mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 18.10.2024 : 17:19:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Bullterier - čvek
Strani: 1 ... 104 105 106 107 108 [109] 110 111 112 113 114 ... 125   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bullterier - čvek  (Prebrano 206410 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1620 : torek, 18.11.2008 : 20:41:14 »

Joj tile bullčki so pa res nekaj posebnega!! Cheesy Kiss

bibaleze upem, da se čim prej pozdravi. Kiss
Logiran
bibaleze
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #1621 : sobota, 22.11.2008 : 21:52:33 »

Hvala! Res je ze en teden od tega...ampak mene se kar koleno boli, hehe! Je pa boljse no.
Ravno smo se vrnili iz sprehoda, smo sli malo na roznik pogledat in je blo kar fajn kljub mrazu  Cheesy Jutri pa imamo v pasji soli sportni dan  Grin bomo se tudi malo poslikali..
Tina, Biba ze kar pogresa Chilly in njuno divjanje...se mi zdi da ta teden kar prekipev od energije  Cheesy
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #1622 : nedelja, 23.11.2008 : 19:07:57 »

Ne mi govorit o energiji! Vsak dan grem za dobro uro in pol v gozd, da imam vsaj pol dneva malo miru. Drugače samo stika po stanovanja in dela p......darije.

To me je pa zadnjič pričakalo doma, ko je bila zvečer sama.  Angry Angry Angry

http://i37.tinypic.com/290pz08.jpg

10 mesecev ni uničla nič, potem pa tole. Kuhinjska miza je bila pri vratih, stol iz ratana ima luknjo 10x10 cm. Zdaj pač mora spet čakat doma na hodniku ali v boksu.   Tongue

Moramo se spet dobit, ja, pa vzami si ščitnike za kolena zraven Grin!
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1623 : nedelja, 23.11.2008 : 19:52:51 »

Joj groza!! Shocked Shocked
Jah saj.. kaj vse bi Bella ušpičila če ne bi bila v kletki.. (če pozabiš grizenje dlake).
Logiran
bibaleze
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #1624 : nedelja, 23.11.2008 : 20:00:32 »

jao, jao  Shocked ...kaj je hotla stanovanje unicit?!  Saj nama je biba tudi enkrat pripravila presenecenje-pregriznila kabel od kabelske, skopala in zgrizla neke lajsne...enkrat naju je celo kakec pricakal, nocem niti povedat kje   Lips Sealed  ...zadnje cajte pa ma neko misijo-uncimo vse igracke! Ej za znoret, vse zgrize in nekako demulira, da jih samo stran mecem-pomoznosti nove, stare eno uro  Angry  Mi tud na veliko divjamo naokrog ker drugace kar nekaj sitnari..danes smo meli izlet v pasji soli in smo malo probali agiliti...biba je cist navdusena, najbolj od vsega ji je bla vsec tista strma stresica (nevem kak se ji rece), kar zaganjala se je gor  Grin
V petek pridem domov, tak da ce nebo guzve na cesti se lahko kaj dobimo.. V soboto zjutraj pa picimo  Cheesy kako te to bo  Grin
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #1625 : nedelja, 23.11.2008 : 20:23:06 »

Citat
jao, jao   ...kaj je hotla stanovanje unicit?!

To je v znak protesta, ker je bila sama malo bolj dolgo v noč.  O igračah raje nebi. Igračke, ki jih je moja Jessica imala skoraj 15 let, več ni, ali pa so v delih. So kot vojni veterani, brez glav, udov, oči, nosov..

Chilly tudi obožuje palisado, pa tunel in po novem še most.

Pokliči, če boste imeli čas. V soboto bo pa razturala (tako ali drugače Grin)!
Logiran
bibaleze
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #1626 : nedelja, 23.11.2008 : 21:30:10 »

Saj ti pravim ja, biba je postala pravi mali unicevalec igrac...razen seveda ene. Ima eno malo plisasto hobotnico, ze odkar sem jo dobila, tiste pa ne unici-z njo se namrec carta, jo prime za lovkico in sesa-svasta no. 23kg pes sesa plisasto hobotnico  Shocked ?!?
Drugace pa mislim da ji bo agiliti res zakon, je cist blazna na tunelcke in vse ostalo...lahko gremo kdaj skupaj na kinolosko malo probat za hec  Tongue
Poklicem v petek... Za soboto pa upam da nebo prevec razturala v "biba-unicevalec" smislu  Cheesy Grin
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #1627 : nedelja, 23.11.2008 : 21:32:11 »

Tole pa je bilo presenečenje, ko ste prišli domov.
Logiran
bibaleze
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #1628 : ponedeljek, 24.11.2008 : 13:27:37 »

danes pa v lj snezi... Moja Biba je prvic vidla sneg in naj povem da ji ni nic kaj povseci  Grin Sva sle na sprehod in se 10 min ni premaknila nikamor... Pri drugem poskusu nam je uspelo opravit potrebo, potem pa s tako brzino nazaj proti domu...da se je kar kadilo  Grin  Cheesy Sledilo je seveda blazno divjanje po postelji v protest belim snezinkam, ki padajo z neba, haha!  Grin Grin
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1629 : ponedeljek, 24.11.2008 : 13:30:11 »

Ja res lepo sneži!! Kiss Kiss

Me prav zanima kako bo z Bello.. lani je bilo fuul vredi na snegu...
Logiran
bibaleze
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #1630 : ponedeljek, 24.11.2008 : 14:11:57 »

Raje se zabavajmo notri, dokler te cudne bele stvari ne nehajo padat z neba... Cheesy




Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #1631 : petek, 28.11.2008 : 20:26:53 »

Biba držimo ti pesti jutri! Upam, da ne bo snežilo, da se boste lahko normalno peljali.

Chilly je danes prvič videla sneg in je navdušena. Lovila je snežinke in divjala zunaj. Biba je pač bolj gospa. Da si ne bi tačk zmočla slučajno!
Logiran
bibaleze
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #1632 : sobota, 29.11.2008 : 10:16:55 »

Hvala za pesti ampak zal jih nebomo potrebovali... Sad Biba je namrec zbolela in ima ze 5 dni hudo drisko in bruha, tak da smo vse skupaj opustili..  Sad Vceraj smo bli pri veterinarju kjer je dobila nekaj injekcij in zdravila.. Revica je shujsala za 3 kg, je vceraj bila se cisto boga, samo lezala je, tak da ni melo smisla je take vozit bilokam... Sad Zgleda da ji te razstave res niso usojene.. Jah, kaj hocemo, zdravje je na prvem mestu! Zdaj je ze malenkost boljse, celo z repkom miga in je, tak da ce bo do ju3 se boljse, smo se odlocli da gremo malo pogledat na razstavo, za kaksno urco, kaj kupit, pozdravit ostale in domov pocivat. Tak da Tina, ce ste za, lahko grete z nami na krajsi izletek  Smiley
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #1633 : ponedeljek, 01.12.2008 : 00:19:36 »

In smo z Zagreba. Najprej jih moram pohvaliti, da so se organizatorji tokrat res potrudili. Zamenjali so hale, v posameznem ringu je bilo le nekaj pasem tako da se ni čutilo gužve, prostora je bilo več kot dovolj. Naša Banana je bila prijavljena oba dneva v razred mladih, v konkureci je imela še 3 psičke. Prvi dan je osvojila 2. mesto, drugi dan pa Jcac,JBob, Zagreb Junior winner in Central-Easteren European Junior Winner. Sledi nekaj slikic, čakamo še na ostale. Več pa seveda na spletni strani. Lepo je bilo videti tudi vse slovence ki so nas prišli pogledati in navijati Smiley







Lp, Ana
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1634 : ponedeljek, 01.12.2008 : 07:28:16 »

Čestitke!!!  Cheesy

Mi je žal da nisem šla vsaj gledat v ZG  Sad

Bibaleze, zakaj pa ima Biba drisko? Preveč snega?

Eva
Logiran
Strani: 1 ... 104 105 106 107 108 [109] 110 111 112 113 114 ... 125   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Bullterier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines