mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.07.2024 : 11:44:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 386811 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #480 : ponedeljek, 14.12.2009 : 10:37:34 »

Piciii, faca si!!
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #481 : torek, 15.12.2009 : 11:20:05 »

Ooooooooo, pri vas imate pa krušno peč  Cheesy Kje sem že videla, da iščejo kamine, krušne peči,...  Roll Eyes
Prav fletna familija ste Smiley
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #482 : torek, 15.12.2009 : 12:29:32 »

A ste kaj Božičku (iz H.) naročili? 
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #483 : petek, 18.12.2009 : 00:31:42 »

Pici, kaj si pa tukaj z ubogo Milenco naredila? Saj je čisto fertik!

Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #484 : petek, 18.12.2009 : 19:35:41 »

Sem že malo pozabila, Patapižu. Mogoče je takrat Pici tolk tekala, da se je Milenca od sledenja ji s pogledom zavozljala in izgubila orientacijo gor-dol-levo-desno (sicer pa revica večrrat tkole obstane). No, zavozljana danes ni več, glede bušija je pa stanje še kar podobno, hehe.

Zadnje dni smo bolj fertik mi. Nisem si mislila, da te tale nova gripa lahko tako zdela. Misliš, da si ok, vstaneš in greš samo do kuhinje po čaj, pa se nazajgrede do postelje že ves zadihan oprijemaš stene in počutiš, kot bi se vračal s Triglava Undecided. Ta najboljše je, da pri tem skoz tuhtaš, ali zadeva kaj vpiva na pričakovani naraščaj, dohtarji te pa med jemanjem Tamifluja lepo tolažijo, da bodo njegovi učinki zares znani šele drugo leto, ko bo vzorec dovolj velik Sad. Zabarikadirani in izolirani čakamo na boljše dni in upamo, da bo Božič prinesel kaj lepšega od tehle prašičjih daril Angry.

Pici špila hudička Evil, dodobra izkorišča obsedeno stanje, rabila je natanko par ur, da se je prilagodila razmeram 'vsi doma in na voljo'. Praska po vratih, skače iz kože, da misliš, da se je lotila delat samomor, ker je zaprta, ko mi zračimo in spuščamo bacile ven. Ponoči veselo obdeluje vrata, podnevi pa se mota med nogami, leze na rame, glavo, tepe Milenco in skratka uživa. Da ji noben nič ne more je očitno tudi opazila. Enkrat ji bom dala zmerit IQ, ker mislim, da nas prav lepo vleče za nos, brihtnica mala prefrigana. Saj nam je skupaj vseeno lepo, boljši (in morda za nekatere) bolj pridni dnevi pa so upam tudi pred vrati Smiley.

Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #485 : petek, 18.12.2009 : 19:55:39 »

Ta najboljše je, da pri tem skoz tuhtaš, ali zadeva kaj vpiva na pričakovani naraščaj...
HM? A sem jaz tole dobro prebala?  Roll Eyes
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #486 : petek, 18.12.2009 : 20:58:56 »

Ta najboljše je, da pri tem skoz tuhtaš, ali zadeva kaj vpiva na pričakovani naraščaj, dohtarji te pa med jemanjem Tamifluja lepo tolažijo, da bodo njegovi učinki zares znani šele drugo leto, ko bo vzorec dovolj velik Sad.
Ojoj, ta je pa huda. Upam, da bo vse ok in da bo Pici dobila enga/eno fejst komandosa, da jo malo v red spravi, hihi...
Čestitke za naraščaj! Cheesy
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #487 : petek, 18.12.2009 : 21:08:51 »

Sem pozabila omenit, da te malo potolažim vegi... tudi jaz imam neko svinjsko virozo, ni glih nova gripa, traja pa svinjsko dolgo (že skoraj dva tedna). In tudi pri nas je izredno stanje. Kar pomeni, da je Župa kot tempirana bomba, gnjavi in teži kolikor se le da, jaz je pa ne morem aktivirat.  Undecided
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #488 : petek, 18.12.2009 : 21:12:47 »

Oiiii...čestitke za bodočega komandosa ali brigadirko! Cheesy 
Glede vzgoje se bojim, da bo kar Pici določila, kdo bo koga vzgajal.- Fižolova župca, tebi pa hitro okrevanje! Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #489 : sobota, 19.12.2009 : 01:57:33 »

Enkrat ji bom dala zmerit IQ, ker mislim, da nas prav lepo vleče za nos, brihtnica mala prefrigana.
Kako boš pa to izvedla? A si dobila preblisk ob prebiranju knjige Inteligenca psov?
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #490 : ponedeljek, 21.12.2009 : 09:06:29 »

Jej, FŽ, komandosi in brigadirke? Karkoli že bo, naj bo zdravo, saj veš po nemško se reče ˝Schwein haben˝ za nekaj dobrega
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #491 : ponedeljek, 21.12.2009 : 09:11:51 »

...ups prehitro oddala.  Cheesy
Tako da, hitro se pocajtajte, Piciki pa želimo nore praznike in dirkaško Novo leto Kiss Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #492 : ponedeljek, 21.12.2009 : 09:54:14 »

Hvala za čestitke Smiley!

Včeraj smo Picikino dvonožno sestrico poslali na oddih k starim staršem. Po celem dnevu blažene tišine je sledila enotna ugotovitev, da je Pici takole mnooogo bolj znosna - da te celo občasno pusti v miru zadihat, da te ne zasleduje in skače v višino obraza povsod tam, kjer se zadnjih 10 sekund nahajaš ti, da se ne spotikaš vanjo po stopnicah, ker hoče hodit med tvojimi nogami, da se ti ne rine v naročje skoooz... in da torej več kot očitno ne tekmuje za pozornost samo z Milenco (in jo ob tem spravlja ob živce), ampak celo z otrokom Shocked!

Domneva se je izkazala za resnično - takoj, ko se je mala vrnila, je bilo Picike spet vse polno - zasledovanje čisto povsod po hiši (brez Pici nisi nikdar, vedno in povsod je za petami, kot kak kuža), mijavkanje, stalno drgnjenje ob roke, noge (ona se ne drgne, ampak prav poskakuje ob nogi kot kak konjiček, tako da se te dotakne nekje v višini kolen)... vse se je v trenutku vrnilo!

Poleg diagnoze 'attention freak' je bilo treba seveda takoj najt tisti mačji IQ-test, o katerem so nekateri dvomili Smiley. Ponosno sporočam, da je Pici zbrala 95 točk in se uvršča med nekaj redkih Muc-steinov Cool! Milenci bomo merili zvečer, ko so gospa bolj pri volji, bi bila pa zanimiva primerjava Horjulskih mačk in mačk iz drugih virov, da bo enkrat črno na belem, kako je s posebnostjo muc iz Smetkinega hribčka Tongue.

Sodelujete pa lahko tule:
]http://www.parade.com/features/pet-quiz/cat-quiz.html
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #493 : ponedeljek, 21.12.2009 : 09:57:50 »

Link še enkrat: http://www.parade.com/features/pet-quiz/cat-quiz.html
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #494 : ponedeljek, 21.12.2009 : 10:36:33 »

Smo rešili in pri nas je po pričakovanjih  Tongue
Žižo: 63
Bes: 64
Nottka: 70
Logiran
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines