mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 19.10.2024 : 01:26:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Bullterier - čvek
Strani: 1 ... 79 80 81 82 83 [84] 85 86 87 88 89 ... 125   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bullterier - čvek  (Prebrano 206530 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1245 : torek, 30.10.2007 : 12:55:07 »

Samo da te popravim:najvišja dovoljena višina po FCI standardu za miniaturnega bulterierja je 35.5 cm

Vem. Vseeno hvala za popravek.  Smiley

Aha, hvala, bullyzone, se mi je nekako zdela predpona "mini" kot res mini Smiley

Sicer je pa tale Csoda iz kombinacije Mlechyny Put' iz Voiska Tamerlana & Vajani Zelma (iz kataloga Wink).

Hvala, bom malo raziskala, ker me res zanima!

No sem včeraj pozabila dodati, da se včasih tudi v ''standard'' leglu zgodi kakšen mladiček ki je bolj podoben miniju. Kolikor imam info je bila ena taka psička tudi na CAC MB.

Eva
Logiran
oxy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #1246 : nedelja, 04.11.2007 : 10:05:45 »

Zdravo. Danes ima pa moja Flikca 1 leto!!!!!!Vse najboljše!! Upam, da jo bo čimprej minila ta puberteta, da bo spet taka Flika kot more bit- cuker. Wink In vse najboljše tudi meni- sem tudi jaz danes eno leto starejša Wink Praznovali bomo pa malo kasneje, trenutno smo čisto brez denarja ;( tako, da slikice pridejo malo kasneje.
Lp, Špela & Flika & Oxy
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1247 : nedelja, 04.11.2007 : 11:09:10 »

No si me prehitela Oxy..... sem pa vsem vam pošiljala čestitke po SMS. Seveda VSE NAJ NAJ tudi tebi Špela.

Pa še tule....
danes mineva 1 leto odkar so na svet privekali mladički iz kombinacije Misha in Buddy, zato vsem ''mladičkom'' skupaj

 Cheesy VSE NAJBOLJŠE ZA ROJSTNI DAN!!! Cheesy

želijo mama Misha, ata Buddy in Eva z družino

Logiran
iba
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #1248 : ponedeljek, 05.11.2007 : 16:28:50 »

Vse najboljše vsem skupaj tudi z moje strani!

Kar se tiče Smily (ker se je med prazniki razvila kar debata) - moram priznati, da je to prvi mini, ki sem ga v živo videla, tako da zelo težko ocenjujem standard. Res je, da je bila psička zelo prisrčna in tudi manjša od standard psičk, me je pa presenetil podatek o njeni teži (18 kg). Glede na to, da mi ni izgledala "debela", se mi število kil zdi visoko. Jaz sem si zase predstavljala psičko, tam nekje okrog 13 kg.

Čao in čestitke
Ines&Grega
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1249 : ponedeljek, 12.11.2007 : 22:32:26 »

Iba, glede na višino psičke, me njena teža sploh ne preseneča.  Roll Eyes

Psice pri standardnemu BT so v povprečju težke približno 22 - 27 kg. Seveda je teža odvisna od konstitucije. Višina pa se giblje okoli 46 - 50 cm.

Za 13 kg bi verjetno izgledala precej suhljato, glede na njeno višino.  Huh

Drugače pa se ja naš Buddy končno vrnil iz Črne Gore in že čez 3 dni smo se udeležili  CACIB razstave v Vrtojbi, kjer je dobil CAC, CACIB in BOB.

Zdaj bomo imeli z razstavami malo odmora in upam da prijetno uživali v zimskih radostih Cheesy

Lp, Eva

Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #1250 : sreda, 14.11.2007 : 18:39:23 »

Evo pa smo se mi tud spet kmalu vrnal na forume, ko smo računalnik nabavl.

V glavnem Eva hotla sem rečt, čestitke Buddy-ju ker on mi je bil pa do sedaj najlepši bullček kar sem jih kdaj videla.prav zaljubiš se v njegovo baby faco in to se je zgodil men ko sem ga vidla (hm sej ne vem al je bilo pred 1 ali 2 letim) na razstavi v LJ.
Pa zaenkrat ena slikca po dooolgem času, bom hitr not spravla.

Moje maze
http://ikab.moj-album.com/slike/518819/pEPS6NZX1axTTKJn.v.jpg
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #1251 : sreda, 14.11.2007 : 20:07:19 »

Eva, čestitke tudi od mene!


Upam, da se bo v tej temi malo več dogajalo kot do sedaj.
Sama trenutno čakam, da vzreditelj, ki sem ga izbrala pari psičko (že zamuja !!) in kar ne morem dočakat kakšne vesele novice.

Uživajte s svojimi pesjančki!
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1252 : petek, 16.11.2007 : 17:18:57 »

Hvala za čestitke, sem zelo ponosna, še posebej zato ker se zavedam da je Buddyju potreben samo še en CACIB da dobi naziv INT Ch (mednarodni prvak v lepoti). Je pa tako da mora od prvega do zadnjega preteči najmanj 366 dni. To pa ne pomeni, da se ne bomo medtem udeleževali razstav.  Wink

Ika, če moj spomin še kaj deluje, potem smo se srečali 2 leti na razstavi. Buddy je zdaj precej bolj ''masiven'' kot je bil prej. Res je kot pravijo, da pes odraste tam okoli 2 let starosti.

Sem skoraj že napisala da je bil pri vas tudi plodno leto, kot pri nas...pa vidim po datumu da je slika od prejšnjega leta.  Grin

Tina.g....tudi jaz upam da se bo pod tole temo kaj več dogajalo, da se meni ne bo zdelo da pišem sama sebi.

Boš zdaj vzela mladička pri njih? Ja tako je, psičke znajo z svojimi gonitvami včasih kar malo bojkotirati ko pričakuješ.  Undecided

Tudi pri nas čakamo da se začne naša psička gonit, da bomo lahko parili.  Smiley
Tule je njena slikica, samček pa še ni definitivno izbran. Edino lahko rečem da bo bel in po rodu iz Anglije!

http://www.moj-album.com/slike/172584/f48G1hFtbQul5Qjs.jpg
 http://www.moj-album.com/slike/172584/iHBKKzDSK8NGWqMd.jpg
http://www.moj-album.com/slike/172584/n5MY5NrrByam19R2.jpg


Lp, Eva
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #1253 : sobota, 17.11.2007 : 10:25:30 »

Citat
Sem skoraj že napisala da je bil pri vas tudi plodno leto, kot pri nas...pa vidim po datumu da je slika od prejšnjega leta.
ne ne slikca je od letos. in je res bilo plodno leto. tule v našem naselju (v 4 stanovanjskih hišah) je letos kar 6 dojenčkov.se mi zdi da jih je letos ful. a pri vas imate tud naraščaj?
lepo Smiley
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1254 : sobota, 17.11.2007 : 11:50:05 »

Aha, potem pa čestitke za naraščaj!!!   Cheesy

Tudi pri nas imamo naraščaj. Lara je bila rojena 27.02.2007, se pravi da ima sedaj 8 mesecev in pol.   Wink

Lp, Eva
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #1255 : sobota, 17.11.2007 : 20:34:00 »

čestitke tudi vam. naša je pa malo mlajša 16.3.07.je ravno včeraj dopolnila 8 mesecev.so kr približne razgrajačice. Smiley
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1256 : sobota, 17.11.2007 : 21:50:49 »

Kako se razume z bulčkom, je bilo kaj ljubosumnosti???

Eva
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #1257 : sobota, 17.11.2007 : 23:22:42 »

Eva, da ti odgovorim na vprašanje. Odločila sma se za tistega vzreditelja, ker ima pregledane pse in se nama zdi kar OK.
Malo imama edino težave z jezikom.

Vendar se psička še ne goni tako, da je še vse v zraku. Imama drugo izbiro v leglu (takoj za vzrediteljem), ampak res si želima barvno psičko ( ne belo) in ni nujno, da bo prav taka na razpolago. Če se vse ne poklopi, pa boma iskala dalje.

Sma mislila, da bo vseskupaj malo prej, ampak mati narava jo pač kdaj zagode!

Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #1258 : nedelja, 18.11.2007 : 14:09:34 »

Citat
Kako se razume z bulčkom, je bilo kaj ljubosumnosti???

ljubosumnost?ravno obratno.Pinky je nora na njo!saj je vedno bila mahjena na otroke.in če male ni zraven ko gremo na sprehod jo prav išče.odvadit smo jo sam mogl skakanja.ni še čisto rešeno je pa veliko boljše kot na začetku, ko bi najrajš v vozek zraven zlezla.in ko jih damo skupi jo prav nežno po rokici ljubčka Grin
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1259 : nedelja, 18.11.2007 : 22:34:19 »

ljubosumnost?ravno obratno.Pinky je nora na njo!saj je vedno bila mahjena na otroke.in če male ni zraven ko gremo na sprehod jo prav išče.odvadit smo jo sam mogl skakanja.ni še čisto rešeno je pa veliko boljše kot na začetku, ko bi najrajš v vozek zraven zlezla.in ko jih damo skupi jo prav nežno po rokici ljubčka Grin

Potem je pravi predstavnik svoje vrste. Zame ni BT pravi če ne mara otrok!!!  Cheesy

Tina.g
, da ne bo kakšnega nesporazuma.... nisem te spraševala zakaj sta se odločila za tistega vzreditelja ampak če boš zdaj ko bodo imeli leglo vzela mladička pri njih ?!
Ni mi pa čisto jasno zakaj naj bi imela težave z jezikom?!  Huh

Kar se pa testov tiče pa jih podpiram in tudi zahtevam pri nadaljni vzreji. Vsi tisti ki imajo naše psičke, v slučaju da se odločijo imeti legla zahtevam da se naredijo testi in da vse poteka legalno. Sploh nerodovniških ne bom prenesla!!!  Angry

Lp, Eva
Logiran
Strani: 1 ... 79 80 81 82 83 [84] 85 86 87 88 89 ... 125   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Bullterier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines