mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 29.09.2024 : 00:30:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 394053 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #135 : torek, 20.01.2009 : 13:42:15 »

Aaa, tale alu folija. Imamo tam okoli Čopove kar nekaj vez, tako da tegale spektakla ne bomo zamudili. Upamo na prve vrste na balkonu, seveda. Pripeljemo še Pici, da bo še bolj veselo  Tongue

Sicer pa mi očitno res mučimo mačke.
Smo bili pri veterinarki, ki je rekla, da  TOLE je pa preveč. Pici se je najprej strinjala - itak, ker ni šlo zanjo! No, potem je veterinarka začela nekaj razlagat o tem da bo Milenco treba dat na 'obesiti'. Pici pa v jok in v protest. Takoj je pretepla transporter in bi še teto zdravnico, če bi jo le spustili. Ne, Milence ne pusti obesiti, se je ustrašila zanjo - koga bo pa potem napadala iz zasede, pretepala izza zaves in iznenada preskakovala kot kozliček? Škoda bi je bilo, je rekla, pa čeprav ne pusti, da bi se jo tiščala, medtem ko spita in se jezi, kadar je iz njene skledice oz. sploh kadar je.

Na koncu je veterinarka na Picikino veselje ugotovila, da 'obesiti' tako ali tako nima in smo prinesli domov r/d prescription diet. Pici si je oddahnila, čeprav malo prekmalu. Imata namreč obe malo vnete dlesni in so rekli, da bo treba bolj pazit na zobke. Milenca bo enkrat v prihodnosti morala še na čiščenje zobnega kamna, Pici pa ima na srečo zobke ko diamante - no, ne tako redke, ampak tako bleščeče  Cool Konzervice skratka odpadejo, bomo grickali samo še suhe brikete. Posledice so že vidne, obe pridno stražita hladilnik in posebej zjutraj mami FŽ kravžljata živce z nenehnim mijavkanjem. Pici pri tem še poskakuje v stilu Missy Horjulske jazbečarke (odriv z zadnjimi nogami in skok z mesta v višino s pogledom na pult), ob čemer je tej športni figuri dodala še svoj element - klatenje kuhinjskih cunj iz ročke za odpiranje predalov.

Pa naj še kdo reče, da ti je lahko dolgčas, ko imaš enkrat Horjulca/ko v bajti  Wink
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #136 : torek, 20.01.2009 : 16:18:44 »

 Grin Grin Grin
Tale Milenca je pa videt dvojnica Gargamelcine Merlin  Smiley
Tako lepa, namreč Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #137 : torek, 20.01.2009 : 16:59:10 »

Milenca je rubensovski tip mačke - to bi tamkajšnji lokalni živinozdravniki mogli razumet če so količkaj razgledani  Cool
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #138 : torek, 20.01.2009 : 18:47:19 »

Ok, sej vem, da premalo spim, ampak, da prebereš, da je Milenco treba obesit, pa veš kolk je ura  Grin Grin Grin  In, ko končno dojameš, da se gre za hrano, si pa že tako izmučen, da se lahko samo smejiš.

In kako zgleda pretepst transporter, sem videla na lastne oči. Sem hotela Murija malo noter zapret, ko se je drl, da se malo pomiri, pa mi je skoraj skozi rešetke ušel ven  Shocked Tongue Grin

Kar se pa teže tiče, tole je pa too much. Jaz sem tko rekla, če se bosta moja dva začela redit, jima kupim tekalno stezo  Roll Eyes. NO way, da bojo pr nas debeluhi. Pa sej ne rečem, da je MIlena debela, pač taka bunkasta je. Direkt za na novoletno smreko. And don't be surprized, če boste na obisku pri FŽ videli Milenco visek za okrasek na smreki, 2 metra nad tlemi  Grin
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #139 : sreda, 21.01.2009 : 11:13:39 »

Grin Grin Grin
Tale Milenca je pa videt dvojnica Gargamelcine Merlin  Smiley
Tako lepa, namreč Wink

 Grin (mi smo ze na 8.6 kg iz prvotnih 9.2 Cool)
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #140 : sreda, 21.01.2009 : 11:19:37 »

Pici pri tem še poskakuje v stilu Missy Horjulske jazbečarke (odriv z zadnjimi nogami in skok z mesta v višino s pogledom na pult), ob čemer je tej športni figuri dodala še svoj element - klatenje kuhinjskih cunj iz ročke za odpiranje predalov.
Pa naj še kdo reče, da ti je lahko dolgčas, ko imaš enkrat Horjulca/ko v bajti  Wink
Pici bravo, zato pa tebe ne bo treba dat na ˝obesiti˝ Roll Eyes, ker skrbiš za telovadbo in postavco Kiss
Take telovadne prvine je pa treba itak nonstop nadgrajevat, ker sicer hitro postanejo zastarele in dolgočasne Cool.
Dolgčas pa ni Cheesy
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #141 : sreda, 21.01.2009 : 11:30:04 »

Grin (mi smo ze na 8.6 kg iz prvotnih 9.2 Cool)

Čestitke! Smiley

Katarina
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #142 : četrtek, 22.01.2009 : 13:14:50 »

Ua, bravo, Gargamelca. Bomo poročali še mi - ko kaj dosežemo seveda.

Zaenkrat bo namesto tega poročilo današnje noči:
Smo bili priča sploh prvemu in čisto zaresnemu pretepu. Bi ju kar pustili, da se zmenita, če ne bi bilo zraven zares groznih zvokov. In to naglaaas - kot bi nekdo kričal, recimo. Ne vem čisto dobro kako se je začelo. Mislim, da je Pici Milenco presenetila in skočila nanjo, medtem ko je ona že sanjala na fotelu v spalnici. Midva sva se ravno ulegla, mala je že spala, potem pa se je začelo razgrajanje pod posteljo, kot da jo mislita podret. Sta se drli, da smo mislili, da bo gotovo kri tekla. Ko sva ju uspela prepodit ven, sta odgalopirali v dnevno in nadaljevali tam - prevrnačali zadeve in vpiiiiili in renčaaaali in se klofali, da ju ni bilo za ujet.

Jaz sem kar malo obstala (mi je jasno, da in kako se ukrepa, če se klofajo psi, pri mačkah pa tega še nisem bila deležna). No, moj dragi ju je pobral in odnesel pod hladen tuš.  Sad Sva se potem počutila kot vodje Guantanama, ampak pomagalo je pa takoj. Mir in prijateljstvo sklenjena takoj...

V bistvu ne vem, če sva prav postopala - a se jih načeloma pušča, je to njuno rangiranje ali kako je s tem? Mi je bilo pa zelo ne-všeč tole njuno početje, tako da močno upam, da ne mislita več tega prirejat  Undecided
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #143 : četrtek, 22.01.2009 : 14:32:52 »

Mislim macje babe ej  Grin
Tole je pa bla intervencija  Roll Eyes
Pa da je Pici taksna si nisem mislila  Roll Eyes. Ocitno je pr vas se vedno Pici in the air. Glede pretepa, bo pa verjetno kaksna bolj macja znala odgovorit.  Tongue
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #144 : sobota, 24.01.2009 : 14:39:14 »

FŽ,

pri nas je ravno predvcerajnjim (okoli 1h zjutraj,itak) letelo vse po zraku - prti, macja dlaka, casopisi, skleda z briketi...Azo se kar iz mize vrze na tisto, ki pac pride mimo, zagrabi za vrat, kricanje, dretje, pihanje, podiranje stolov in potem grozna sefica, ki leti za njimi v pizami in rjove ter maha naokoli  Tongue
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #145 : nedelja, 25.01.2009 : 02:27:19 »

Tole ni kul... Jst sem pokonci in namakam mačke (spet).  Cry

Spet ista nočna fora, kar naenkrat renčanje in potem dirjanje po stanovanju, pretep pod posteljo, frčanje zadev okrog.
Danes nismo kaznovali na slepo. Sem se preselila v dnevno, gledala kaj se dogaja. Milenca je bla čisto ziritirana, samo da se je Pici približala na 1m - Pici pa ji je skakala dobesedno v glavo. Prav iskala je fight. Ko je Milenca konkretno zarenčala nanjo, pa jo je za povrh še okloftala - kao 'kaj boš ti mene'. Pici sploh ni bila jezna ali karkoli, samo zeza se na tako trapast način.
Sem jo zgrabila in namočila pod kuhinjsko pipo in se fejst zdrla nanjo. Zaenkrat je mir, je šla pa Pici začuda sedet k Milenci - oz. v njeno bližino... Tole bomo razmetali, ker zanalašč teženja pa za zihr ne mislim tolerirat.

No, zdej sem budna in stražim. A kdo kej rabi - kakšen prevod? družbo? komu skuham zgodnji zajtrk?  Angry #*##*.

Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #146 : nedelja, 25.01.2009 : 02:37:21 »

Welcome to the club................moji norijo že od 00.30.
In to se bo nadaljevali še cca 1 uro.
Pri nas je to na sporedu vsako noč z redkimi izjemami.
Divjanje, pretepanje, vreščanje,....včasih se že glupo počutim,ko v deseto pridivjam v dnevno in kričim ko blesava.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #147 : nedelja, 25.01.2009 : 02:56:22 »

Tuš zgleda nuca. Samo je fajn res krivca namočit. Mi smo se zdejle dvakrat stuširal. Ta drugič kar izdatno. Trenutno je kul. Blesava se pa jst tud počutim ja. Undecided
A je Žmurko?
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #148 : nedelja, 25.01.2009 : 02:58:55 »

Aja, še to. Podnevi je vse kul. Pici po malem nagaja Milenci, česar smo že navajeni. Milenca po malem godrnja. Ampak ni prehudo. Ležita v bližini ena druge. Jesta, kakata, vse ok.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #149 : nedelja, 25.01.2009 : 03:17:44 »

Lažje je krivca dobit,če sta samo dva. Pri meni jih je trenutno pet.

Žmurki je bogsenasusmili-toliko o njegovi "bogi, priden,slep" diagnozi. Angry
Živi satan je Zelda, ki po novem še lula in kaka po stanovanju in Filip, ki bi jo rad na vsak način malo hm........... Roll Eyes (pa sta oba poštimana)
Ponavadi divjajo v duetu ali pa tercetu in VEDNO je zraven tudi Zelda.

Evo, zdaj se počasi situacija umirja in grem lahko spat.
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines