mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.07.2024 : 15:31:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 386936 krat)
0 članov in 26 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #585 : nedelja, 24.01.2010 : 00:02:42 »

Hehe, same ta zoprne, ja. Za ostalo vem, da štima. Sori  Kiss.
Logiran

fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #586 : nedelja, 24.01.2010 : 00:18:01 »

En primer našega sprehoda:
E.T. na povodcu (fleksi bo, ko ne bo več vlekla), zraven voziček, za njim jaz z žogastim trebuhom, ki se delam da tečem, v bistvu pa samo fajn poskakujem.
Smo na robu naselja, povsod okrog travnikov gozd, srne vsak dan na programu. Srečam neznanega psa, ki se kot mnogi tule sprehaja sam, jo odpnem da se nadivjata, zagledata srne, se jima odpelje, jaz odvržem otroka, voziček, in trebuh v graben in tečem v gozd jo lovit. Vse se seveda srečno konča, E.T. se vrne s krasno srno, jaz si jo zadegam na rame, jo pohvalim, poberem v graben odvrženo robo in doma vsem skupaj pripravim čudovit srnin golaž.
Nočna mora po Smetkino, hehe Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes    predaja

P.s.: Je čisto ok, prav da se tudi bere tako, kot mora bit, Smetka.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #587 : nedelja, 24.01.2010 : 01:31:28 »

A veš kaj, FŽ, meni je pa v oči ena reč padla, ko sem v detajle preštudirala tvoje fotke. Mislim ... pa kdo še ima psa, ki pusti popolnoma nedotaknjenega plastičnega dojenčka  Cheesy, pa ki se pusti s kuhinjskimi krpami pokrivat in v svoji posteljici pusti točno zadosti prostora za človeškega otroka, pa še za Pici, če bi ji glih zapasalo  Wink
Saj vem, ponavadi je vljudno rečt, da je psu "sekira v med padla" ampak tale kiiiič - temu se pa reče, da si ti na lotu zadela  Cheesy

Privoščljivo "fauš" mačja mF
PS: jaz bi tud enkrat enga takega pesota, ki si misli, da je mačka  Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #588 : nedelja, 24.01.2010 : 01:44:49 »

Fž, bodi vesela, da imaš voščeno lutko, ker če bi imela takega divjaka kot je Župa, bi bilo malo, khm, kako naj rečem - nehigienično(?)  vegi od Smetke, da bi ti podtaknila takega divjaka, glede na to, da imaš malega otroka in enega še pričakuješ.

Fotke so pa sladkomirnolepe Kiss.
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #589 : nedelja, 24.01.2010 : 01:48:20 »

Še ena pripomba : mi bi to radi brali pod kakšnim drugim naslovom. Recimo : Leteča Pici in ....  Huh
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #590 : nedelja, 24.01.2010 : 01:58:58 »

Samo za Silba Mio - prošnja za spremembo naslova je že pri Jani Wink.
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #591 : nedelja, 24.01.2010 : 02:05:00 »

 Afro
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #592 : nedelja, 24.01.2010 : 11:48:27 »

En primer našega sprehoda:
E.T. na povodcu (fleksi bo, ko ne bo več vlekla), zraven voziček, za njim jaz z žogastim trebuhom, ki se delam da tečem, v bistvu pa samo fajn poskakujem.
Smo na robu naselja, povsod okrog travnikov gozd, srne vsak dan na programu. Srečam neznanega psa, ki se kot mnogi tule sprehaja sam, jo odpnem da se nadivjata, zagledata srne, se jima odpelje, jaz odvržem otroka, voziček, in trebuh v graben in tečem v gozd jo lovit. Vse se seveda srečno konča, E.T. se vrne s krasno srno, jaz si jo zadegam na rame, jo pohvalim, poberem v graben odvrženo robo in doma vsem skupaj pripravim čudovit srnin golaž.
Nočna mora po Smetkino, hehe Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes    predaja

P.s.: Je čisto ok, prav da se tudi bere tako, kot mora bit, Smetka.

Kako sem se jaz narežala  Grin Grin Afro

Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #593 : nedelja, 24.01.2010 : 11:59:10 »

Prhljaj bo izginil tako kot je prišel, ni treba nič mirit kože, samo živce. So pa krasen pokazatelj njenega psihičnega stanja in bodi vesela, da kaže te znake in ne druge Wink S kopanjem pa res "šparat", Nelike še nisem kopala odkar je pri nas (razen umivanja tačk z vodo) in nam vsem prav diši Smiley Ne si delat nepotrebnega dela Grin
Logiran

kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #594 : nedelja, 24.01.2010 : 13:23:06 »

Hehe FŽ, jaz sem tudi Missy nehala kopat po kakšnem tretjem namakanju. Tace ji smrdijo kot prešvicane pasje tace pač Roll Eyes, občasno jih speremo in to je to. Ko bo dlaka fejst spacana, jo bomo pa spet kopali, tako v povprečju enkrat do dvakrat na leto, če bo potreba. Meni se zdi, da je čisto OK. Ko jo počešem, takrat jo tudi obrišem z mokro cunjo, kadar se mi zdi potrebno, ne vedno, češemo se pa tudi ne nonstop, ker pač tako je Cool Wink
Missy je na začetku tudi non stop spala Kiss Kiss, potem se je šele začelo dogajati. Po kakšnem tretjem, četrtem dnevu. Res pa je ona fina dama in se načeloma ne valja po svinjariji, blatu in podobnih packarijah. Pa tudi vonja se navadiš, meni je na začetku bil ful močan, sedaj pa ga ne zaznam.
Si pa faca, malčica, trebuh, dve maci, nagica Kiss Kiss
Uživajte Afro
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #595 : nedelja, 24.01.2010 : 22:34:02 »

zapoje nam pesmico-uspavanko-zavijalko ali dve, ko je zaprta v kurilnici zvečer prisiljena it ajat

Kako pa to, da mora v kurilnici spat?
Logiran
Mateja4
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #596 : nedelja, 24.01.2010 : 23:05:22 »

Ja zato, ker je bilo bivanje pred kaminom ali čim podobnim med posvojitvenimi pogoji, ane?
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #597 : nedelja, 24.01.2010 : 23:11:16 »

Joj, frigga, ti si pa res zoprna, a veš? Angry

(Me je včeraj cel večer srbel jezik, pa sem rekla, da so ene stvari pač intimne. Npr. to, da mora moj maček  vedno spati na stojalu s svežim perilom, ki ga pozimi sušim pač notri. Da se hitreje posuši in žlahtno okosmati.)
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #598 : nedelja, 24.01.2010 : 23:16:19 »

Joj, frigga, ti si pa res zoprna, a veš? Angry


A dej no  Tongue, sej nisem rekla, da je to kriminal ali kaj podobnega, samo zanima me.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #599 : nedelja, 24.01.2010 : 23:17:34 »

 Evil
Logiran
Strani: 1 ... 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines