mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 01.07.2024 : 01:09:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Angleški in Ameriški koker španjel
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 110   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški in Ameriški koker španjel  (Prebrano 251723 krat)
0 članov in 10 gostov pregleduje to temo.
evangelina
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 172


« Odgovor #150 : torek, 22.06.2004 : 15:10:40 »

caw liza!sorri za tole dolgo dobo odpisovanja ampak izpiti so me totalno zaposlili Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes. zdj ti bom probala poslat na zs mojo tel. st. in se glede psicke dogovoris z menoj.
Logiran
Chris
gost
« Odgovor #151 : torek, 22.06.2004 : 16:22:30 »

Če že ponujaš bi bilo lepo tudi, ko bi povedala še ali ima psička rodovnik, iz kje prihjaja, kdo je oče, mati, koliko jih je bilo v leglu, kašne barve je in tako naprej... Roll Eyes
Logiran
evangelina
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 172


« Odgovor #152 : četrtek, 24.06.2004 : 09:26:47 »

Chris hvala za opombe!res sm bla malce pozabljiva Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes in nism napisala bistvenih podatkov. gre za rjavo cistokrvno kokerspanjelko, brez rodovnika, v leglu je bilo 5 mladickov, od tega 4 fantki in 1 puncka. fantki so ze oddani, puncka pa na svoje nove lastnike se caka. psicka je iz ribnice. res je prava lepoticka!!!
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #153 : četrtek, 24.06.2004 : 18:51:15 »

evangelina,ni problema,jaz sem sedaj sporočila tvoje podatke naprej,tako da sporoči,kako se boste zmenili za kužka!
Logiran
Chris
gost
« Odgovor #154 : petek, 25.06.2004 : 15:23:40 »

Evangelina, je samec kokeršpanjel z rodovnikom?
Logiran
evangelina
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 172


« Odgovor #155 : četrtek, 01.07.2004 : 15:24:43 »

caw!ne, Chris samec nima rodovnika. noben od starsev teh psickov nima rodovnika, zato ga tud psicki nimajo. zaenkrat se nismo nasli novih lastnikov, upam pa, da jih bomo kmalu. lp Smiley Smiley Smiley Smiley
Logiran
Chris
gost
« Odgovor #156 : petek, 02.07.2004 : 14:35:04 »

Citat
Chris samec nima rodovnika. noben od starsev teh psickov nima rodovnika, zato ga tud psicki nimajo.

Aha, tako. Naj ti povem, da so mladiči lahko brez rodovnika tudi v primeru, če ga oba starša imata in sta čistokrvna rodovniška Angleška koker španjela. Vzrejno dovoljenje, ki ga morata pridobiti oba, če ustrezata standardu (karakterju, izgledu in tako naprej) šele vpliva na to ali bodo mladiči imeli rodovnik ali ne. Če starša ne ustrezata standardu (čeprav imata po starših rodovnik) bodo mladički brez njega. No če bo tvoje pisanje v tej temi pomagalo najti lastnika potem super. Drugače pa mi ni jasno zakaj si se odločila, da to napišeš tukaj, kjer je govora o PASEMSKIH Angleških in Ameriških koker španjelih, ki se od nerodovniških ZELO MOČNO razlikujejo, to je v tej temi treba opozoriti. Kajti Angleški koker španjel ni 'en pes z dolgimi ušesi in rjave barve'. Lep pozdrav
Logiran
evangelina
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 172


« Odgovor #157 : torek, 06.07.2004 : 13:30:39 »

Chris hvala za vse te opombe, najbrž mi bodo marsikdaj prav prišle. Kar pa se tiče tvojega komentarja o tem zakaj sem objavila, da kokeršpanjelka išče nov dom, ravno na tej strani, naj ti povem, da sem zadevo objavila tudi na vseh tistih straneh, na katerih se sama dokaj redno "udeležujem" debat, ker se mi zdi, da ce zadevo prebere čimveč ljudi, bi lahko vse skupaj prej uštimali in psički (ki še vedno čaka na nov dom)našli novega lastnika. Upam, da so zadeve zdj malo bolj jasne. lep pozdrav!
Logiran
t4ncy
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 4


« Odgovor #158 : sreda, 25.08.2004 : 17:17:25 »

Živijo!
mene pa zanimajo angleški koker španjeli. pred leti sem že imela enega sedaj pa si ga spet želim. ali mi lahko poveste kje se v slo. da dobiti mladiča an. kokerčka in približno ceno?
Hvala Smiley
Logiran
Alix
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 455


« Odgovor #159 : sreda, 25.08.2004 : 19:02:15 »

Tancy: Najbolje da spremljaš predvidena legla preko Kinologa, pa tudi (ker je lovski pes) so predvidena legla v vsakem Lovcu. Najbolje je da paziš na to, da sta oba starša odlično ocenjena in da so kolki HD A, kar v glavnem pomeni, da je njuna vzrejna ocena 5/1...to pomeni, da boš kopila resnično vrhunskega, ter standardu najbolj zadovoljivega psa. Približna cena pa bo 100% od 450eur navzgor...kar mislim, da ni previsoka cena za kvaliteto. vsekakor pa govorim o Rodovniških pseh, da ne bo pomote...nerodovniške se da kupiti že za 15.000sit
Logiran
Chris
gost
« Odgovor #160 : sreda, 25.08.2004 : 22:17:27 »

Cena kokrov v SLO je okrog 250 pa do 300 evrov, več ne, če pa je že več pa toliko 1000% ni vredno odšteti. Če hočiš kvaliteto se odpravi čez  mejo, cene pa so tam primerne kvaliteti in so 100% Wink od 400 evrov naprej. Seveda je tu govora le o rodovniku, ker ostalo ni pravi a. koker.

p.s. Če te zanima za kvaliteto in tuje vzreditelje, me skontaktiraj privat.

Lp
Logiran
Chris
gost
« Odgovor #161 : sreda, 15.09.2004 : 16:49:36 »

Tako naj bi zgledal Angleški kokerček (moj Ari) pri starosti 8 mesecev in še ne popolni odlakanosti.

http://foto.volja.net/user_galleries/tim_mitja/aramis_-_angleski_koker_3/midi_nova_jpg.jpg

http://foto.volja.net/user_galleries/tim_mitja/aramis_-_angleski_koker_3/midi_1net_-_stav_jpg.jpg

http://foto.volja.net/user_galleries/tim_mitja/aramis_-_angleski_koker_3/midi_lezi_na_travi_net_jpg.jpg

http://foto.volja.net/user_galleries/tim_mitja/aramis_-_angleski_koker_3/midi_na_klopci_7_net_jpg.jpg

http://foto.volja.net/user_galleries/tim_mitja/aramis_-_angleski_koker_3/midi_nova_3_jpg.jpg

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #162 : sreda, 15.09.2004 : 20:16:43 »

Chris, Ari je res lep. Komaj cakam, da vidim kako se bo odrezal na kaksni razstavi. lp
Logiran

Chris
gost
« Odgovor #163 : sreda, 15.09.2004 : 20:30:25 »

Saj je še vsem všeč do sedaj, hočem nočem, ampak sodniško oko je pa le sodniško oko. Bomo videli na specijalki v Zagrebu, pustimo se presenetiti  Wink. Lp
Logiran
Chris
gost
« Odgovor #164 : sreda, 15.09.2004 : 20:31:17 »

Aja, pa da se mi ne bo ogulil in postal mršav, ker bom znorel! Lp
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 110   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Angleški in Ameriški koker španjel
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines