mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 05.10.2024 : 13:15:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Angleški in Ameriški koker španjel
Strani: 1 ... 70 71 72 73 74 [75] 76 77 78 79 80 ... 110   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški in Ameriški koker španjel  (Prebrano 259014 krat)
0 članov in 14 gostov pregleduje to temo.
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1110 : ponedeljek, 04.10.2010 : 21:32:05 »

Torej zdaj ko imam malo več časa.. Wink
O JH-ju ne bom, ker nisem tekmovala z Buxijem, tako da ni za to temo.. je pa zato več teksta o kokrih!! Cheesy

V soboto smo torej imeli specialko. Že prejšnje dni sem se hecala z ostalimi, da bomo imeli "rok otočec" tam (saj je bil dež skoraj cel teden pred specialko). Ko sem prišla tja, sem bila vesela ker sem zjutraj pametno obula gumjaste škornje, balerinke bi bile potrebne temeljitega pranja pred razstavo v nedeljo.
Seboj sem imela Bello, saj bi bila praktično cel dan sama doma. Bila je super "atrakcija" za vse ki so prišli mimo, ter pravi norček za tiste, ki so jo po izbranem BOB-ju gledali in jo pitali ob mizi. Cheesy Nisem je razstavljala, čeprav mi je bilo kasneje kar malo žal, ampak bova že še počakali Wink
Buxi je bil ob prihodu popolnoma moker, tako da sem ga pol ure sušila ter poskušala spravit v red, ampak dlaka je trenutno še zelo redka.
Imela sva razred s 5 psmi. Bil je edini slovenski predstavnik v svojem razredu (drugi so prišli; 1 iz Češke, 1 iz Srbije, 1 iz Grčije in 1 iz Latvije). Sodil je Duško Piljević iz Srbije, tudi sam vzreditelj enobarvnih španjelov.
Tole je celoten razred:


Takole pa sva se midva crkljala medtem ko je sodnik pregledoval ostale pse Wink


Sodnik je Buxija zelo pohvalil, rekel je samo, da mu je žal ker nima najboljše dlake. Drugače pa sem bila tudi sama vesela, sa se ni uprial, je pridno tekel ter stal tako kot je bilo potrebno. Uvrščen je bil na 3 mesto, takoj za srbskim psom, ter prvouvrščenim čehom:


Kaj kmalu po tem so izbrali BOB, ki je pripadel krasnemu črnemu samcu iz Zagreba.
Spoznali smo veliko novih ljudi, predvsem pa se družili s tistimi, katere poznamo že od prej. Žal mi je le, da nisem uspela ostat do konca. Imeli pa so tudi krasno torto, katero sem samo videla, ampak me je skoraj da spravila v jok od sreče. Na njej je bila namreč moja rizba, katera je krasila naslovnico kataloga naše specialke..



Drugi dan smo prišli eni izmed prvih na razstavni prostor, in še dobro, saj so pol ure za nami že prišli italjani z njihovimi gromozanskimi kletkami. Hala v kateri smo bili je bila najmanjša, poleg tega res zelo umazana, nihče ni pucal (povsod dlake, cigarete in pasji iztrebki). Samci in samice so bili na dveh različnih koncih hale, in se mi sanja ne kako bi lahko razstavljali Buxija in Bello hkrati. Zdaj po razstavi pa tudi berem kako se je drugim zdelo, in niso bili prav nič zadovoljni..
V razredu sva imela 13 psov (ja ni jih bilo 15 ampak vseeno Cheesy ). Eden izmed večjih razredov. Sodnik je psa najprej pogledal od daleč, potem pa, če mu je bil všeč, dobro pretipal celega, drugače je kaj hitro opravil z njim. Buxija je dobro pretipal, kar je bil dober znak. Nato je ukazal gor-dol in v trenutku ko sem hotela zategnit vrvico da mi ne bi ušel, je ta nehala delat.. tokrat sem imela že pripravljeno rezervo saj se nam je to že enkrat zgodilo.. Tongue Sodnik in vodja ringa sta se pa smejala. Cheesy Kasneje sva prišla v ožji izbor 7 psov v razredu, z odlično oceno, ter bila po njegovi razvrstitvi 6. Seveda smo zelo veseli, da je sploh bil opažen, poleg tega je bil eden najmlajših (če ne celo najmlajši v razredu).




In po razstavi še en "photoshooting" Wink


Že samo videt toliko kokrov na kupu in toliko lepih psov in poznanih vzrediteljev je bilo enkratno! Res mi je žal da nimamo kakšnih boljših specialk, da bi kaj takega večkrat doživeli tukaj v Sloveniji. Wink Mogoče bom pa jaz organizirala prvo, ko bom velika Cheesy Wink
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1111 : ponedeljek, 04.10.2010 : 21:44:07 »

Neža, čestitke za vajin lep uspeh Cheesy bravo, ta druga in tretja slikica Kiss sta mi še posebej všeč, torta pa tudi zgleda odlična! Cheesy
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #1112 : torek, 05.10.2010 : 16:14:38 »

Nezzek, a rišeš tudi?!?  Shocked Smiley In to celo na torte!  Cheesy Pa ti si vsestranska!  Wink

Se pa strinjam, v nedeljo je bila naša hala res hudo umazana, in sicer že od prejšnjih dni (da ne bi kdo mislil, da smo jo mi nedeljci uspeli tako zapackat).  Angry
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1113 : torek, 05.10.2010 : 16:57:07 »

Hvala obema!

Ah ne to so oni nekako zrihtali, od mene so dobili samo sliko originala. Wink Ampak za torto nism vedela, da bodo uporabili, zato me je tako presenetilo Wink

Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1114 : torek, 05.10.2010 : 21:38:28 »

Neža, cestitam za tvoje uspehe.
Logiran
Lissa
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #1115 : torek, 05.10.2010 : 22:02:55 »

Oo, super poročilo in slike. Torta je pa sploh wauu  Cheesy
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1116 : torek, 09.11.2010 : 16:42:22 »

Hej Neža, kako kej vidve z Bello? Smiley

A se vidimo v Vrtojbi, midva s Poppyjem sva prijavljena. Cheesy Cheesy
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1117 : sreda, 10.11.2010 : 21:50:46 »

Hvala vsem za čestitke.. Wink

Lynn, Bella je ok, mislim da se bo kmalu gonila tako da je temu primerna kar se obnašanja tiče.. Tongue  Se pa pripravljalva na 2 vikenda razstav. Najprej v Nitri (Slovaška) nato še Vrtojba Wink Tako da se vidimo!! Smiley Najbrž bomo še konkurenca, tako da me boš težko falila. Wink

Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1118 : sreda, 10.11.2010 : 23:42:22 »

Ojoj, pa ne no Neža, menda ne v razredu Mladih spet? sram Tongue

Si bom mogla še jaz potem eno handlerko najdit, da mi bo Poppyja razstavljala... Grin Wink

No, pa še Poppyja sploh ne morem zredit da bi vsaj malo bolj odrasel zgledal, bom vidla kakšno oceno bo zdaj dobil- ampak nekaj mi ne gre v glavo, za tega psa sem dala dvakrat več kot za Bonija,
kupila sem ga od dobre vzrediteljice, pa mi dobi prav dobro, Bonija sem pa čist tako brez vsakega znanja kupila pa je bil vedno odlično ocenjen, a je možno da so zdaj strožji kriteriji, kaj ti misliš?

No, lepo da se imata vidve kul Smiley in da se vidimo v Vrtojbi, saj sem se želela tudi jaz prijavit za senior handling, samo sem tako zaposlena zadnje čase da nimam časa za vajo.. Upam samo da bo Poppy dobil odlično ker če ne bom kar malo razočarana sram, no bomo videli...

Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1119 : četrtek, 11.11.2010 : 19:05:23 »

Ti pošljem ZS, da ne bo tema preveč zašla v druge zadeve Wink

Se vidimo tam Wink
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1120 : četrtek, 11.11.2010 : 19:12:59 »

Ok, no prečohaj svojo pridno lepotičko Kiss še v mojem imenu in uživajta do takrat, pa daj prilepi še kaj slikic, jo ful rada gledam! Wink

Lepo se imejta obe! Smiley Kiss
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1121 : četrtek, 11.11.2010 : 19:33:30 »

To pa res, slikic pa nisem dala nič jesenskih gor!!  Shocked Shocked

Bella, ko je uživala na počitnicah Wink


Samo njena palca..  Cool


Bella:"Murka, pejt stran, pejt stran.. mogoče zgleda kot da se smejem, ampak boš hitro vidla kako je ko se ne smejem...  Roll Eyes Tongue "


Vodaaaaa Cheesy


Uživajte Wink
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1122 : četrtek, 11.11.2010 : 20:42:00 »

U, prav vse slikice so super Cheesy, ta zadnja mi je pa najboljša! Kiss
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1123 : četrtek, 11.11.2010 : 22:08:03 »

Lepa uživačka.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1124 : petek, 12.11.2010 : 09:44:47 »

OBE, Bella in Murka, sta krasni Cheesy Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 70 71 72 73 74 [75] 76 77 78 79 80 ... 110   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Angleški in Ameriški koker španjel
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines