mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 15.08.2024 : 15:23:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Bullterier - čvek
Strani: 1 ... 92 93 94 95 96 [97] 98 99 100 101 102 ... 125   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bullterier - čvek  (Prebrano 201926 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.370


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1440 : torek, 17.06.2008 : 17:50:15 »

A bi se dalo naprositi, da namesto neprestanega omenjanja "nekega foruma" napisete tukaj, kar bi naj pisalo nekje drugje, ali pa se omejite na pisanje tistega, kar ste napisali/pisete/boste napisali tukaj.
Hvala za razumevanje.

bullyzone, vse dobro in krasne mladicke zelim ob pricakovanem leglu. Smiley
Logiran

bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1441 : torek, 17.06.2008 : 19:29:00 »

Pri Arden Grange, imaš tudi Puppy hrano, ne samo Puppy Large Breed.

Ja imaš prav, obstaja tudi AG Puppy hrana, ker pa je za bulčke bolj primerna Large Breed, je zato nisem omenjala.  Wink
Enostavno za pse od nekje 2 - 12 meseca sta pri AG samo dve verziji za male in velike pse, zaradi same grajenosti BT pa se priporoča uporaba kot za velike pasme.

Zdravo Eva, stvarno se nismo dugo cule...ne stignem pogledati ni nas forum po 10 daana...rad, rad i samo rad!
Cestitke na skoroj prinovi!
Kako vrijeme prolazi, uz sve kritike hrane koje cujem...a ima ih gotovoza svevrste pocela sam razmisljati da Akiri pocnem sama raditi doma BARF, na nasem forumu ima recept...probat cu prvo malo - da vidim kako reagira pa ako bude sve u redu, nastavit cu...ipak je to najprirodniji nacin prehrane -mljevena govedina,piletina, razne vrste povrca, malo cesnjaka, riba isl.

Zdravo Ivana, lepo da si ti tule, ko se vsaj v živo ne uspemo srečati. Verjetno boste na Haucku?!
Hvala za čestitke in veliko sreče pri BARF hranjenju. Sama nisem nikoli poskusila tako da nimam izkušenj. Nam briketki in malo dodatkov kar ustreza  Wink
Sicer pa ja, vem kako je to če imaš dela čez glavo  Tongue sama se trenutno kopam v njem, he he

A bi se dalo naprositi, da namesto neprestanega omenjanja "nekega foruma" napisete tukaj, kar bi naj pisalo nekje drugje, ali pa se omejite na pisanje tistega, kar ste napisali/pisete/boste napisali tukaj.
Hvala za razumevanje.

bullyzone, vse dobro in krasne mladicke zelim ob pricakovanem leglu. Smiley

Ja Jana saj veš da se vsi bojimo omenjati druge , da ne bo nepotrebne reklame  Smiley
Sicer pa hvala za lepe želje, pa ko bodo malčki bom objavila.

Lp, Eva
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #1442 : torek, 17.06.2008 : 20:27:25 »

Jaz moji žverci trenutno dajem Nutro puppy, ima kar rada, ampak so me v trgovini opozorili, da se je v kratkem več ne bo dalo dobiti. Moja Chilly se kar hitro naveliča briketov ene vrste, za mladiče, pa je redko neka velika izbira okusov. Tudi sama sem že razmišljala o BARFu, pa nimam velikega zmrzovalnika, vsak dan pa se mi tudi ne ljubi mlet zelenjave. Pa še glede na to, da sem v bloku, imam veliko svinjarijo, ko ji dam surovo meso in kosti.
Jih pa obožuje. Nisem se še dokončno odločila s čim bom hranila.

Da pa sploh ne omenjam reakcije in komemtarjev nekaterih, ko slišijo, da moj bullterrier je surovo meso.   

Mojo pa napenja tudi po zelenjavi, čeprav jo kar z veseljem poje. Morda zato ker je prekuhana? Ima kdo s tem kaj izkušenj?
Logiran
bibaleze
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #1443 : torek, 17.06.2008 : 21:17:18 »

Bom probala s to hrano, zgleda da ste vsi, ki jo uporabljate zadovoljni. Upam, da bo tudi biba  Smiley 

Ana, hvala za ponudbo..razmišljam, da bi tud jaz kar sensitive kupila..ce praviš, da imajo vsi tvoji alergijo...nevem...verjetno že preveč kompliciram...

Komaj čakam, da se ji uredi ta prebava, ker sem kar nervozna...včasih se prav čudno počutim, ampak kaj hočem, če me pa skrbi...

Lp, Ana
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1444 : torek, 17.06.2008 : 21:33:00 »

Pa še glede na to, da sem v bloku, imam veliko svinjarijo, ko ji dam surovo meso in kosti.
Jih pa obožuje. Nisem se še dokončno odločila s čim bom hranila.

Da pa sploh ne omenjam reakcije in komemtarjev nekaterih, ko slišijo, da moj bullterrier je surovo meso.

Mojo pa napenja tudi po zelenjavi, čeprav jo kar z veseljem poje. Morda zato ker je prekuhana? Ima kdo s tem kaj izkušenj?

Brez zamere ampak jaz sem tudi ZGROŽENA ob tem da praviš da daješ svoji psički SUROVO MESO!!! Ampak to je samo moje mnenje.
Še prej ko sem prejšnji psički kuhala, ji nikoli ampak res nikoli nisem dajala surovega mesa. Moje mnenje je naj bo vse meso ali pa jajčki...PREKUHANI. Od zelenjave pa jim dajem samo kakšen korenček ali špinačo (sveže ali prekuhano). Sadje pa seveda sveže. Pa tudi kakšen kos kruha se najde.

Sem pač mnenja da so naši psi družinski člani ki živijo z nami in se ne rabijo prehranjevati kot zveri v divjini .  Smiley

Lp, Eva
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #1445 : torek, 17.06.2008 : 21:45:07 »

V bistvu pri surovem mesu je problem, da pes lahko dobi bolezni, zajedalce ki jih je imela žival katere meso ji daš. Boljše je da ji prekuhaš. Jajca kot je omenila Eva se jih tudi daje prekuhane, pečene ... ker surovih ne prebavijo in v bistvu ni nič od tega (govorim za beljak).
Naši jedo od sadja in zelenjave skoraj vse. Doma imamo velik vrt, moram priznati da si včasih tudi sami kaj postrežejo. Lola iz gajbice vsako jutro ukrade jabolko, Banana in Willy si trgata maline in jagode. Sama jim dam kakšno banano s skuto za "sladico". Vendar vse to so bolj kot ne dodatki. Če bi hoteli samo kuhati hrano, bi morali zelo paziti na uravnovešenost OH, B, Š in V, v briketih je pa vse to zajeto. Zato dosti ljudi daje brikete, je pa res da imajo nekateri psi probleme z briketno prehrano in se jim mora kuhati.

Ana naši dolgo niso imeli alergije, šele sedaj po parih letih uporabe ene in iste hrane se je to pojavilo. Ni nujno da bo tvoja imela kakšne reakcije, zato pravim da pač poskusi nekaj in boš sčasoma videla kaj tvoji najbolj ustreza. Jaz sem najprej imela Hill's in z njim ogromno prhljaja, morala sem gledati tudi na to katere brikete jedo radi itd.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #1446 : sreda, 18.06.2008 : 08:54:38 »

Kaj je pa zdaj tako hudo narobe s surovim mesom? Moji ga jedo vsi - tako psi kot mačke.
Namreč nisem še videla nobene živali v naravi, ki bi si pekla meso na žaru, hehe.
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1447 : sreda, 18.06.2008 : 12:28:09 »

Ja Yo prav imaš, le človek je tista žival, ki je ugotovil, da je bolj okusno kuhano ali pa pečeno.  Huh

No, če ni nič narobe z surovim mesom, potem pa ni ovire da ga nebi uživala tudi sama!?  Wink

Lp, Eva
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #1448 : sreda, 18.06.2008 : 12:36:49 »

No, če ni nič narobe z surovim mesom, potem pa ni ovire da ga nebi uživala tudi sama!?  Wink

Tole je pa popolnoma mimo. Po tvojem mnenju ni nič narobe z briketi, torej predvidevam, da jih ješ tudi sama?
Kot si napisala zgoraj "le človek je tista žival...", hm, si pozabila, da sem jaz človek in ne pes?
In ja, moji jedo poleg briketov tudi doma pripravljeno hrano, kamor spada tudi surovo meso. Neoporečno, seveda.
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #1449 : sreda, 18.06.2008 : 12:47:56 »

Moja Chilly obožuje surovo meso. No, saj ga jem tudi sama Grin! Obožujem biftek, pa kašnega sočnega steaka se tudi ne branim.
 Seveda pa svojega psa ne hranim z nekimi ostanki,  ampak s kvalitetnim mesom, da me je včasih pri mesarju kar sram povedat, da je za psa. Tudi rumanjake dajem surove. Tudi te sem kot otrok sama jedla surove pomešane s sladkorjem. Pa sem še vedno tukaj  Cool.

Treba je biti previden pri kurjem mesu, zaradi nevarnosti salmonele, drugo meso pa ni nek problem.




Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #1450 : sreda, 18.06.2008 : 12:53:09 »

Aja, pa BARF je hranjenje s SUROVIM mesom, hrana temelji na mesnatih kosteh (50% kost, 50% meso), hranijo pa zagovorniki te prehrane z vsem mesom, tudi kurjim, vključno s kostmi, psom dajejo cele ribe (s kostmi vred) in nekaterim ta način zelo ustreza. Je kar veliko zanimivih receptov najti na internetu, če koga zanima.
Logiran
Eyecatcher
novinec
*
Sporočil: 10


« Odgovor #1451 : četrtek, 19.06.2008 : 12:02:31 »

Pozdravljeni, moje ime David in sem nov na tem forumu. Včasih  malo preletim ta forum in vidim, da se marsikaj zanimivega da videti in slišati. S punco imava 11 mesecev starega bulterierja z imenom King in bi vam rad pokazal njegove slike, vendar jih ne znam gor pripopat. A mi lahko gdo pove kako naj jih prilepim.
Lepo se imejte.   
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #1452 : četrtek, 19.06.2008 : 12:06:37 »

Odpri moj-album in daj povezavo sem gor. Jaz imam npr. slike na photobucketu in jih iz tam kopiram sem.
Dobrodošel na forumu! Wink
Logiran
mirc
Miran Pahovnik
administrator
*****
Spol: Moški
Sporočil: 6.630


Maks, za vedno bos v mojem spominu.


« Odgovor #1453 : četrtek, 19.06.2008 : 12:23:52 »

Eyecatcher spodaj na linku najdes podatke za dodajanje slik

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,14536.0.html
Logiran

Mirc
Eyecatcher
novinec
*
Sporočil: 10


« Odgovor #1454 : četrtek, 19.06.2008 : 12:53:21 »

Najlepša hvala vsem, bom zdaj poskusil.
 http://eyecatcher.moj-album.com/
Logiran
Strani: 1 ... 92 93 94 95 96 [97] 98 99 100 101 102 ... 125   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Bullterier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines