mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 11.08.2024 : 17:23:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 151 152 153 154 155 [156] 157 158 159 160 161 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 429319 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2325 : ponedeljek, 19.03.2012 : 16:21:05 »

Mižonny, hvala za idejo, jaz ga že zamotim, samo takrat, ko me ni doma, ga pač ne morem. Nič, ovratnik gor, pa naj dela kar hoče, jaz sem že nad vsem obupala. Je danes ob moji odsotnosti spet spravil vse dol, in lizal. Ima kar kakšen cm dolgo rano.

Aponi, kaj misliš s tem, da žival doseže marsikatero mesto? Misliš, da bi taco dosegel? ČE se ti zdi, da mi bo prav prišel ovratnik bi lepo prosila, če mi ga lahko posodiš. Ti pošljem svoj naslov na ZS. Pa hvala že vnaprej  Smiley
Logiran
Aponi
rad pišem
****
Sporočil: 316


« Odgovor #2326 : ponedeljek, 19.03.2012 : 17:54:08 »

Branka, ja, moj je dosegel del tace, ampak ne cele. Šivi so bili prvič zelo zanimivi, zdaj so mu dali druge, nima nič povito in je brez ovratnika, ker jih pusti pri miru. Ne vem, kako bo s tvojim. Svetujem ti, da ovratnik fajn napihneš in imaš Bučka pod kontrolo, da boš videla, če bo dosegel rano. A velikost ustreza?
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2327 : ponedeljek, 19.03.2012 : 19:13:23 »

A te lahko prosim če izmeriš obseg kroga? Ne predstavljam si velikost 4.  Undecided
Logiran
Aponi
rad pišem
****
Sporočil: 316


« Odgovor #2328 : ponedeljek, 19.03.2012 : 20:15:04 »

Branka, imaš ZS. Wink

Mimogrede, ste  sprobali homeopatska zdravila? Mojemu se po njih ekspresno celi. Je bil ob kontroli drug veterinar in bi mu že šive ven pobral, če ga ne bi opozorila, da je bil šele par dni nazaj operiran. Cheesy
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2329 : torek, 20.03.2012 : 10:32:21 »

Aponi, sem ful vesela za tvoje psa, da se mu tako ekspresno celi.  Cheesy

Imaš ZS.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #2330 : sreda, 21.03.2012 : 15:06:39 »

Kako kej Bučko, Branka? Je že v redu s tačko? Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2331 : sreda, 21.03.2012 : 20:12:05 »

Ker sem že vse na forumu povedala po resnici, bom pa še to, čeprav me je sram, se počutim kot resnična budala, trapa, ne vem kaj še vse, bom odgovorila na vprašanje od Lynn:

"ne, Bučkova tačka (še) ni v redu. Ker se mi je preveč smilil  butnglavc, ga nisem hotela siliti z ovratnikom. In tako se je zgodilo, da si je potegnil ven šive. Včeraj zvečer, ko sem mu previjala tačko, sem zagledala ogromno rano. (se mi je zdelo, da skoraj vidim njegovo kost) Danes zjutraj sva s fantom letela k veterinarju. In je moral ponovno šivat...(raje ne bi opisovala naprej)"

Jaz, trapa trapasta... butnglavc sram zaradi mene je moral vse to prestat...lubček moj kako je jokal, ne bom nikoli pozabila. Nikoli. 

Evo tako, izučilo me je, ampak kaj, ko bi le lahko trpela zaradi te napake jaz in ne moj Buči...
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2332 : sreda, 21.03.2012 : 20:21:21 »

Branka, vem, da ti je hudo in da se verjetno jočeš od jeze in butaš z glasvo v zid - ampak ne pozabi - imela si najboljše namene!!!  Kiss ljubezen objem Drži se, prečohaj Bučkota pa ovratnik mu daj gor in ga poskusi prepričati, da ovratnik ni tak bav bav kot on misli da je.  Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2333 : sreda, 21.03.2012 : 20:33:54 »

Ovratnik ima gor že cel dan, in imel ga bo 24/7. Do sedaj ga je imel gor le ponoči, podnevi ne, me je pa vedno skrbelo, ko sem šla od doma. In ja, v 2 urah, kar naju ni bilo doma, se je to zgodilo. Se je pa lepo navadil nanj, se mi zdi, da se le še zanalašč zaletava z njim, najraje v mene, kot bi hotel reči, naj mu ga snamem, pa eno veliko rožo mi je čist pokosil z njim, hehe..

Jokala pa sem po šivanju, saj je imel šivanje pod lokalno anestezijo. Damjan (moj fant) je asistiral veterinarju, in vsaka mu čast RES je opravil nalogo več kot odlično, jaz pa sem mu držala gobček. Vsi trije smo bili mokri od vsega skupaj. Buči je pa tako jokal...vpil, spuščal takšne glasove, kot jih še nikoli nisem slišala...in vse to je moral prestati zaradi nas.

Jutri gremo nazaj, da mu pregleda tačko.

No Jinx  Kiss
Logiran
Aponi
rad pišem
****
Sporočil: 316


« Odgovor #2334 : sreda, 21.03.2012 : 20:34:59 »

Branka, ne sekiraj se! Kot ti je napisala No Jinx, se je to zgodilo zato, ker imaš Bučkota rada. Poglej z dobre strani - ker si napisala, si najbrž nekomu drugemu prihranila eno grozno izkušnjo.
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #2335 : sreda, 21.03.2012 : 21:56:40 »

Res, še vsakemu od nas se je (ali pa se mu še bo) kaj takega pripetilo, ampak ti si ena izmed redkih, ki je to tudi glasno priznala. Smiley To je pa lahko tudi pomeni samo dobro - tebi je tako lažje, pa še ostalim v opozorilo, kot je napisala Aponi.  Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2336 : petek, 23.03.2012 : 16:21:55 »

Hvala za razumevanje, res  Kiss

Buči je imel včeraj še eno kontrolo za tačko. Lepo mu "stoji" skupaj. Danes mu bova previla sama z Damjanom, in dala, ko bo imel na novo povito za kakšen trenutek ovratnik dol. Drugače se je pa že popolnoma navadil nanj. Se pa zanalašč v nas zaletava z njim, češ, snemite mi to dol.  Roll Eyes Ponoči je pa ful priden, sem mislila, da bo ropotal po stanovanju, da še spat ne bom mogla, pa ne.  Kiss Pika je smešna, se ga kar malo boji  Tongue včeraj je celo zelo grdo zarenčala nanj, ter ga skoraj ugriznila, packa.  Angry Če bi imela na zalogi še en ovratnik, bi ga takoj dala še njej gor, pa naj bo solidarna z njim.  Evil

Drugače mu pa 1-2 krat na dan dajem kroglice iz arnike, jih kar tako poliže iz moje roke, zgleda, da imajo dober okus.  Smiley Priden je.
Logiran
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #2337 : petek, 23.03.2012 : 17:44:00 »

Bučko vidiš, da ovratnik navsezadnje ni tak bav bav Smiley Mislimo nate, da bo tačka čimprej zaceljena. Poljubčke od naju s Tajo Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2338 : sobota, 24.03.2012 : 10:05:12 »

Branka, homeopatske kroglice so sladke. Komot eno poskusiš, boš videla. Pri nas otroci, kadar ji jemljejo, prosijo za še (oni bi jih kar namesto bombončkov jedli) predaja
Super, da je buči bolje Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2339 : sobota, 24.03.2012 : 10:42:45 »

Včeraj, ko sva previjala tačko, sva opazila, da šivi ne stojijo več tako zelo skupaj, kot prvi in drugi dan, kot da bi se malo "razšponali". Sedaj ne vem, ali preveč obremenjujemo tačko, sicer gremo na res kratka dva sprehoda, toliko da opravi potrebe, ampak on skače in teka, ter vedno, ko se polula, vse skupaj z vsemi štirimi tačkami "razkoplje". A je to normalno, da se je vse skupaj malo raztegnilo, ali je kaj narobe...? Drugače je rana lepa, nič ne teče ven, lepo suha.
Logiran
Strani: 1 ... 151 152 153 154 155 [156] 157 158 159 160 161 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines