mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 28.09.2024 : 23:45:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Moj Roki...hvala, ker si me rešil iz tega sveta :-*
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 24   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Roki...hvala, ker si me rešil iz tega sveta :-*  (Prebrano 83116 krat)
0 članov in 18 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #240 : ponedeljek, 02.11.2009 : 09:10:26 »

 Kiss vsem tukaj in tam...
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #241 : petek, 06.11.2009 : 16:34:09 »

Jutri bo eno leto...
Sedmi november je bil petek, dež, temno, depresivno, kot danes...

http://www.youtube.com/watch?v=Q3y-_gfXt7g

Še vedno boli...še vedno ga pogrešam...še vedno jočem...
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #242 : petek, 06.11.2009 : 16:54:58 »

Rada bi ti napisala kaj v tolažbo, pa nimam besed... Cry
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #243 : petek, 06.11.2009 : 16:57:27 »

Izjemno lep filmček.. Kiss So še meni solze v oči stopile, pa ga niti poznala nisem, ampak po slikah sodeč je bil čudovit kuža.. Cry Kiss
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #244 : petek, 06.11.2009 : 16:58:11 »

Moon, drži se ...  Kiss V tem trenutku so verjetno vse besede odveč. Naj bo bolečina z vsakim dnem, tednom, letom ... znosnejša.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #245 : petek, 06.11.2009 : 17:00:18 »

Irina... Kot si sama rekla, Roki ni maral, da jočeš. Srečna sta bila skupaj in nekoč bosta spet. Drži se!  Kiss
Logiran
dasika
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #246 : petek, 06.11.2009 : 17:08:10 »

Pogledla filmček, lep je..., vidi se, kako neizmerno si ga imela rada... Jočem za njim skupaj s tabo, čeprav ga nisem nikoli spoznala.  Vem pa, kako je, ko ti žival popolnoma spremeni življenje, in ti pomeni največ, več kot marsikateri človek. Največ....
Drži se Irina  Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #247 : petek, 06.11.2009 : 17:08:56 »

Hvala...

Brez njihove bližine ne gre. Res jih imam tako zelo rada, Rokija in te tri, ki jih imam sedaj  Kiss Ne vem, zakaj se tako navežem na žival, na človeka se nikoli nisem mogla tako, zato pa tako boli, ker ga ni več Cry  Bi imela raje, da se ne bi toliko, veliko manj, pa ne gre. Vedno je isto. S temi tremi je ista zgodba. Boštjan se je že sprijaznil, da bo vedno na drugem mestu. Ne vem, kako naj se obnašam, da pa le ne bi bila tako zelo navezana na njih. Če bodo sploh kdaj otroci, vem, da bo isto, kot z ostalimi ljudmi. Bodo na drugem mestu, ker so živali vedno na prvem. Včasih se res ne razumem, zakaj sem takšna. A drugačna ne znam biti...
Logiran
dasika
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #248 : petek, 06.11.2009 : 18:29:51 »

Zgleda, da nas je več takšnih  Roll Eyes Jaz tudi vedno komaj čakam, da se grem s Tajo pocartat, da boma skupaj zaspale in se skupaj zbudile... Roll Eyes Dejstvo je, da je bolj topla, bolj kosmata, bolj mehka in več lupčkov mi potala, kot mi jih moj  Roll Eyes Verjetno je pri tvojih kosmatincih isto.
Najbolj oguljena fraza na svetu je, da te je žival vedno vesela in te ne bo nikoli razočarala...ampak to je čista resnica, kakor koli obrneš. S človekom se lahko na smrt s kregaš, pri živali to ni možno, one so tam, da te razveseljujejo, so tvoji osebni klovni, psihoterapevti, in so velikokrat namesto grelne blazine  Roll Eyes  Dejansko zapolnijo del tebe, ki te je manjkal. In nimaš se za kaj spraševat, zakaj si taka kot si, ker si kosmato normalna  Roll Eyes
 Kiss Rokiju in tvojim kosmatincem
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #249 : petek, 06.11.2009 : 18:40:36 »

Hvala...

Brez njihove bližine ne gre. Res jih imam tako zelo rada, Rokija in te tri, ki jih imam sedaj  Kiss Ne vem, zakaj se tako navežem na žival, na človeka se nikoli nisem mogla tako, zato pa tako boli, ker ga ni več Cry  Bi imela raje, da se ne bi toliko, veliko manj, pa ne gre. Vedno je isto. S temi tremi je ista zgodba. Boštjan se je že sprijaznil, da bo vedno na drugem mestu. Ne vem, kako naj se obnašam, da pa le ne bi bila tako zelo navezana na njih. Če bodo sploh kdaj otroci, vem, da bo isto, kot z ostalimi ljudmi. Bodo na drugem mestu, ker so živali vedno na prvem. Včasih se res ne razumem, zakaj sem takšna. A drugačna ne znam biti...


Irina, ti bom pisala drugam, ko se malo sestavim, ker imam tudi sama kar nekaj težav... Zdaj pa še malo tu, ker mnogi, ki ne sodelujejo, berejo... Te razumem, veš, da te, veliko sva o tem govorili (beri: sva si pisali). Čustev se ne boj, ne zanikaj jih. Tvoja so, so del tebe!
Hja... Otročki in živali... Veš, to je druga ljubezen, ampak se ne izključuje. Jaz tako zelo žalujem za Laylo, da nisem za nikamor. In bom že 3. teden dežurala, ker to pomeni, da pridem domov zvečer in samo še spat. Ker ne zmorem drugega...
Ampak sem tudi mama, tako da ti lahko povem... Če bo treba, se boš borila kot lev!
Vem, kako ti je trenutno, če kaj rabiš, sem tu.
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #250 : petek, 06.11.2009 : 18:41:32 »

Včasih se res ne razumem, zakaj sem takšna. A drugačna ne znam biti...

moon, te popolnoma razumem...jaz razmisljam in cutim enako in do zdaj ni se bilo tipa, ki ne bi bil ljubosumen, na moje zivali. Kar je tako posebnega pri njih je, da te ljubijo brezpogojno (cesar ljudje nismo zmozni) in vsake toliko pride ena posebna, ki ostane v tvojem srcu do smrti, kot tvoj Roki....


 Kiss Kiss Kiss
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #251 : petek, 06.11.2009 : 18:45:46 »

 Cry Zelo lepo predstavljeno in hkrati žalostno. Itak, da ga ne boš nikoli pozabila. A čim manj misli na težke trenutke, ko sta se morala posloviti. Izogibaj se energij (vibracij) žalosti. Ob sebi imaš sedaj druge sončke, ki te potrebujejo.  Irina, drži se! Kiss
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #252 : petek, 06.11.2009 : 19:54:43 »

Izjemno lep filmček.. Kiss So še meni solze v oči stopile, pa ga niti poznala nisem, ampak po slikah sodeč je bil čudovit kuža.. Cry Kiss
Sem enakih misli...

Strah me je trenutka, ko bom morala tudi jaz skozi to. Živali so res nekaj posebnega. Ni primerjave s človekom...

Roki Kiss in uživaj na drugi strani mavrice.
Irina, drži se. Kiss
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #253 : petek, 06.11.2009 : 20:14:17 »

Moony, vsakič posolzim ko berem kako pišeš o Rokiju...  Cry
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #254 : petek, 06.11.2009 : 20:41:59 »

Moon  Kiss.
Roki je vedel do zadnjega trenutka kako zelo ga imaš rada!
Naj ti spomini nanj privabijo nasmeh na usta. Saj veš, da ti Roki ni dovolil, da bi jokala.  Kiss
Volkec lepi  Kiss .
Glede otrok pa takole, dokler jih/ga nimaš ne moreš vedeti. Prevzamejo te in ti zlezejo pod kožo, da sploh veš ne. A je pri živali kej drugače? Wink
 
Logiran
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 24   Gor
Natisni
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Moj Roki...hvala, ker si me rešil iz tega sveta :-*
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines