mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 21.06.2024 : 22:12:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Izi bar - žurka za Horjulčke
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 32   Dol
Natisni
Avtor Tema: Izi bar - žurka za Horjulčke  (Prebrano 67379 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #360 : ponedeljek, 01.12.2008 : 09:34:40 »

No punce poteza bara vsekakor ni bila lepa. Sem bila tam in sem jezna, ker če ne bi bilo za Horjulčke me tam ne bi bilo. Ampak, da se to izterja oziroma vlači po javnosti je težje. Ne vem sicer ali je v ozadju pisni ali ustni dogovor, ampak če je le ustni potem je to to. na žalost. Lahko jih očrnemo, da bi jim padel promet, sami ne gremo nikoli več tja. Drugega se pa že ne da narediti.
Mogoče edino v kak lokalni Kranjski časopis. Ne vem to je moje mnenje, čeprav bi najraje šla tja in nekoga za j.... obesila za luster.
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #361 : ponedeljek, 01.12.2008 : 09:41:59 »

Dovolj je, da se jih očrni...

Mimogrede se narei še reklama za Horjul!
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #362 : ponedeljek, 01.12.2008 : 10:00:48 »

Ustni dogovor je enako zavezujoč kot pogodba, sploh če so zanj dokazi, kar se bi dalo glede na celotno temo na forumu....
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #363 : ponedeljek, 01.12.2008 : 10:05:48 »

Ja naj bi bil, samo v naši dragi sloveniji, vsi vemo kako gre. Priče so pa tiste, ki so prisostvovale ustnemu dogovru in ne mi vsi tule. vsaj mislim tako. Sem revozir, ne pravnik.

Morda bi bilo njabolje, da se javi nekdo, ki bi malo dal ven v medije.
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #364 : ponedeljek, 01.12.2008 : 10:18:42 »

Kaj pa če bi se najprej poklicalo oz šlo kar tja povprašat in če ne bo nobenega pravega odgovora oz dogovora, se ukrepa dalje...?
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #365 : ponedeljek, 01.12.2008 : 10:19:30 »

Se strinjam...
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #366 : ponedeljek, 01.12.2008 : 10:24:42 »

Definitivno - ampak če se spomnim prejšnjih postov sploh ni odprt ali kako.
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #367 : ponedeljek, 01.12.2008 : 11:01:20 »

IZI bar sprejme okoli 150 ljudi, če boste stali, pa tudi 300 Smiley tako da nihče ne bo ostal pred vrati.

Kje lahko pustite svoja vozila?
Tisti, ki se vozite iz Ljubljane, pojdite dol na izvozu Kranj vzhod, pridete direkt do krožnega križišča-tretji izvoz dol, proti Kranju.
Vozite se naravnost do naslednjega krožnega, kjer greste dol na drugem izvozu. Naravnost skozi 3 semaforje-križišča, na 4. zavijete levo (na levi strani je Banka Koper). Vozite se naravnost, kakšnih 500m, na levi strani so manjši starejši bloki na desni strani pa je veliko parkirišče, kjer lahko pustite vozila. Lokal je v samem centru, zato bo potrebna minuta hoje. (čez most, naravnost do široke ceste, kamor greste levo in ste že tu.)
Tukaj naj bi se eden od lastnikov bara celo javil - kot vidim, se je ta oseba prijavila na forum samo da odda tole sporočilo,
od 4.11.2008 pa se ni več prijavila na ta forum. Sad
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #368 : ponedeljek, 01.12.2008 : 11:05:53 »

Hm, pravkar sem šla čekirat podatke o Izi Baru na javno dostopen Poslovni imenik bizi.si, pa finančno poročilo iz leta 2007 ni preveč rožnato...
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #369 : ponedeljek, 01.12.2008 : 11:11:26 »

če je to vse res (nateg...), potem ni variante, da se zadevo kar tako mirno preskoči. podlo do konca!!!!!!!!
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #370 : ponedeljek, 01.12.2008 : 11:47:13 »

 Shocked

O sranje! Kaj tega osebka nihče ni poznal/ne pozna osebno?
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #371 : ponedeljek, 01.12.2008 : 11:51:23 »

Hm, pravkar sem šla čekirat podatke o Izi Baru na javno dostopen Poslovni imenik bizi.si, pa finančno poročilo iz leta 2007 ni preveč rožnato...

Jp, glede na višino minusa, bi rekla, da so jim prav  fajn prišli tile evrčki.   Podlo, res. Angry
Hm, zadeva drugače ni tako enostavna kot zgleda. Tak ali tak je jasno, da če ne gre po sporazumni poti (tudi s "pritiskom"), je edinole še sodni postopek, da se pride do denarja. Problem tega dogovora niti ne bi bilo problem dokazat, bolj bi bil problem dokazat višino "popitega".

KOlikor je razvidno iz Ajpesa, je tole v Kranju le poslovna enota, na Jesenicah pa je sedež firme. Ni (še) razvidno, da bi se s firmo kaj dogajalo, so pa oktobra spreminjali družbeno pogodbo, kjer so ukinili tudi nekatere dejavnosti, vendar naj bi dejavnost gostinstva še vedno nadaljevali. Transakcijski račun je zaenkrat tudi brez evidence neporavnanih obveznosti.

Morda kak "vljudnostni" dopis s pozivom k izpolnitvi obveznosti? Ostali jih pa zasujemo z maili, kaj se gredo? Morda bo kak učinek...

LP
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #372 : ponedeljek, 01.12.2008 : 11:58:16 »

Ja ker mi verjetno nismo hranili računov. Škoda, da ne vidim bilanc, te mi veliko povedo.
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #373 : ponedeljek, 01.12.2008 : 11:59:14 »

Uf, še sreča, da smo imeli licitacije - tako so horjulske ritke vsaj nekaj dobile.
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #374 : ponedeljek, 01.12.2008 : 12:09:41 »

Ja ker mi verjetno nismo hranili računov. Škoda, da ne vidim bilanc, te mi veliko povedo.

Bo kaj pomagalo:
http://www.ajpes.si/JOLP/prikaz.asp?id_prikaza=1&keyword=
http://www.ajpes.si/JOLP/prikaz.asp?id_prikaza=2&keyword=
http://www.ajpes.si/JOLP/pojasnilo.asp?keyword=

Saj drugače lahko sodišče zahteva od tožene stranke, da predloži te podatke, smao je problme, ker moraš te podatke imet že prej zaradi vložitve tožbe, da sploh vidiš za koliko tožit. Ok, saj je vedno možno tožit za več ali manj, samo to potem druge stvari s seboj potegne, tako da je najbolje imet že na začetku vsaj približno točno številko. No, sej, ni tako enostavno kot bi človek želel, ni pa tudi nič nemogočega.

Kakorkoli že, podlo do konca.  Angry Angry Angry

LP
Logiran
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 32   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Izi bar - žurka za Horjulčke
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines