mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 06.10.2024 : 06:28:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Angleški in Ameriški koker španjel
Strani: 1 ... 72 73 74 75 76 [77] 78 79 80 81 82 ... 110   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški in Ameriški koker španjel  (Prebrano 259312 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
alenka
midi
***
Sporočil: 133


« Odgovor #1140 : četrtek, 25.11.2010 : 11:22:52 »

Hvala, Lynn, za pohvalo naših malčkov.

Jih je pa osem, kar pomeni, da jih "futramo" eno uro, potem pa moramo spet od začetka  Wink

lp
Alenka
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1141 : ponedeljek, 29.11.2010 : 21:34:51 »

Joj, kakšni cukri  Grin Cheesy Kiss Kiss
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1142 : torek, 30.11.2010 : 20:01:44 »

Jaz sem tudi videla te cukerčke!!!  Kiss Kiss Kiss Kiss

Moja najljubša - Kasja:


Pa še dve pocukrani slikici Wink



Logiran
Luna95
rad pišem
****
Sporočil: 379


WWW
« Odgovor #1143 : sreda, 01.12.2010 : 23:53:27 »

Kakšni cukrčki Cheesy Kiss Ampak tudi slike so fenomenalne Wink
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1144 : četrtek, 02.12.2010 : 02:23:21 »

Iiiiii, vsi so zelo srčkani.... Kiss super slikce! Cheesy
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #1145 : torek, 14.12.2010 : 23:29:13 »

Nezzek, zdaj je sicer že december, a ti vseeno čestitam za uspehe z Bello in Buxijem v Nitri! Res krasno je bilo prebrat tvoje poročilo s slikami! Odlično napisano in poslikano! Smiley Mi je obudilo spomine, tako na razstave kot na Slovaško. Ja, pot do tja je res dolga, tudi mi smo potrebovali pribl. 7 ur... Malo zato, ker ne vozimo prav hitro, malo pa zato, ker je vseeno kar daleč.

Čestitke še enkrat in pozdravčke tvoji pasji ekipi! Kiss Smiley
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1146 : sreda, 15.12.2010 : 19:12:29 »

Hvala spelamg!
Za letos smo imeli dovolj, kljub še nekaterim zanimivim razstavam... mislim, da bo vsem pasalo malo pavze, čeprav je običajno prav Buxi problem... če ne hodi redno na razstave se izjemno poleni in tisti trenutek ko je treba delat on rajš ne bi.. Tongue Tongue Bomo videli, zdaj ko ima glavno titulo, mu bo najbrž kar oproščeno Cheesy


Drugače pa še cukerčki Tamalannčki pri 5 tednih... Kiss Meli Kiss


In Kasja Kiss


Prvič smo jih poskušali postavit, da smo videli kako kvalitetno leglo je prišlo na ta svet, da se malo razdeli na pse, ki bi se potencialno lahko razstavljali, ter tiste, ki so odlični za "na kavč"  Cool Prvič so bili na mizi, kar je izjemno veliko povedalo o njihovem karakterju. Jaz sem prvič postavljala koker mladičke in moram rečt, da to ni nekaj zelo enostavnega... ampak smo se zelo zabavali!  Wink Vsi so pravi kokerčki, že znajo zavajati s pogledi in ljubčkati nosove pa še izredno "čohabilni" so! Cheesy Cheesy
Srčki, pravi srčki! Kiss
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1147 : sreda, 15.12.2010 : 19:31:40 »

U, obe sta čudoviti! Cheesy Kiss Res so pocukrani tile mali kokerčki! Pa kakšna inovativna rodovniška imena imajo, super! Cheesy
Logiran
pobaaaa*mua
novinec
*
Sporočil: 13


WWW
« Odgovor #1148 : sreda, 15.12.2010 : 21:34:23 »

Se spomnim mojega. Ne moreš odvrniti pogleda od cukrčka. Pa še celo življenje ostanejo pikice mejhne. Ta ljubezen in toplina v očeh ubija...
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1149 : ponedeljek, 27.12.2010 : 23:04:00 »

Danes so stari 8 tednov in nekateri že pridno odhajajo v nove domove.. Kiss
Včeraj sem bila še zadnjič na obisku pri teh cukrčkih in moram rečt da rastejo kot konoplje, jaz se sploh ne spomnim, da bi bila Bella tako velika... Cheesy Cheesy

Kasja Kiss




Bella pa je imela danes mučenje, saj sem jo po gonitvi morala skopat (je smrdela..   bruham ).. tako da je bila na kopanju in striženju Cheesy



Drugače pa uživa na snegu, da ne boste mislili, da jo samo mučim Tongue




Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1150 : sobota, 01.01.2011 : 17:23:23 »

Vau Neža, mladički so tako srčkani Cheesy Kiss, ampak tvoja Bella mi je pa čudovita Kiss Kiss, kako lepo jo neguješ, vedno je do popolnosti počesana in postrižena, ful lepo! Kje si se naučila vsega tega striženja in da ji dlaka tako lepo stoji, res obvladaš! bravo Afro
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1151 : nedelja, 02.01.2011 : 18:29:39 »

Ja po nekaj neuspelih striženjih pri frizerju, sem se enostavno naučila sama. Seveda ni prišlo čez noč a sčasoma sem osvojila striženje kokrov. Wink Težje kot groomanje je ohranjanje dlake v dobri (razstavni) kondiciji... Wink Wink
Zame je sigurno največji sonček ( Kiss ) se vidi ker jo razvajamo s hrano že cel mesec... Roll Eyes Tako dobro je kot mi.. Tongue
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #1152 : nedelja, 02.01.2011 : 18:36:53 »

Jst sem svojo nekdanjo "pudljico" samo prvič peljala k frizerju, potem sem pa sama približno videla, kakšna mora biti kje dolžina... No, moja je bila precej mešana, ni bila razstavna, tako da sem itak "kiksala" na veliko, ampak ti Nezzek pa res fuuuul lepo strižeš... sem že zadnjič pogledala fotko, pa sem si rekla "evo, frišno od frizerja", res čestitke, ker si ta frizer ti. Smiley No, vsaj za naju je bil to res en tak poseben čas, ko sem jo tam obračala, kako je potrpežljivo čakala (čeprav vem, da se nikoli ni zares prenehala bati strojčka)... Ne vem, ene posebne vezi so se stkale, tisti pasji učki "zaupam ti", pa neobičajna mirnost, ko ti tam "strašiš" s škarjami in ostalimi zadevami Smiley .

Tamali so pa itak cukri :*

Lp, Neža Smiley
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1153 : nedelja, 02.01.2011 : 18:41:25 »

Hvala za lepe besede! Smiley
Ja Bella je ves čas na mestu, čaka da končam, čeprav se vmes pritožuje z neke vrste godrnjanjem... prav smešna je. Jo pa vseeno občudujem.. najprej pol urno kopanje, več kot ura sušenja plus ura ali več striženja.. včasih vse skupaj nanese tudi 3-4 ure ona pa vse mirno prenaša!!! Res so pridni Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1154 : nedelja, 02.01.2011 : 18:48:40 »


Zame je sigurno največji sonček ( Kiss ) se vidi ker jo razvajamo s hrano že cel mesec... Roll Eyes Tako dobro je kot mi.. Tongue

Hehe, poznam to  Wink Smiley

Bella je res lepa, čudovita  Kiss Afro
Logiran
Strani: 1 ... 72 73 74 75 76 [77] 78 79 80 81 82 ... 110   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Angleški in Ameriški koker španjel
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines