mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 20.08.2024 : 17:19:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 73 74 75 76 77 [78] 79 80 81 82 83 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 390265 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1155 : ponedeljek, 18.10.2010 : 22:54:10 »

O kakšne uživačke ste!  Smiley E.T. je prav zlata do ta male!  Kiss
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #1156 : ponedeljek, 18.10.2010 : 23:11:05 »

Milenca in Pici sta na isti dekici, pa še z repom se dotikata Cheesy.
Hana in E.T. sta pa tako prava slaščičarna; cuker Kiss.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1157 : petek, 22.10.2010 : 10:00:50 »

Joj, res je zlata do Hane, (btw, zelo lepo ime)  Kiss imaš sam cuker doma, res  Kiss Kiss Kiss
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1158 : petek, 22.10.2010 : 10:03:51 »

FŽ, si zaznala moj sms o oprsnici?

katarina
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1159 : petek, 22.10.2010 : 11:11:33 »

Oprosti, Katarina, sem med branjem SMSa ravno nekaj počela, preložila odg. na kasneje in pozabila... Hvala ti, super, dinarčke bom pa tudi imela s seboj.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1160 : petek, 22.10.2010 : 11:32:37 »

Ni panike, samo da veš, da imam! veselje veselje

Katarina
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1161 : torek, 26.10.2010 : 09:30:44 »

Danes mi je moja kosmatuljica ne da bi vedela priredila presenečenje - ta večjo ta malo sem peljala v vrtec, ona pa je medtem - spala! Ni hodila za mano, skakala v luft, norela  in med 5 min odsotnostjo pojedla hrane mačkom, odprla vseh možnih vrat... - enostavno pozabila oz. preslišala me je in je drnjohala naprej svoj spanec pravičnega.
Ovedla se je šele, ko me je slišala odklenit in štorkljat okrog s čevlji - je prišla vsa začudena in zaspana pogledat... Če bi znala govorit, bi sigurno rekla - 'o, kje si pa ti bla in kdaj ti je uspelo zviznit ven brez moje kontrole?'
Se sliši malenkost, ampak sem takih premikov res vesela. Ko naprimer nesem smeti ali pa pred vrati spijem kofe in pridem not in me občasno že ne čaka več vsa zmešana tik pri vratih...
Luba moja Et-ka, mogoče pa enkrat še kej bo s tebe Smiley...
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1162 : torek, 26.10.2010 : 09:41:22 »

Fajn, baby steps proti zmagi! Afro
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1163 : torek, 26.10.2010 : 10:07:47 »

Jeeeee! Bravo, ET!  Cheesy Cheesy
Seveda bo kaj iz nje  Afro, ne dvomim...samo, da se še samo malo malo vklopi v okolico... Tongue Wink Cheesy
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1164 : torek, 26.10.2010 : 10:13:48 »

Uh Fižolova župca, to se pa prav lepo sliši Smiley Afro Upam, da bo naša tamala tudi nekega dne nehala imet občasne izpade tuljenja Roll Eyes
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1165 : torek, 26.10.2010 : 10:47:07 »

Kak kul Kiss - pol vam bo pa dolgčas Tongue Tongue
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1166 : torek, 26.10.2010 : 11:30:07 »

Če nam bo, imam v rezervi še ene par zanimivih želja za popestrit sivi vsakdan Wink.

Sicer pa težko verjamem - vsaj dokler bo pod mojo streho norica Pici. STOKRAT (pardon za vpitje) na dan ji odpiram vrata ven iz sobe, nazaj not, pa tjale pa semle. Nujno hoče za mano v klet, vetrolov, shrambo, garažo... kamorkoli. Potem ko se ji uspe končno izmuznit tja, kamor grem jaz samo za sekundico, seveda noče ven. Jo lovim, ona pa se skriva. Jo zaprem tja in si mislim 'ok, če že bi rada tko' - ampak potem ona kar naenkrat začuda hoče ven Roll Eyes (vrata se zapirajo, ker je pozimi tam dokaj hladno). Ker se preveč meče ob vrata, ji odprem, nakar sledi tak slalom med nogami, ki grejo ravno po štengah, da sem prav ponosna nase, da začuda nikdar ne padem. Trenutno je v kleti in spet nujno hoče nazaj gor, čeprav je še pred tremi minutkami mislila drugače.

Ponavadi se najbolj zabava zvečer, ko ta mali že spita in zato zapreva vrata iz dnevne na hodnik. Če je z nama, hoče ven, potem gre ven in nato takoj spet hoče noter. Postopek se ponovi poljubnokrat. Ne šljivenje ne pomaga, ker je majster v vztrajanju. Kar tudi ne pomaga, je pa luna. Sploh polna. Takrat je vse še na n-to potenco bolj divje.

Nato mi moj predragi navadno naredi predavanje, da sem malo nora, da je Pici pač take sorte, da jo je treba trdo prijet in nič šparat in kako jaz tega ne znam. Reče, da mi bo zadevo demonstriral, se skrije za vrata, Pici začne z vlamljanjem, on plane ven, jo zgrabi in ji v faco pove par krepkih medtem ko jo drži na hrbet obrnjeno pri tleh. No, potem slišim še eno pridigo, kako 'boš vidla, kakšen mir bo zdaj'. Mine pet minut in ona spet ponavlja vajo Grin. 'Zdej pa ne vem več,' reče moj in oba se reživa, ker je tolk brezupno Grin...

Skratka, ne bo tolk dolgčas, Kocka Wink.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1167 : torek, 26.10.2010 : 11:35:20 »

Pa dajte bejbi tista vratca za mačke namontirat, no. Da vama ni treba stokrat vstajat in drugače trimčkat. Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1168 : torek, 26.10.2010 : 12:18:22 »

Lep napredek! Pridna sproščena E.T.!  Smiley Pici pa vendar samo skrbi, da se ne zasedita preveč na kavču, pa da ne pozabiš, kako se uporabljajo stopnice, pa preverja, če res znaš do vsake sobe v hiši prit.  Tongue Zelo uslužna muca!  Grin
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1169 : torek, 26.10.2010 : 13:04:23 »

Hehe, kako znano.... Azn
Seveda, mačke name z mačjega stojala ob postelji nikoli ne skočijo. Vedno pa na mojega in to zjutraj tik pred zvonenjem ure, da se mu jutro dvakrat narobe postavi.  Evil predaja predaja Zjutraj mačke, zvečer pes, ki veselo mljaska... ni, da ni.
Pici, ti si prava mačka! Mogoče ti pa manjka kakšna prižgana kmečka peč s kakšno tutko gor. 
Uživajte!  Cheesy Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 73 74 75 76 77 [78] 79 80 81 82 83 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines