mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 18.10.2024 : 10:08:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Avica in Skipi in en kup mačk
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 28   Dol
Natisni
Avtor Tema: Avica in Skipi in en kup mačk  (Prebrano 93489 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #255 : sreda, 14.03.2012 : 23:46:01 »

Ne ne, so transporter kar lepo odšteli, so ga nesli posebaj stehtat. Šeki je čist zares big lady Tongue.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #256 : sreda, 14.03.2012 : 23:55:25 »

Big is beautiful!  ljubezen 
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #257 : četrtek, 15.03.2012 : 00:06:03 »

Šeki je potem kaliber od našega micenega Miška Wink Pred slabim mesecem sem ga pelala na hitro pokazat, ker je nekaj kihal (pa ni bilo nič hudega, je minilo samo), pa sem ga v prazni čakalnici bez transpoterja dala na vago in čisto avtomatsko rekla "prostor" (khmmmm ... upam, a tegale rava ne bo videla ... nemška šola 4 life Grin) in maček je res obstak leže na vagi Smiley
 Veterinar se je začel ful režati, tehtnica je pokazala 6,7 kg in on je bil totalno navdušen nad veličastno pojavo, ni mogel prehvaliti njegove lepe velike glave in močnih tac Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #258 : četrtek, 15.03.2012 : 00:07:19 »

Prehitro kliknila - torej, Šeki je zagotovo ena krasna veličastna elegantna dama Smiley  Naj vam gre vse super z zdravjem!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #259 : četrtek, 15.03.2012 : 00:07:29 »

a sem ga v prazni čakalnici bez transpoterja dala na vago in čisto avtomatsko rekla "prostor"
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #260 : četrtek, 15.03.2012 : 00:13:21 »

Sej kar je nad 6 kg, je res več ali manj ogromen ali pa res debel (še raje pa oboje) maček, tko da se sploh ne čudim reakcijam vetov. Mislim, meni se še moja anoreksična Helga, ki ima 4,5 kg ne zdi majhna mačka.

Še nekaj moram delit z vami. Ob tem, da včasih še sam sebe po zdravju vprašaš, ko živita dva človeka s štirimi mačkami in dvema psoma, pa še činčilo v dvosobnem stanovanju, je pa en tak poseben občutek, ko ki oseba ki ni glih ful pasja ali mačja po obisku naslednji dan sporoči tole ljubezen:

Prav fletno družinico imata in sploh ne morem verjet kako so živalce olikane, pridne in nemoteče.Vidi se, da se dosti ukvarjata z njimi.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #261 : četrtek, 15.03.2012 : 09:26:29 »

... "prostor" .... maček je res obstak leže na vagi ...

 Shocked jezen
uboga micena živalca šikanirana Cry Cry Cry

 Azn Azn  Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #262 : četrtek, 15.03.2012 : 09:46:06 »

Kako je Šekica?  Kiss Smiley
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #263 : četrtek, 15.03.2012 : 09:56:54 »

Prav fletno družinico imata in sploh ne morem verjet kako so živalce olikane, pridne in nemoteče.Vidi se, da se dosti ukvarjata z njimi.
Kako lep kompliment! bravo Ne samo, da so ful olikane in pridne, skoraj nevidne so v stanovanju Smiley. G. maček Fakin in g. pes Skipi prideta malo pofirbcat in/ali fehtat za kak čohec (da sta oba dedca je zgolj naključje Evil Tongue), drugače se pa oni ne pustijo motit. Dokaz več, da ni vse v kvantiteti Cool.
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #264 : četrtek, 15.03.2012 : 11:39:35 »

Ja, res lep kompliment, ki si ga je treba zapomnit za hude čase. Šekici želim čim hitrejše okrevanje Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #265 : četrtek, 15.03.2012 : 20:45:59 »

Čudovit kompliment!  ljubezen
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #266 : petek, 16.03.2012 : 00:21:26 »

Šeki je že čist pozabila, da je bila včeraj pri veterinarju vegi. Je mal blont včasih Roll Eyes Kiss.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #267 : petek, 16.03.2012 : 08:52:48 »

Mi bomo počasi odprli kar abonma na kliniki na vet.fakulteti v Lj Roll Eyes, danes smo pa peljali Šeki, ki je začela lulat čisto po malo, pa kar naprej je tičala v wc-ju, v urinu je bila tudi kri. Je mogla ostat skoraj cel dan tam, ker ni hotela nič urina sproducirat za odvzem. Je pa to ena tolk potrpežljiva mačkica, sicer se je glasno pritoževala, ampak je pustila brez pomirjevala vstavit kateter v mehur in odvzet vzorec urina. Kristalov v urinu nima, ima pa bakterije tako da je dobila injekcijo antibiotika, ki drži 14 dni. Čez 10 dni imamo kontrolo in močno upam, da bo ok ker je bila reva čist stresirana od poti in vsega ostalega hudega in ji res želim prihranit tele obiske veterinarjev, če je le možno.

Pa da nam ne bo preveč dolgčas, ima še dva majava zoba v gobčku, ki bosta morala v kratkem ven. Ampak najprej moramo tale uroinfekt zrihtat... Ostali zobje so hvalabogu v redu, pa tudi dlesni so ok, kar me je skrbelo glede na to, da so ji eno leto nazaj čistili zobni kamen in je morala zaradi vnetja dlesni dobivati antibiotike.

Moram pa povedat še štorijo ob tehtanju Roll Eyes. Dam mačko na tehtnico in me gospod (ki je btw. vedno ful prijazen Smiley) v sprejemni vpraša gospa a imate vi samo eno mačko v transporterju. Pa pravim ja, samo eno ampak je precej debela. Pa on spet, gospa a res nimate noge na vagi Roll Eyes Grin. No, pol smo ugotovili, da ima Šeka res močne kosti Tongue in da tehta "samo" 6,8 kg, kar pomeni da smo jo uspeli kar lepo shujšati odkar je prišla k nam, ker smo jo takrat natehtali okrog 8 kg (ampak ok, doma na osebni tehtnici ni nujno da je čist točno).

Hohoho, vidim, da moram k tebi na inštrukcije hujšanja mačke. Kaj bi rekli, če jaz prinesem našo Trino na veterino...če imam slona v transporterju?!?  Lips Sealed Tongue
Šeka, super, da si boljše.  Kiss Kiss Mi tudi danes gremo nazaj na veterino, pikica Xena ni najboljše. Očitno bomo šli kar hitro v obdelavo.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #268 : nedelja, 01.04.2012 : 09:23:02 »

Hvala za krasno popoldne Kiss Kiss jaz nikoli nisem imela priložnosti biti pri konjih in včeraj je bilo fuuul fino. Tamala je bila pa Shocked Shocked Shocked Nisem mogla verjet, kako je bila sproščena objem ljubezen
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #269 : nedelja, 01.04.2012 : 09:42:00 »

kocka, dobrodošli še kdaj, tvoja tamala je pa res neverjetna, nobenega strahu pred konji nima, pa kar stiskala se je k njim ljubezen. Upam, da zbere pogum da še kakega kdaj zajaha, bi rabili kakega ponija, ne pa same naše velikane...
Logiran
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 28   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Avica in Skipi in en kup mačk
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines