mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 28.06.2024 : 03:13:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 123 124 125 126 127 [128] 129 130 131 132 133 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 424701 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1905 : četrtek, 26.05.2011 : 09:46:29 »

Draga Branka, šele zdaj sem prebrala o muckih Cry. Ti pošiljam en močan objem Kiss Eh, te naše mačje zvezdice, zdaj se igrajo skupaj na nebu Kiss

Tvoje fotografije rožic so pa res krasne, tako lepo žarijo Cheesy Pa Bučko in Pika sta tako luštna, ko se "garbata". Tudi meni je najlepše gledat psa med igro Smiley Na žalost ponavadi nimam fotoaparata s sabo, kadar najde moj Roko kakšno fajn družbo. Ravno včeraj sva na sprehodu srečala mladega bernskega planšarja, ki je tudi nor na igro in sva se z njegovo lastnico prav fajn nasmejali, ko je naša mala črna bolha skakala po trikrat večjem "medvedu". Ful sta bila luštna skupaj, zdaj morava najti en ograjen prostor, da jih bova lahko kdaj spustili, včeraj smo namreč "telovadili" samo na fleksijih, ker berncu še ne zaupajo, da jo ne bi kam po svoje zgasnil Wink Oba skupaj pa bi bila verjetno sploh "dream team" za kako neumnost Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1906 : četrtek, 26.05.2011 : 19:40:06 »

mamaF  Kiss  in hvala. Sigurno se igrajo skupaj.  Kiss

Ja, res ju / jih je zabavno gledat, kako se garbata. Je pa kar težko najti kakšen velik ograjen prostor, vsaj na našem koncu. Imata pa vsaj pesjak, kjer se lahko znorita, čeprav bi jaz še večjega, itak  Smiley Upam, da vidva najdeta kakšen ograjen prostor, in da bomo gledali Rokota, ter bernskega planšarja med garbanjem, in to čimprej  Smiley Wink

Hvala tudi za pohvalo fotk rožic.  Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1907 : četrtek, 26.05.2011 : 23:03:33 »

Branka, krasne slikice Cheesy Cheesy in lep ribnik imate Cheesy, Pika in Bučko zelo uživata, tudi rožice in žabica so super slike! Sožalje pa za mucka.... sram

A greste kaj na morje skupaj? Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1908 : petek, 27.05.2011 : 08:56:50 »

Lynn, hvala in še enkrat hvala  Kiss

Na morje ne gremo skupaj, bosta kar v varstvu ta čas.  Smiley Za ribnik pa samo še malo počakaj, bo še veliko lepši, ko bodo zacveteli lokvanji  Smiley
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1909 : petek, 27.05.2011 : 15:33:27 »

Jooj, to že komaj čakamo fotografije lokvanjev Cheesy ... Nimaš vedno priložnosti tega videt Cheesy !
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1910 : torek, 31.05.2011 : 21:55:52 »

A to ju bodo čuvali tvoji sorodniki, ker jaz nimam nikogar ki bi mojega Sacha čuval Undecided, če poznaš koga ki pse čuva, daj mi prosim na ZS napiši... Hvala! Poljubčke tvojima Bučku in Piki in uživajte vsi skupaj! Kiss Kiss Smiley
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #1911 : torek, 31.05.2011 : 22:11:57 »

Branka, na 113 strani si objavila sliko smreke velikanke. Kako je sedaj tam? A smreka še stoji?
Fotke so pa čudovite Cheesy, se sploh ne morem odločiti, katera mi je naj Roll Eyes. K sreči se mi ni treba. Kiss Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1912 : četrtek, 02.06.2011 : 21:25:49 »

"Hahahahaha"...(sarkastičen smeh), kako me danes zafrkava (da ne napišem gršega izraza) internet na vikendu...  Roll Eyes Lips Sealed Imam okoli 30 fotk, pa mi noče nič delat  jezen O.K....počasi pa bo...

Prve tri  Smiley

Ena izmed mojih vrtnic  Smiley


Bučko in pika strmita v "nekaj"  Shocked


Pika še kar strmi  Huh


....čakam, da se naložijo ostale...  Roll Eyes Roll Eyes

O, končno  Roll Eyes Grin



Zamišljena Pikaču  Smiley


Zamišljen Buči  Smiley


Nasmejan Buči (lepo se vidi njegov zlomljen zobek)  Sad




Pikaču je nekaj dobila v nos  Tongue


Moj nasmejanček  Kiss




Igra  Cheesy (malo slabše fotke  Undecided, ful motečih elementov, bo treba mal travo pokosit  Tongue )







 Grin


bamfel, pravzaprav smo šli do nje zaradi tebe.  Smiley  Wink in hvala ti, da si nas spomnila, da jo gremo pogledat.  Kiss Smreka velikanka še stoji  Smiley čeprav je okoli nje že kar na veliko posekano, in smo se napoti do nje že prav ustrašili, da je tudi ona posekana. Pa zaradi nekega razloga še ni... začuda... Kiss Mogoče so pa to njene zadnje fotke...













Še ena dokaj debela smreka  Smiley


Moja vrtnica (lansko leto je bila popolnoma rdeča- temno rdeče barve, letos pa je dobila kar neke bele lise  Huh )


Moje rožice  Smiley


Češnja Smiley


Lynn, ne poznam nikogar, žal...meni ju bodo čuvali starši, in moj najboljši sosed na svetu  Smiley res imam najboljšega soseda, ki se sam ponudi, in kimu zaupam vse na svetu.  Kiss Vem, da bosta v dobrih rokah med tem, ko bova midva nekje drugje.  Smiley








Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1913 : četrtek, 02.06.2011 : 21:28:29 »

Lepotca Kiss Kiss
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1914 : četrtek, 02.06.2011 : 21:31:31 »

Super fotke, sploh vse Bučijeve  Afro !
S tisto češnjo si mi pa taaaake lušte nardila (a vsi veste, kaj so "lušti" ?  ker nekaj znancem iz LJ se še sanja ne Roll Eyes Grin čist resno... ) Smiley .


Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1915 : četrtek, 02.06.2011 : 21:34:58 »

sanco1a, hvala  Kiss Smiley

Itlam, jaz vem, kaj so "lušti"  Smiley (verjamem, da se nekaterim ne sanja o pomenu te lepe narečne besede), lahko jo prevedemo kot "skomine" npr.  Smiley Hvala ti  Kiss
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1916 : četrtek, 02.06.2011 : 21:41:41 »

Prekrasne fotke  Cheesy , Buči ko se smeji je tak cuker ljubezen ... pa Pikica ljubezen... meni pa tako zmanjkuje čas za fotkat  Sad
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1917 : četrtek, 02.06.2011 : 21:43:36 »

Poznam tele vikendaške internetne povezave, ja ...  Angry
Še dobro, da si imela živce in si počakala, ker bi bilo res škoda, če ne bi videli teh čudovitih fotk!  ljubezen
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #1918 : četrtek, 02.06.2011 : 21:58:05 »

Ful lepe fotke, sploh pa tiste z rožami. Vedno lepše so!  Afro
Logiran
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #1919 : četrtek, 02.06.2011 : 22:07:46 »

Waw naravnost fantastične fotke. Na tisti sliki kjer Bučko sedi, pred igro s Piko, je tako luškan Kiss Za prečohat Wink
Logiran
Strani: 1 ... 123 124 125 126 127 [128] 129 130 131 132 133 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines