mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 20.08.2024 : 20:44:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 76 77 78 79 80 [81] 82 83 84 85 86 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 390290 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #1200 : četrtek, 28.10.2010 : 23:50:46 »

FŽ, zdaj, ko si krscena, te lahko pa povabim na "advanced" stopnjo - enkrat, ko bomo kaksnemu dihurji praznili zleze. Takrat pa zves zakaj se rece, da smrdi kot dihur ...  bruham bruham bruham bruham bruham
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1201 : petek, 29.10.2010 : 09:03:16 »

Bljak bruham bruham, jaz pa Missy tega ne bi mogla narest doma - predvsem zato, ker ne znam
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1202 : petek, 29.10.2010 : 09:04:03 »

  predaja
To smo vedno počeli pri vetu, ampak je res hudo s m r d l j i v o.  Lips Sealed
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1203 : petek, 29.10.2010 : 09:34:53 »

Ni problema, zdej lahko pomoje prenesem vse. Saj drugače nisem neka finoča, ampak sem bila res pametna, da sem morala od blizu gledat, da ne bi kaj falila in potem vedno bliže in bliže... Kar naenkrat pa mi špricne direkt v glavo Shocked. Niti najbolj dišeč šampon ne spravi z enim umivanjem te pujsarije iz las, fujbljakfej slaba prebava.

Smrdeči dihurji, še to se nam manjka Grin!
Drugače bi pa dihursko povabilo izkoristila čimprej, ker sem trenutno malo prehlajena in imam nekoliko oslabljene vohalne sposobnosti. Saj vem, da ne smrdijo skoz, ampak jaz si ne morem pomagat, da si ne bi njihovega vonja predstavljala kot kupa feeejst postaranih štumfov. Pa so mi prav luštni drugače. Ne razumem pa, kako da tisti, ki so kastrirani manj smrdijo? Mislim, vsebina analk je v bistvu ista, tako da mi ni prav jasno zakaj... Ali jim ne smrdi samo rit in imajo še kake druge smrdalne mehanizme?

Joj, kaka smrdo-tema Roll Eyes...
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #1204 : petek, 29.10.2010 : 09:44:27 »

Fž, to je bil opis dneva! Si v živo predstavljam  Grin... in ne bi hotela biti na tvojem mestu (bi mi v loku metalo vsebino želodca) bruham.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1205 : petek, 29.10.2010 : 10:14:51 »

...pa čemu hudiča sploh služi ta packarija, ki se tam nabira slaba prebava butnglavc? Mislim, če je že tolk problemov z njo, valjda ima vsaj nek pameten namen Roll Eyes
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1206 : petek, 29.10.2010 : 12:12:33 »

Označevanje teritorija kolkor vem.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1207 : petek, 29.10.2010 : 12:17:27 »

...pa čemu hudiča sploh služi ta packarija, ki se tam nabira slaba prebava butnglavc? Mislim, če je že tolk problemov z njo, valjda ima vsaj nek pameten namen Roll Eyes
Jah, kocka, noooo ... ti pa tud n'č ne veš. Če vprašaš Missy, ti bo vsakič, ko gresta na sprehod in vse prevoha in prešnjofa, povedala, da ni vsak smrad enak drugemu Wink
Ob kakanju se malo vsebine iz analk izloči ven in tako označi kupček z lastnikovim "podpisom". In zato imajo potem ostali pasji sprehajalci toliko dela okoli tujih kupčkov, ker morajo prebrat vsa sporočila, ki so jih uni prejšnji tam pustili Tongue
Tale gospa ti bo znala še boljše razložit Wink
http://www.youtube.com/watch?v=yA9SeHAEyQ4&feature=related
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1208 : petek, 29.10.2010 : 12:45:49 »

Prav lepo vas je brat med malco Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1209 : petek, 29.10.2010 : 12:46:41 »

Jaja, se mi je zdelo, da bo to... samo nekako mi je pogostost pojavljanja tega problema čudna Smiley
OK, smo identificirali naš problem - ˝not excellent firm stool˝ Roll Eyes Roll Eyes, pomoje.
Torej - naša ga mehko ser** Lips Sealed
Mi je pa cela drama menjavat hrano, ker hitro drisko faše.

Dober tek, Cats Tongue
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #1210 : petek, 29.10.2010 : 12:48:18 »

Prav lepo vas je brat med malco Kiss

 Grin
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1211 : petek, 29.10.2010 : 12:50:51 »

Jaz pa jih Sančotu še v 11-ih letih nisem nikoli stiskala in nima nič težav.
Prvemu sem pa jih, ker so mi tako naročili, nato pa je imel ves čas zamašene, enkrat celo tako zelo, da se mu je fajn zakompliciralo. Sad
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1212 : petek, 29.10.2010 : 13:01:00 »

Ma ja, mi kraševcu tudi nikoli nismo stiskali, Missy se mi je pa po riti drajsala in smo šli - že dvakrat.
Sori ET za tako usrano temo - ampak je tvoja začela, veš Tongue
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #1213 : petek, 29.10.2010 : 17:40:37 »

Ne razumem pa, kako da tisti, ki so kastrirani manj smrdijo? Mislim, vsebina analk je v bistvu ista, tako da mi ni prav jasno zakaj... Ali jim ne smrdi samo rit in imajo še kake druge smrdalne mehanizme?

Cist simpl. Zato, ker z vonjem smradne zleze (paranalke) nimajo kaj dosti veze. Seveda tudi kastriran dihur lahko "spusti" svoj izlocek - ki, ok, pac smrdi, ni pa zdaj ravno za tisti hip dol past. Pac, prezracis in to bi bilo to.
Vonj o katerem je obicajno govora in ki je pri nekastriranih zivalih (obeh spolov, samo pri samcih je obicajno se intenzivnejsi) tako intenziven pa je posledica izlocanja koznih zlez, ki so pod vplivom hormonov.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1214 : petek, 29.10.2010 : 17:55:05 »

Prav lepo vas je brat med malco Kiss

Ja res, al pa med večerjo, jaooo FŽ,  Roll Eyes  ravno jem nekaj najboljšega na tem svetu : Trentarski ovčji sir!!!  Cheesy Si pa res predstavljam vonj iz analk, ( ja itak, po moje si mislim, da le ne smrdi tako močno  Roll Eyes )  še k veterinarju je Bučka Damjan (fant) peljal...hehe, pravi, da bo on naslednjič tud to sam naredil.  Cool Ja ja, se mi zdi  Wink Tongue (čeprav je vsega sposoben  Smiley)

Bravo za tvoj pogum  Smiley in tako dober želodec.   Cool
Logiran
Strani: 1 ... 76 77 78 79 80 [81] 82 83 84 85 86 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines