mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 29.06.2024 : 06:08:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 384694 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #165 : ponedeljek, 26.01.2009 : 15:01:38 »

Evo, Smetka, lih sva odložile telefon, pa smo se spet! tolkli. Pici ima po novem zgleda kr ene ideje o čuvanju prehodov, vrat, določenih sob  Angry
Sem precej razpiii***, grem zdajle ven in če me ne mine, si bom mimogrede pri specialcih en vodni top sposodila, če se pa ohladim, grem pa samo po vodno brzostrelko v štacuno.  Angry
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #166 : ponedeljek, 26.01.2009 : 15:43:40 »

Kaj pa ce jo mal po riti uzges in reces NE. Pol jo pa v kopalnico neses v temo. Pa ne vrat zapirat. Vsakokrat ko kaj naredi. Seveda ne uzgat tko kot se po tepihu  Roll Eyes  Muce so tko uzaljene, ce se jih malo bolj dotaknes. Mogoce sm cist mim usekala. Pri nas je NE zlo strasna beseda. Muri je tudi zacel dojemat da se je bolje umaknit, ko se rece ne. Mi je ven zelel pobegnit, vsakokrat, ko so se vrata odprla. Sm ga ze po stengah lovila, po bloku. Mulc je bezal v sirni svet. Pol sva se pa skregala in je zdaj mir. Zdaj skoci na stol in gleda. Cist se mu je odtrgalo, ko so se vrata odprla. Pa zlepa ni slo. Ko sm se drla nc pomagal. Pa je mal po riti dobil  sram. Pa je pomagalo. Vcasih mors malo na trdo. Upam, da se umiri Picika  Kiss
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #167 : ponedeljek, 26.01.2009 : 15:48:37 »

Pri moji mami smo "napadalca" kazensko zapirali v iglu (košara).

Zeldo pa sem jaz en večer na balkon zabrisala, pa je tolkla ko zmešana po šipi,da je prišel še Byron na pomoč in sta skupaj ustvarjala tak ropot,da je bilo manjše zlo poslušat pretepe v stanovanju.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #168 : ponedeljek, 26.01.2009 : 15:57:02 »

Ja tole z zapiranjem pa res ne pomaga. Pri nas so bla tudi vrata tepena. Zato pa je bit vrzen v temno kopalnico precej hudo. Pa nc vrat zapirat. Enostavno locit, pa ce na drugo stran bajte. Pa ponavljat. In upat na uspeh. Undecided
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #169 : ponedeljek, 26.01.2009 : 18:06:38 »

Čakam, da nekdo napiše knjigo 'Učinkovita vzgoja mačk'. Roll Eyes
Problem je, ker je Pici ena posebno luštkana (in sitkana) princeska - s takim poudarkom na 'princeska', da tisto v oklepaju nehote spregledaš oz. opaziš šele, ko si že kar globoko zabredel.

In se ji lepo prilagajaš, tako kot si je ona to zamislila -
do skrajnosti previdno paziš kje hodiš in visoko dviguješ noge, ker bi jo sicer že zdavnaj do smrti potacal; ji ves čas odpiraš in zapiraš vrata, ker gospodična pa res mora takoj ravno v tisto sobo; razvijaš posebne tehnike, s pomočjo katerih se na balkon uspeš izmuznit skozi 5-centimersko špranjo, ker bi sicer ušla ven; jo stalno božaš, ker itak nimaš druge izbire itd.itd... Očitno se ji je do zdaj na ta način prilagajala tudi Milenca, ki se recimo umakne od hrane, ker revica mala sitkana postane neizmerno lačna vedno ravno takrat, kadar je tudi ona - in še je takih primerov. Vse to smo dopuščali, zdaj pa imamo.

Zdaj pač hoče bit 'first of all' in ji bo (princeski lepi) to treba žal izprašit iz riti (jp, Moonbeam), ker jaz ne mislim hodit z Milenco k veterinarju zaradi kroničnih psihosomatskih bolezni, niti ne mislim postat stalno budna zmešana mačja mama. Sem se od nekdaj zgražala nad ljudmi, ki jim psi jedo iz krožnika in malodane na mizo med kosilom splezajo, ki na sprehodu 'smučajo na vodi', ker jih sckrklani 'kužki' vlečejo kamor oni hočejo in kar je še takega... Pri psici sem imela red, ker mi je bilo jasno, da bom po hitrem postopku postala velika revca, če bova plesali po njeno - pol pa pride ena pici Pici in te tkole na finto Grin

Dobro, da je ne razumem, ker pomoje mjavka take, da padeš dol - 'Odpri mi vrata, služabnica moja' / 'Takoj umakni Milenco, ker boš zdajle mene krtačila, a si pozabila, da si moja sužnja?'/ 'Spusti me takoj na balkon, al pa te bom zživcirala do smrti' - saj Milenca jo razume in vidte, kaj se ji dogaja. Sad
Skratka, zdaj se stresamo iz gat, je mama Smet tako naročila. Upam, da imam jaz trdnejše živce od tele male rdeče mravle. Bomo poročali... Huh
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #170 : ponedeljek, 26.01.2009 : 18:13:54 »

Sem se od nekdaj zgražala nad ljudmi, ... ki na sprehodu 'smučajo na vodi'


Hahaha, res zakon izjava!!

Aja, zelim vam, da bi pri vzgoji uspeli Smiley Srecno.
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #171 : ponedeljek, 26.01.2009 : 18:37:35 »

FŽ, če me tak razp****ena (kot TI praviš da si), lahko takole nasmeješ  Grin  Grin  Grin... potem res ne morem drugega, kot, da ti samo tole napišem:
*D*O*B*R*O*D*O*Š*L*A*

Ko sem brala tale tvoj zadnji post (z najbolj srčkanim, scrkljanim bivšim horjulčkom v naročju, kje pa drugje  Roll Eyes ) in gledala mojo 'bogo muco Moni (ki ji je - tako čisto zares - nlp padel v stanovanje pred enim letom)... sem si mislila: tale FŽ pa moje misli oz. dogodke piše/opisuje!  Wink

Pa da te vsaj malo potolažim: naša dva (Sonček - horjulska-rit-razvajena in Moni - prej-4-leta-sama-v-stanovanju-kraljujoča) sta po enem letu že (skoraj) OK. Tuširamo se skorajda ne več... včasih se že celo malce  (po mačje) umivamo... skratka - se toleriramo in precej prijetno skupaj bivamo!  Wink
(je pa res, da vsak dan jaz izvajam pritiske v stilu - a ne bi bilo fino, če bi imel Sonček še kakšno drugo družbo, da si muca Moni malce odpočije?!?)  Roll Eyes

Pa še tole:

Draga moja Milenca,
j'st te res razumem in trpim s tabo. Mogoče bi šle lahko midve na Islandijo, Pici in Sončka pa pustiva doma!  Cool
lepo te pozdravlja tvoja sotrpinka - muca Moni
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #172 : ponedeljek, 26.01.2009 : 18:56:25 »

Dobro, da je ne razumem, ker pomoje mjavka take, da padeš dol - 'Odpri mi vrata, služabnica moja' / 'Takoj umakni Milenco, ker boš zdajle mene krtačila, a si pozabila, da si moja sužnja?'/ 'Spusti me takoj na balkon, al pa te bom zživcirala do smrti' - saj Milenca jo razume in vidte, kaj se ji dogaja. Sad

Kako zelo znano Roll Eyes, tudi jaz včasih razmišljam, da bogve, kako se delajo norca iz mene v svojem mačjem ali pasjem jeziku. Angry

Moram neki 'prašat. sram A se mački vedno pretepajo zares ali se lahko tudi v igri? Ker moji dve najbolj-nedolžni-milini včasih norita gor pa dol po stanovanju in se občasno spremenita v kosmato kotalečo se kepo, ki vsake toliko spusti še kakšen glasen mijaaav in potem hitro vsak v svoj kot. A ko pride do tapravega mačjega ravsa, tega ne moreš spregledat, ali je to, kar mojedva počneta tudi že pretep, ki potrebuje ukrepanje?
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #173 : ponedeljek, 26.01.2009 : 19:02:00 »

 Grin tole je pa za smejat. Sm morala it na wc, kr bi mislel, da se mi je zmesalo  Cheesy. Pici je ena princeska na zrnu graha. Ampak take princeske so lahko tudi pridne. FZ pa nezna, previdna, potrpezljiva mama, ki jo izkoriscajo  Angry. Jaz bi uvedla spartansko vzgojo. Sama sem se lotila vzgoje mack kr po pasje. Sej nism vedela kako drugace. Pa uzge  Cheesy  Tko kot pes mora tudi macka vedet kaj je NE in kje je meja. Zato da izpade, kot so pobegi, vriskanjd, piskanje preprecis. Pri nas ko se je kosilo so vsi trije zunaj. Prilimani na vrata  Grin. Ko irina hodi po stanovanju se vsi umikajo, hodijo ob ali zadaj  Grin. Me je pa danes skor kap, ko sem videla Murija kako visi na štekerju  Shocked. S kremplji se je zataknil zgoraj, raztegjen k spaga in visel. Halo. A je to kaksna vaja razgibavanja  Huh. Smo takoj vzgojni NE uzgal. Pa si je celo drznil nazaj odgovarjat, ko je zapustil prizorisce.
Bos vidla FZ, kmalu se bos samo se NE drla in bo vse jasno. You can do it. No mercy.  Roll Eyes Wink
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #174 : ponedeljek, 26.01.2009 : 19:09:53 »

Alexx, ista je! Milenca ma dvojnico, ki je celo njena somišljenica in tovarišica v mukah in trpljenju?! Shocked Shocked
Pozdravlja Moni in sporoča, da jo tud ona povsem razume...

Frigga, jaz ti ne znam odgovorit za tvoj primer, ampak mislim, da se nekako vidi, kadar je zares. Pri nas je že takoj jasno, da tlele ni heca.
Milenca je bla ponoči po po 'hlačkah' na zadnjih tacah ornk polulana.  sram sram Pa ona ni od smeha spustila, tko ko Moonbeam-ka. Wink

Drugač pa, ja, zdej bomo pasji oz, po pasje...
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #175 : torek, 27.01.2009 : 02:01:38 »

Čakam, da nekdo napiše knjigo 'Učinkovita vzgoja mačk'. Roll Eyes
Problem je, ker je Pici ena posebno luštkana (in sitkana) princeska - s takim poudarkom na 'princeska', da tisto v oklepaju nehote spregledaš oz. opaziš šele, ko si že kar globoko zabredel.

In se ji lepo prilagajaš, tako kot si je ona to zamislila -
do skrajnosti previdno paziš kje hodiš in visoko dviguješ noge, ker bi jo sicer že zdavnaj do smrti potacal; ji ves čas odpiraš in zapiraš vrata, ker gospodična pa res mora takoj ravno v tisto sobo; razvijaš posebne tehnike, s pomočjo katerih se na balkon uspeš izmuznit skozi 5-centimersko špranjo, ker bi sicer ušla ven; jo stalno božaš, ker itak nimaš druge izbire itd.itd... Očitno se ji je do zdaj na ta način prilagajala tudi Milenca, ki se recimo umakne od hrane, ker revica mala sitkana postane neizmerno lačna vedno ravno takrat, kadar je tudi ona - in še je takih primerov. Vse to smo dopuščali, zdaj pa imamo.

Zdaj pač hoče bit 'first of all' in ji bo (princeski lepi) to treba žal izprašit iz riti (jp, Moonbeam), ker jaz ne mislim hodit z Milenco k veterinarju zaradi kroničnih psihosomatskih bolezni, niti ne mislim postat stalno budna zmešana mačja mama. Sem se od nekdaj zgražala nad ljudmi, ki jim psi jedo iz krožnika in malodane na mizo med kosilom splezajo, ki na sprehodu 'smučajo na vodi', ker jih sckrklani 'kužki' vlečejo kamor oni hočejo in kar je še takega... Pri psici sem imela red, ker mi je bilo jasno, da bom po hitrem postopku postala velika revca, če bova plesali po njeno - pol pa pride ena pici Pici in te tkole na finto Grin

Dobro, da je ne razumem, ker pomoje mjavka take, da padeš dol - 'Odpri mi vrata, služabnica moja' / 'Takoj umakni Milenco, ker boš zdajle mene krtačila, a si pozabila, da si moja sužnja?'/ 'Spusti me takoj na balkon, al pa te bom zživcirala do smrti' - saj Milenca jo razume in vidte, kaj se ji dogaja. Sad
Skratka, zdaj se stresamo iz gat, je mama Smet tako naročila. Upam, da imam jaz trdnejše živce od tele male rdeče mravle. Bomo poročali... Huh


joj, FŽ, oprosti, ampak jst sem se temu zdajle takoooo nasmejala, sploh zadnjemu delu  Grin mala rdeca mravla  Grin Mislim, da lahko knjigo zacnes pisat kar ti, uvod ze imas Smiley
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #176 : torek, 27.01.2009 : 10:45:47 »

Sem se od nekdaj zgražala nad ljudmi,... , ki na sprehodu 'smučajo na vodi'...
Ja, ja... tudi jaz. Zdaj pa sama brusim robnike (včasih), da ne omenim, da je trajalo kar nekaj mesecev, da so se mi roke skrčile nazaj v normalno dolžino. Prejšnjo psico je lahko "šetkala" tri letna punčka (tudi po gozdu), brez strahu, da bi kam odsmučala... Tako je to, ko doživiš bližnje srečanje s Horjulom Grin, ampak jih imamo radi, te naše divjake Kiss.

Glede male rdeče mravlje, se pa čisto z Gargamel strinjam... hitro pero v roke Grin.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #177 : sobota, 31.01.2009 : 10:51:19 »

''Kdo je poreden? Jst? A jst? Japajade! Jaz se komaj kdaj premaknem - tisto je ena druga muca, vam rečem!''


Lumpa naša lepa Kiss
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #178 : sobota, 31.01.2009 : 11:07:31 »

Se je povsem zlila z okolico Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #179 : sobota, 31.01.2009 : 11:55:19 »

Ja uboga Pici. A nima svojih vrstnic, da bi se z njimi igrala. Huh  Mislim, se mora s človečnjaki družit  Tongue
A tle zdaj kampira, v škatli za igrače in je zdaj zvečer mir  Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines