16042009 059.JPG (33.01 KB, 300x300 - pogledano 511 krat.)
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #879 : ponedeljek, 21.06.2010 : 10:54:29 »

Tečka, kako si želim, da bi uboga Pinka spet našla domov - vsak dan gledam, če je že v arhivu...
Si predstavljam, kako obupno se počutiš. Sad

Mi smo imeli res srečo ja, čeprav po drugi strani tudi smolo - če pomislim, koliko jih čepi konstantno na odprtih balkonih in podobnem. V prejšnjem stanovanju, kjer smo imeli res veliko teraso, je Milenca recimo vsako dan dobila svojo dozo 'svobode'. Ždela je na balkonu skoraj nepremično kake pol ure, vohala zrak in se nastavljala vremenskim pojavom, potem pa sama prišla prosit za not. Je pa res, da sta tako umirjeni morda 2 mački na sto primerkov...

Pici ni imela tega privilegija nikoli. Me je bilo čisto preveč strah njenega vihravega karakterja. Vedno sem si govorila, da se bo, ko odraste, umirila in postala bolj 'normalna' - no, avgusta bo imela 3 leta, pa nič ne kaže, da se bliža kaka sprememba. Je pa stvar precej nevarna, ker se npr. redno meče iz podesta na stopnicah v prvem nadstropju dol v pritličje; oz. ponavadi ji ne znese, pristane na stopnicah, včasih tudi na glavi in se odkotali dol. Po takih norijah vedno pravim, da ona ne rabi zunanjih sovražnikov, ker je sama sebi čisto dovolj nevarna.

Mi je pa zanimivo, kako se dostikrat sliši, da so posvojitvene pogodbe bav-bav. No, jaz nisem niti za hip pomislila nanjo, ko je mravlja letela čez mojo ramo dol v globino, pa ko sem gledala, ali se pobira, ko sem potem vsa panična letela dol gledat, v kakšnem stanju je... Je bilo preveč drugega za skrbet - recimo, če ima kakšno krvavitev v glavi, če se ji je kje naredil strdek in bo čez 3 dni nenadoma umrla, kaj ima polomljeno in kako bomo sestavljali...

Če bi se končalo drugače, tale fotka ne bi nastala - Moji najljubši roži:
(in seveda, ena mirno čemi tam in voha rastline, medtem ko druga gleda v daljavo in načrtuje Evil...):
Logiran
evelinas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 208


WWW
« Odgovor #880 : ponedeljek, 21.06.2010 : 11:03:07 »

Mi imamo tudi take, ki vsakič, ko se odpirajo vhodna vrata, načrtujejo pobeg (hehe, ampak samo do konca stopnic, tam pa lepo mirno čaka, da jo izvoliš prit iskat)...
Sem pa fouš vsem, ki lahko imate rože na policah...mi smo se jim odpovedali, ker so ostali samo še štrclji in zemlja je bila po vsem stanovanju...zaradi rožežderov  sram
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #881 : ponedeljek, 21.06.2010 : 12:01:53 »

Sem pa fouš vsem, ki lahko imate rože na policah...mi smo se jim odpovedali, ker so ostali samo še štrclji in zemlja je bila po vsem stanovanju...zaradi rožežderov  sram

To vam pa tudi jaz zavidam.... kakšne rože...pri nas smo imeli takoj njivo in pobran pridelek.
No, vidiš, Pici zna pa z rožami lepo delat.  Wink

O nerodnosti pa niste edini. Tudi naš Tači je ena velika sladka neroda, vendar ga rešuje vztrajnost: "Če sem si zadal, da pridem tja gor na plezalo po zunanji poti, bom tja gor tam tudi prišel....." Naše male opičke. Pa tako zelo radi jih imamo.  Kiss

Rože na oknih.... kaj je že to? predaja predaja



Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #882 : sreda, 23.06.2010 : 09:42:32 »

Hehe, men je pa na drugi sliki tako všeč  Kiss kot en mali gangster zgleda  Smiley še pogledala je tako.  Kiss Cool
Logiran
evelinas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 208


WWW
« Odgovor #883 : sreda, 23.06.2010 : 10:18:24 »

Mi imamo tudi take, ki vsakič, ko se odpirajo vhodna vrata, načrtujejo pobeg (hehe, ampak samo do konca stopnic, tam pa lepo mirno čaka, da jo izvoliš prit iskat)...
...do včeraj, ko so v našem bloku nekaj delali in so bila vhodna vrata bloka skoz odprta in je naši Nikiti, ko smo vstopali v stanovanje, pobeg tudi uspel. Samo še kup dlake si videl, kako jo briše po stopnicah navzdol, lepo direkt skoz vrata iz bloka, moj sine pa za njo in njen izlet se je kar hitro končal...fju, malo je manjkalo, pa bi tudi mi obupano iskali...že tako nam je hudo za ubogo Pinko Sad
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #884 : ponedeljek, 05.07.2010 : 08:27:40 »

Še tri dni, še tri dni  Cheesy Cheesy Tongue Grin
Logiran
Strani: 1 ... 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines