mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.07.2024 : 23:10:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 387198 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #1020 : petek, 13.08.2010 : 14:42:48 »

Tisto s Kongresnega trga bi bilo vec kot primerno Tongue
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1021 : ponedeljek, 16.08.2010 : 10:25:10 »

Sem tudi jaz na uno sidro pomislila, ja. Grin
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1022 : ponedeljek, 16.08.2010 : 10:28:00 »

No, takole, tole je tipičen primer, kako se NE kupuje psa.
Najprej vzdihuješ ob fotografijah, pol ti dnevno spremljanje zavetiških zgodbic zamegli razum in že povsem nekontrolirano, v navalu čustev tečeš po psa. Seveda se prej napiflaš na pamet vse posvojitvene pogoje, da ti ga sploh dajo. In potem, ko se pojavijo prve težave, ga flikneš v pesjak in zakleneš za njim. Ključavnice za kolo so pa trenutno itak obvezna in zelo moderna oprema za psa (gl. levo zgoraj dodatno zaklepanje na vratih).


Poglejte tale uboščkan pogled: 'Sem vedla da je preveč lepo, da bi blo res. Zdej sem pa spet pri ciganih, ane?' Sad Wink
... drugače je to iz včerajšnjega obiska pri starših (nekdanji pesjak, ki so ga zdaj napadla drva in mu odvzela večji del volumna Roll Eyes). Ko nas ni bilo zraven, je bila v temle pridna ko ena bubica Shocked. Drugače pa ni bilo ravno celodnevno mučenje, da se ne bo kdo ustrašil, hehe. Ključavnica ima pa dejansko varnostno funkcijo in sploh ni hec (še tako sem cvikala, da se kakšen sešvasan del čudežno razklene in pristane na svobodi...).
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1023 : ponedeljek, 16.08.2010 : 10:38:42 »

In medtem doma:



Tisti kupček na tleh ni kak mrtev ptiček, je kar posledica samopoškodovanja naše Eminence ups, Milence...
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1024 : ponedeljek, 16.08.2010 : 10:42:52 »

Ojej, Milenca uboga Kiss Kaj pa Feliway? Ali pa tiste Bachove kapljice, ki se omenjajo v temi od Pupe, Smetkine sence?
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1025 : ponedeljek, 16.08.2010 : 11:41:46 »

Ooo, kera tužna faca od ET
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1026 : ponedeljek, 16.08.2010 : 13:04:00 »

Haha, kako znani so mi tile kupčki dlake.... in isto črnobeli kompletki....  Grin Roll Eyes
Nastanejo pa zato, ker: ni bila hrana v pravi sekundi servirana, ker sem v tednu dostavila en topli obrok manj, ker je Tači skočil nanjo iz zasede in jo preveč presenetil, ker me ni bilo doma dva dni, ker ni bilo plenične sveže položene že od včeraj pred wc-jem....  sram Lips Sealed
No, ne moreš priti do dna.... vednos se najde kaj, kar je lahko stresno.  Evil
Tako, da zdaj veš, od kod mali cufki in depilacijske fleke. Pri nas je pretežno brez čupanja, ampak kakšna malenkost se pa z lahkoto najde. Pa je potem spet mir za nekaj mesecev.... Evil
Milenca, sej bo vredu, boš videla.... Kiss
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #1027 : ponedeljek, 16.08.2010 : 13:12:26 »

 Shocked O, Milenca, ubogo stravmirano bitje. Kaj pa če bi prišla k nam malo na počitnice? A bi bilo potem doma vse super in nič več protestiranja? Ali bi bilo le še slabše?
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #1028 : ponedeljek, 16.08.2010 : 14:11:52 »

 Undecided Verjetno bi bila še bolj v šoku in pod stresom, ko je pa taka Kraljična na zrnu graha.  Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1029 : ponedeljek, 16.08.2010 : 14:33:37 »

Ona se prec prilagodi čemurkoli. Leti z letalom, se pelje čez pol Evrope brez problema in med potjo v bivalni kletki lepo gloda briketke, se preseli drugam in je v dveh dneh tam že čisto doma (midve sva se skupaj že štirikrat), karkoli. Edino njenega miru ne sme nihče motit. To pomeni nič otrok, nič drugih mačk (pes ni tolk problematičen, ker se v glavnem ne vtika vanjo), nič teženja s prepovedmi, pa da je hrana servirana pravočasno Roll Eyes, ta prava in v zadostni meri.

Zadnje cajte sem jo lepo shujšala, ker sem obroke natempirala 3X na dan. Ima 6kg in jaz sem ponosna, njej pa zadeva ni preveč všeč, se mi zdi. Čisto možno, da jo je razjezilo tudi to. Ker briketki morajo bit skoz, da potem ona lahko hodi po mili volji hrustat... Poleg tega jo Pici napada iz zasede (tko kot pri Luni7, hehe), to jo tudi živcira... So še neki detajli in malenkosti, ki jim pa res ne prideš do konca. Recimo dotakneš se jo lahko samo kadar njej paše, sicer se gre po hitrem postopku kujat in jamra in javka, kot da bi jo najmanj nabunkal... Ko ji postrižeš nohte, je jezna vse popoldne, ko jo skopaš, pa vsaj dva dni.
Najbolj čudno pa je, da je, če se ti zasmili, takoj še za ene sto procentov bolj boga. In potem začne sprobavat točno tisto, kar ne sme - te gleda in dela prepovedane reči (recimo hodi po pultu) in zraven tako milo mjavka mouuuuuu 'sej si rekla, da sem boga, zdej pa smem tole delat, anede?' ... in se sebi smili še bolj...

Trixi, hvala za ponudbo Smiley. Bi ti jo z veseljem dala za nekaj časa, če bi bila ti ena osamljena teta brez živali, soljudi in obiskov. Ker to bi bilo zanjo dobesedno blagodejno in bi nadvse uživala. Tko pa bi se gotovo našel nek hudobec, ki bi zmotil mir gnadljive gospe...
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1030 : ponedeljek, 16.08.2010 : 15:58:01 »

Hehe, povdarek je na TAPRAVI hrani.
 Cool Cool Angry
Naša Xenča je samo eno vrsto briketkov in, če jih ni, gladovno štrajka in si kakšen tretji dan začne pulit dlako. Tako, da sem rabila nekaj časa, da sem to ugotovila sram. Da je shujšala nevarno (itak ni debela), nje sploh ni toliko motilo Roll Eyes. Vsekakor sem imela en trenutek hudo dva radoješča in eno hudo izbirčnico, ki je samo ENE BRIKETKE  Evil.
Zdaj imamo seveda pri njihovem hranjenju posebne postopke, da se eni ne zredijo (še bolj) in drugi ne shujšajo preveč.

Da crkneš, kakšen dober staff  Cool sem tem mačoram sladkim!  Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1031 : torek, 24.08.2010 : 12:04:58 »

Takole Smiley.
FŽ se je malce poslabšalo oz. je dobila nenadni napad poguma in gre torej s svojimi tremi babami sama na morje, dogodivščinam naproti. Kako bo vse skupaj izgledalo? Hm, ne vem, je pa ravno zato treba probat, sicer ne bom nikoli izvedela Wink. Sama naša pasja panik-princesa ne bo n-č, ker bi bila vsaj še nekaj časa rada v prijaznih odnosih z g. tastom, ki si lasti vrata vikenda in ostale predmete, ki bi lahko postali žrtev poskusa rešiti se ven...
Torej - zabavno bo zagotovo... Wish me luck, več pa poročam, ko se vrnemo pevka.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1032 : torek, 24.08.2010 : 12:08:56 »

Srečno!!!!!!!!!
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1033 : torek, 24.08.2010 : 12:10:20 »

 bravo bravo za pogum!
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #1034 : torek, 24.08.2010 : 12:28:48 »

Navijamo za lepotico!  bravo

(pismo, FŽ, meni res ne gre iz glave kako lepa je v živo!)  Kiss Wink
Logiran
Strani: 1 ... 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines