mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 05.07.2024 : 04:29:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Angleški in Ameriški koker španjel
Strani: 1 ... 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 ... 110   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški in Ameriški koker španjel  (Prebrano 252006 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1260 : četrtek, 04.08.2011 : 11:44:16 »

Ja je kar zanimivo. Cheesy Čeprav sem letos zasledila nerodovniško leglo kjer so bili oranžni in črni serci, zraven pa še enobarven črn mladič. Me je skoraj kap! To ni možno vsaj ne pri psih pri nas ker nimajo takih rodovnikov da bi to šlo skozi, kar pomeni, da so mladiče približno iste starosti zmetali skupaj.. da bruhaš res.

Hehehe hvala Cheesy Bella je najbolj simetrična od vseh, Kasja pa je res nekaj special Kiss

Ane, učki Kiss

Za bruhat.  bruham
Pri vseh pasmah bi se moglo ocenjevat karakter in pa nekatere sodnike malo "k sebi spravit", ker enim je karakter res zanje, kar je važno pri psu, potem so pa plemenjaki, ki napadajo okoliš... Lips Sealed
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1261 : četrtek, 04.08.2011 : 13:49:03 »

Ja se strinjam. Karakter mora vsaka pasma imet stabilen. Za kokra mi je pa sploh žalostno če je plašen in tak zamorjen. To mora bit živahen pes ki skače po lastniku tudi v ringu. Wink Ali pa po handlarju itak bi morali bit odprti do vseh. Smiley
Je pa tako da v angliji prevladujejo taki ne preveč živahni psi. Tako sem slišala od prijatelja, ki ga imam tam. Sem pa tudi od veliko drugih slišala, da znam bit razočarana ko pridem tja in vidim pse iz slik v živo..

Smo pa se odločili da gremo septembra namesto na evropsko v Srbijo na specialko, kjer bo sodil handlar in groomer za španjele iz anglije. Po razstavi bo imel tudi seminar za handling in grooming kar je za nas seveda največja atrakcija. Cheesy To je ena izmed razstav in dogodkov letos katerih se najbolj veselim, tudi zaradi super družbe ki jo imamo tam. Smiley

Kar pa se nerodovniških legel tiče pa itak.. brez veze..
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1262 : četrtek, 04.08.2011 : 20:14:31 »

Ja se strinjam. Karakter mora vsaka pasma imet stabilen. Za kokra mi je pa sploh žalostno če je plašen in tak zamorjen. To mora bit živahen pes ki skače po lastniku tudi v ringu. Wink Ali pa po handlarju itak bi morali bit odprti do vseh. Smiley
Je pa tako da v angliji prevladujejo taki ne preveč živahni psi. Tako sem slišala od prijatelja, ki ga imam tam. Sem pa tudi od veliko drugih slišala, da znam bit razočarana ko pridem tja in vidim pse iz slik v živo..

Smo pa se odločili da gremo septembra namesto na evropsko v Srbijo na specialko, kjer bo sodil handlar in groomer za španjele iz anglije. Po razstavi bo imel tudi seminar za handling in grooming kar je za nas seveda največja atrakcija. Cheesy To je ena izmed razstav in dogodkov letos katerih se najbolj veselim, tudi zaradi super družbe ki jo imamo tam. Smiley

Kar pa se nerodovniških legel tiče pa itak.. brez veze..

Uau, super ste se odločili... Seminar, to pa verjamem, da bo vrhunec dneva!  veselje Azn  Sploh pa dobit tako vse iz prve prave roke.
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1263 : četrtek, 04.08.2011 : 22:24:21 »

Itlam res je! Cheesy Cheesy Cheesy Kaj takega čakamo že kar nekaj časa, sploh od nekoga ki ga ne poznamo, je popolnoma drugače. Mislim, da on še ni bil tu kot sodnik in predavatelj. Je bilo nekaj seminarjev iz strani vzrediteljev iz EU ampak običajno časovno popolnoma nedosegljivi, jaz še vedno hodim na gimnazijo... Wink Wink
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1264 : ponedeljek, 08.08.2011 : 00:21:37 »

Sugar bomb!!!  Cheesy Cheesy





Ter prvi Tamalannski finec.. lastnica javila, da ni bilo nobenih problemov med letom in da je izredno pogumen dečko Smiley




Dafni.. še vedno čaka pravega.


Saj se jih ne moreš nagledat taki sončki so! Wink Wink Rastejo pa tako hitro, jih nisem videla en teden pa so že 2x večji!!! Cheesy Cheesy
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1265 : ponedeljek, 08.08.2011 : 03:14:58 »

O, krasni so!! Cheesy Res jih je lepo gledati, taki sladkorčki so! ljubezen ljubezen

Ampak Neža nekaj ti moram povedati, da sem se danes zaljubila v enega belo-rjavega angleškega koker španjelčka, v bistvu je bila psička, ne vem koliko že stara, mislim da 5 mesecev ampak tako prijaznega kužka in lepega (pa da ni kavalirček) že dolgo nisem videla Cheesy, sem bila tako očarana, da bi še jaz imela kdaj kakega kokr španjelčka, res so krasni! Kiss Kiss Cheesy
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1266 : ponedeljek, 08.08.2011 : 11:36:35 »

Hvala Lynn!
Ja oranžni so simpatični, čeprav jaz sama nisem ravno pristaš te barve. To mislim, da vem katera je. Wink
Po pravici povedano smo pričakovali, da bo iz te kombinacije Pika x Buxi tudi kakšen oranžen pes ampak očitno ne, Pika ne daje oranžnih, čeprav ima recimo veliko oranžnih prednikov Wink . Za Buxija že vemo da jih da, ker ima potomce oranžne barve v Avstriji. Wink
V bistvu je prav smešno, vedno je dal pri komu še kakšno ekstra barvo, pri nas pa samo modre.. Tongue Tongue Ampak 7 zelo lepih modrih kar tudi šteje! Wink
A sem že napisala, da imamo finski parček Tamalanncev? Tongue Tongue Tongue
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1267 : ponedeljek, 08.08.2011 : 11:38:35 »

Oranžni so tudi meni zelo lepi. Smiley
Ampak vedno mi bodo naj modri. Kiss
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1268 : torek, 09.08.2011 : 15:02:07 »

Lepo da imate parček na Finskem! Smiley

No, meni so tudi najlepši modri, pa belo-rjavi kot sem zdaj vidla so mi tudi krasni, sploh mladički so pa kjut za pojest res! Cheesy Kiss

Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1269 : torek, 09.08.2011 : 16:54:48 »

Jezesna, Dafni je za sladkorno fasat.  Kiss Kiss Kiss Pa se spur ima po glavi ko moja Kaja. Smiley Jaz res padam na to barvo...ma to ni res!  Roll Eyes Kiss
Logiran

nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1270 : torek, 09.08.2011 : 19:34:42 »

Lynn, a si kje videla mladiča ki ni luškan!!! Cheesy Cheesy Cheesy 
Ja še najlepša punca se je odločila, da bo letela "far far away..." Wink .

Pa še feed-back od Finca.. Wink


Ostali, ki ostajajo pa kravžljajo živce tetki Kasji...  Roll Eyes Tongue Evil


kaja.. ko boš pripravljena veš kam se obrnit Wink Wink Wink
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1271 : ponedeljek, 22.08.2011 : 19:33:33 »

No mi smo pa prejšnji teden uživali na morju. Pot nas je vodila na Pag v kamp straško. Bella je pot brez problemov prestala, tudi trajekt, ki je peljal na otok ni bil problem. Bili smo v eni izmed hišic, ki žal niso bile ograjene, oz. naša ni imela terase, ki bi jo lahko zaprli. Vseeno je Bella bila ves čas spuščena ob hišici, nikoli ni pobegnila (ne tako kot lani... Roll Eyes ), samo parkrat je obiskala naše italjanske sosede.. Cheesy Moram jo pohvalit, res se je zelo lepo obnašala, prav užitek je bil z njo. Smiley
Spali sva skupaj v sobi, po dveh dneh sva bili celo sami, ker je mojemu malemu bratu šla Bella na živce ker se je ponoči oblizovala. Cheesy A vidite kako pametno punco imam no, še nadležnega brata se zna znebit!!  Cool Evil
No tako slikice:









Ter video... Bella prinaša palco Cheesy KLIK
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1272 : torek, 23.08.2011 : 16:05:38 »

Vau, prva slika je pa Shocked Krasna ljubezen
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1273 : petek, 26.08.2011 : 13:59:01 »

Taka ta prava vodna spanjelka. Kiss
Logiran

nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1274 : ponedeljek, 29.08.2011 : 18:28:57 »

Neumni bi bili če se ne bi pohvalili... Roll Eyes
Pretekli vikend je Kasja otvorila svojo razstavno pot med mladimi in to v velikem stilu. Smiley
Začeli smo v vročem Samoborju. K sreči smo bili praktično prvi na vrsti, tako, da ni bilo prehudo. V razredu smo imeli (vrjeli ali ne Tongue ) konkurentko staro 15 mesecov, ki pa vseeno ni presegla naše male princese. Grški sodnik ni našel napake na njej ter ji je poleg PRM-ja ter JBOB-ja dodelil še BOB naziv!!! V grupi ni bila opažena s strani Ukrajinskega sodnika (v bistvu ni pogledal nobenega psa za angleškim špringer španjelom več..), medtem ko jo je Grk dal v ožji izbor, a je potem mala imela dovolj (pa ji ne zamerim pri 37 stopinjah enostavno ni bilo več možno funkcionirati).
Kasjin prvi BOB  Cool


Naslednji dan smo se odpravili še v Trbovlje. Kasja je tudi tokrat imela konkurentko v razredu, ki pa se ni prišla pokazat v ring, tako da je dobila PRM, nato premagala rdečo psičko za JBOB in na koncu vsem odraslim pokazala kako se dela, ter tako še enkrat osvojila BOB!!! Cheesy A ni ji manjkalo energije niti v grupi.. tam je kljub svojim rosnim 10 mesecem osvojila drugo mesto! V JBIS-u smo imeli istega sodnika kot prejšnji dan v grupi in čez noč mu niso kokri prav nič prirasli k srcu hehehe.
Vsekakor smo izredno ponosni na našo malo punco. Kiss
Po osvojitvi drugega BOB-ja <3


V grupi


Takole zna očarat sodnika s pogledom.. Wink


In stopničkeee..!!!  Cheesy


Kiss


Ni kaj tale trboveljska razstava nam je prav usojena, saj že tretje leto zapored držimo BOB, od tega smo 2x dobili še rBOG Wink Vsekakor smo uživali na veliko. Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 ... 110   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Angleški in Ameriški koker španjel
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines