mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.07.2024 : 17:21:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 386949 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #630 : četrtek, 28.01.2010 : 11:51:41 »

Nekaterim je usojeno...
oranžno - ki te ljubim oranžno Smiley...







Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #631 : četrtek, 28.01.2010 : 12:00:40 »

Brez oblačkov bi bilo boljše, ampak kaj čmo, zdaj so že tle...
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #632 : četrtek, 28.01.2010 : 12:01:33 »

Meni se pa zdi, da bi šla samo Pici rada družbo na kavč delat.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #633 : četrtek, 28.01.2010 : 12:06:42 »

Sej, v bistvu se sprašujem, kaj govori... in sprejemam tudi drugačne predloge in razlage Grin

(Friga, rep ima reva že obtolčen od samega mahanja in pretepanja ljudi, tace me tudi skoz objemajo in pretepavajo in jih je treba vsaj noter mirit, z veseljem bi mi zlezla na glavo, ne samo v naročje, ti bi pa rada tole Trnulo še na kavč spravla, ccc... Najprej kurilnica, zdej pa še tole - da nista vidve kej zmenjeni, tko čist slučajno? Wink)
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #634 : četrtek, 28.01.2010 : 12:13:39 »

Čak mal - a Smetka ve, da tale lubica NE SME na kavč??  Shocked Shocked Angry Angry
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #635 : četrtek, 28.01.2010 : 12:20:48 »

Meni se pa zdi, da bi šla samo Pici rada družbo na kavč delat.
meni tudi tako deluje

Fž, dobra si, jaz bi že pri prvem poskusu podlegla in odstopila svoj prostor na kavču  predaja
Logiran

king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #636 : četrtek, 28.01.2010 : 12:26:21 »

FŽ, nič bat, sčasoma se vse poštima.

Pri nas je šef popustil šele pred kratkim in bo Roy svoj 3.rojstni dan dočakal na kavču.

Če bi mu (šefu) to omenila,ko smo psa dobili, bi ga najbrž kap.
Takrat se ubogi pes ni smel niti približati kavču, o hranjenju z mize tudi ni bilo govora.
Danes oba psa pridno čičata ob mizi in čakata,da pade kakšna skorjica dol.
Najstrožje je pa še vedno prepovedano slinjenje ob mizi
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #637 : četrtek, 28.01.2010 : 12:31:47 »

Meni je pa ravno zadnjič kolegica potarnala, da ji je žal, ker je svoja psa navadila na kavč  Grin Roll Eyes
FŽ, jaz te tukaj čisto podpiram, ne se pustit lepim učkom Wink
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #638 : četrtek, 28.01.2010 : 12:34:52 »

Podpiram kavcarje! Pri nas sta zdaj se dva macka ves cas na kavcu (takrat psica ziher noce bit gor  Tongue), tako, da resno razmisljamo se o enem kavcu. Wink
Logiran

fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #639 : četrtek, 28.01.2010 : 12:39:30 »

Hehe, vidite, sto ljudi, sto čudi Cheesy. A je še kje kakšen zatrt in ubog nekavčar tlele na forumu in si njegovi to maltretiranje upajo javno priznat?
Je rekla Smetka nakako tkole, da je ona preveč softič da bi pri E.T. zmogla kaj podobnega, hehe.
In glede na to, kakšna ljubica je E.T., podvomila v resnost moje odločitve Roll Eyes.

Je pa res, da se tale skoz nekaj pogovarja, pa pritoži se na glas, kadar ji kaj ni všeč - deluje tolk smešno, da se moraš na trenutke prav skupaj vzet, da jo lahko resno jemlješ in vztrajaš. Jaz skušam ločevat pogovarjanje kar tako od pritoževanja (ker mora bit za sekundo pripeta, ker ni še enega piškota, ker je noben ne šljivi med kosilom, ker mora it spat...) - takrat ji resno povem, naj ne jezika. In čisto lepo utihne. Sicer se pa meniva, da je veselje, ja, o vsem mogočem razglablja - ne veste, kaj vse mi je že povedala Grin!

Skogkatt, sej ima uno alla Jabooz vrečo, pa je noče uporabljat, tko da samo jaz na njem sedim. Je prve dni tolko priboljškov vzklilo na njeni posteljci, da jo zdaj skoz hodi kontrolirat. Pride se crkljat na tepih, malo nam noge pojest in se čohat in ko se naveliča spet odbrzi na svojo blazino pogledat, če še vse štima.

Kavč morda bo nekoč sem in tja, ne ko bo moj popustil, ampak ko se bomo razumeli s pogledom, pridno ubogali in se dobro poznali, ko se izkažemo in ubogamo kot se reče - ampak na dovoljenje. Kot nagrada za pridnost izjemoma. Saj v končni fazi je vseeno, kaj jim prepoveš (lahko bi bila to magari ena sama ploščica na hodniku, na katero ne bi smeli stopit) - glavno da si v glavi narišejo sistem, ki jim pravi, da red in pravila morajo bit.

Huh, trda roka mame FŽ (pa sploh ni trda v resnici Smiley)
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #640 : četrtek, 28.01.2010 : 12:42:47 »

Jaz glih ne bi zacela s kavcem. Vsaj na zacetku ne, dokler si ne uredis odnosa s psom, ga spoznas in utrdis avtoriteto. Zna ta privilegij marsikomu v glavo stopit. Pri nas gre Flip na kavc samo, ce ga povabim in prav nic ne trpi na tleh. Je se ogromno ostalih stvari, ki jih mora pes prej dojeti in osvojiti in kavc je med zadnjimi  Wink
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #641 : četrtek, 28.01.2010 : 12:43:29 »

... da je ona preveč softič da bi pri E.T. zmogla kaj podobnega, hehe.
no, očitno tudi jaz Roll Eyes

Heheee, odločna Fž, sej prav Wink
Logiran

Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #642 : četrtek, 28.01.2010 : 12:58:35 »

Se strinjam z Moonbeam. Smiley Pri nas smo tudi nekavčarski Tongue Pa se kuža popolnoma nič ne pritožuje Wink


Baba lepa (ET, namreč) Kiss
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #643 : četrtek, 28.01.2010 : 13:07:02 »

Naša tamala pa sploh ne rine na kavč  Shocked
Zgleda,da ji je pretoplo.
Roy pa pride vedno vprašat, če lahko gre gor (če nas ni doma, nima koga prosit, si da kar sam dovoljenje).
Položi glavo na prvo žrtev (človeško ali mačjo), cvili in maha z repom.

Če sva oba dvonožca raztegnjena na kavču, mu pa ne dovolim gor, ker potem ko zaspi, se steguje in me poriva dol.

Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #644 : četrtek, 28.01.2010 : 13:17:17 »

Slikce zgoraj so najprej bile, potem jih je pa mojpes.net pojedel Sad...
Še enkrat:





Logiran
Strani: 1 ... 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines