mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 19.08.2024 : 16:25:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 389837 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #540 : sreda, 20.01.2010 : 21:08:26 »

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii (tiiiiiiiiiiiiiiiiiii) Cheesy Cheesy Cheesy

Ej, FŽ, a si ti vedela, da E.T. ima svojo pesem? KLIK  Wink
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #541 : sreda, 20.01.2010 : 21:16:26 »

Ooooooooo, čestitke!!! Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Ursssa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 162


WWW
« Odgovor #542 : sreda, 20.01.2010 : 21:18:23 »

Čestitamo za luštno pridobitev! Roll Eyes
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #543 : sreda, 20.01.2010 : 21:25:49 »

E.T. go home...ja evo, na - supercaaaaa!  Cheesy
 Kiss
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #544 : sreda, 20.01.2010 : 21:27:21 »

Čestitke  Cheesy Kiss
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #545 : sreda, 20.01.2010 : 21:29:17 »

Aaammm, a jaz dobim kakšno nagrado, ker sem uganila, da je ET nova cimra Picikokle? Evil

Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #546 : sreda, 20.01.2010 : 21:31:33 »

Čestike! Kiss Cheesy
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #547 : sreda, 20.01.2010 : 21:34:41 »

Čestitke.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #548 : sreda, 20.01.2010 : 21:48:47 »

jst nč fouš, samo vesela Cheesy Grin čestitke Kiss
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #549 : sreda, 20.01.2010 : 23:25:41 »

Sta že lulali? Ne lula zato, ker jo imaš na vrvici. Če imaš kjerkoli kaj ograjeno, jo spusti. Če ne, bo pač malo trajalo, pa kakšno lužo boš morala pobrisat  pevka predaja.
Logiran

fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #550 : sreda, 20.01.2010 : 23:37:12 »

Očitno si je zamislila, da prihajajo suha leta - ko ji naliješ vodo, vsa vesela popije čisto vse.
Zdaj sem ji nehala dajat, ker pretirava. Luže kljub temu ne spusti pa konec (gremo zdajle zadnjič probat).
Drugač je pa tole tooolk lenobno, da ne moreš... Obe mački jo hodita v spanju vohat, kaj za eno mrtvo klado sem jima to privlekla domov.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #551 : sreda, 20.01.2010 : 23:42:11 »

Čestitke še od nas  Cheesy
Jaz, šema, sem bila prepričana,da je pri vas že od začetka januarja.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #552 : četrtek, 21.01.2010 : 01:23:48 »

 Cheesy Ja, čestitke še z naše strani, FŽ!
Kakšno lepo kompanijo ste zrihtali gospodičnama - nagiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiico  Kiss Kiss

A smem vprašat, če je tisti krasen tepih prišel skupaj z ET al se da tudi samega kje kupit  Evil Wink
PS: če pa je tepih slučajno ekskluzivna last šinjorine Pici, pa ... komplimenti za dober okus  Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #553 : četrtek, 21.01.2010 : 09:54:05 »

Čestitke FŽ!!!  veselje Uživajte in ne pozabite te trenutke deliti z nami Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #554 : četrtek, 21.01.2010 : 10:13:06 »

Hvala za vse čestitke! Pri nas smo še vedno vsi živi Smiley.
Bom najprej začela z odgovori:

- Loo Nee: rep je zaenkrat še svoboden, bo pa očitno zelo kmalu spet nekaj oranžnega dol viselo, ker smrklja mačja nima ravno preveč rešpekta (v bistvu je sploh ni več strah, ji krade priboljške iz posteljice, hodi k njej, ko spi...). Izkazala se je tudi Milenca, pasja travma je zanjo očitno stokrat manjša od tiste, ko ji je v življenje vpadla Pici ali pa moja Ronja (obakrat je dobesedno bruhala od gravža).

- Yo: nič bit fouš, danes zjutraj je posračkala cel hodnik, razen svoje nočne posteljice (na srečo ploščice). In to pred očmi mojega, ki je vstal ob petih. Revež je kar gledal, kako napol mehka reč pristaja na tleh, nič mu ni blo jasno. In potem sem pucala, luftala, sprehajala, pa vmes spet luftala. Zdej si mi pa spet lahko fovš, tako diši pri nas, hehe.

- mamaF: če misliš tisto pisano reč, je Ikeina - ampak očitno po novem tudi E.T.na, strašno rada leži ravno na prehodu, da se potem lomiš čez njo... Da ne bo prevzela ravno kontrole nad vsem prihajanjem in odhajanjem, jo jaz občasno malo mučim in napodim v svojo posteljco (ki je tudi od gospe Ikee, pa še čudežna je, ker v njej skoz rastejo priboljški). Ima še eno (tista velika usnjena vreča), ki ji bo nadomeščala kavč, ampak se je iz nekega čudnega vzroka še ornk boji.

- PikaPoka: bomo premislili. Ko E.T. pokaže kaj zna, ti bo lastnoročno scimprala eno darilo (baje je zelo zavzeta in naravnost odlična oblikovalka lesa Roll Eyes)

- Smetka: Lulali smo. Nam je končno uspelo malo pred polnočjo, ko je šla zadnjič ven. Očitno ni bil kriv tolko štrik, ampak bolj pomanjkanje trave. Žal ograjenega okrog hiše nimam nič. V glavnem, povsod naokrog je trd sneg in ona na tem že ne bi. Pa še zebe te v tačke, ko stopiš nanj, uf. Ko smo našli travo, je tiste tri litre vode kar steklo od nje. Še dobro, ker se je že začela spreminjat v meduzo...
Kakali smo tudi, ampak ful mehko Undecided (gl. odg. Yo). Zna bit da je od stresa (ker jest ji še nisem dala), lahko pa so tudi priboljški - sem jo podkupovala za vsako prav narejeno malenkost. Zdej se rep že dviguje, postaja pogumna, zjutraj je šla že v avto in po štengah sama, prva kriza je mimo, tako da danes zaradi prebave raje delam samo na pohvali in pozornosti. A jo ob takih prvih nesrečah kregaš al pač pobrišeš in nadaljuješ z rednimi sprehodi? Tudi prhljaj se je kar naenkrat pojavil, predvidevam, da je isto stres.

... in končala z zahvalami:
Soul: hvala ti za predstavitev notranjega življenja psa, sprehajanje in demonstracije obojega v živo Kiss, Roxi je pa faca!
Moon: za maile, odgovore, teorijo in dopisno izobraževanje Kiss (sem si večkrat rekla, če ti lahko s temle Flipom, pol pa ni hudir...)
Vsem, ki sem vas nadlegovala z vprašanji ali pa ste vedele, pa ste prijazno držale skrivnost zase in bile čist tih  Lips Sealed
Smetki Kiss Kiss: hvalahvala za potrpežljivost, brez nje bi mi zmaknili tole, pa še naslednjo, pa še naslednjo... Mislim, da bi se naša familija morala pisat Cincar, Omahljivec ali kaj takega. Hvala, res...

Logiran
Strani: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines