mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 18.10.2024 : 14:15:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 437377 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #795 : nedelja, 20.12.2009 : 23:55:22 »

Ubogi muc, čist ga je zmatral ta sneg Grin

Xbox 360 je preveč igral  Grin Wink
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #796 : ponedeljek, 21.12.2009 : 00:30:37 »

Iiiiiii, ful dobre slikce! Cheesy veselje veselje Cheesy

Super se imate, res! Pošiljam poljubčke tvojim kosmatinčkom! Kiss Kiss

Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #797 : ponedeljek, 21.12.2009 : 08:45:50 »

Tistle Muc z Nintendom je pa Grin. Uboge utrujene živali...
Pa bučkov jeziček, ki kuka iz zasneženih ust Tongue.
Luštne slikce in živalce, vse po vrsti!
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #798 : ponedeljek, 21.12.2009 : 08:55:32 »

Full luštne slike! Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #799 : ponedeljek, 21.12.2009 : 09:31:05 »

Pikica ful si lepa Kiss Kiss.
A vidiš Branka, še forumaši delajo razliko Evil.
Samo Bučko iiiiiiiiiii, muc iiiiiiiiiiiiiiiii, Pike pa kot da je ni butnglavc trmoglavka Tongue Roll Eyes
Super ste Grin Grin
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #800 : ponedeljek, 21.12.2009 : 11:09:29 »

kocka, nimaš kaj, vsake oči imajo svojega malarja, zato pa imam tebe, da Pikico pohvališ  Grin Smiley Wink Kiss Saj je enako na sprehodih, vsi sam Bučka gledajo in hvalijo, Pika je pa taka posebna psička, ki ne pade v oči. Pa nič zato  Wink važno da jo imamo mi radi, in je nam lepa in luškana  Kiss Kiss in nam vedno tudi bo. Pa da jo ima Bučko rad, in se rad igra z njo. To mi je skoraj najbolj pomembno.  Smiley Pa da ima ona rada njega in vse nas.  Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #801 : ponedeljek, 21.12.2009 : 21:09:04 »

Pikica Kiss Kiss Kiss
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #802 : ponedeljek, 21.12.2009 : 22:33:53 »

Tako Pika kot Bučko sta prava srčka.
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #803 : torek, 22.12.2009 : 09:31:07 »

ooo pinky tačkice ob muckov. Cheesy

Pikica in Bučko se pa prav tako igrata kot moja dva.
Kateri pa je pri vas glavni? Pri nas je Megy Cheesy Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #804 : torek, 22.12.2009 : 10:50:35 »

Ja, pinky tačke so, pa pinky ustka ima, pa smrček  Kiss Kiss Kiss

ka ty a, veš da razmišljam, kdo bi bil glavni, pa ne vem...sta kar oba enaka. Včasih je Pika glavna, tudi zarenči nanj, če ji kaj ne paše, včasih pa Bučko, ampak je razlika v tem, da Bučko ni še nikoli zarenčal na njo. Ji pusti vse.  Smiley Super, da je Megy  Kiss glavna, punce moramo biti glavne  Cool  Wink

pudelj in Lynn, hvala  Kiss Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #805 : sreda, 23.12.2009 : 23:59:52 »

Pred petimi dnevi (to sem izvedela šele danes zvečer), je avto povozil psička iz naše vasi, z imenom Ari.  Cry Bil je majhen, rjav psiček, z izgledom malega levčka. Vedno je lajaj na naju z Bučkom, ko sva šla na sprehod mimo njegove hiše. Vedno sem govorila sama pri sebi, tega psička bo enkrat povozil avto, (v sebi sem želela, da ga le ne bo, jih tudi opozarjala večkrat), včasih je ležal celo tako, da je imel sprednje tačke celo na robu cestišča. Hiša stoji namreč čisto poleg (zelo) prometne ceste, še ravnina je, in ljudje vozijo veliko hitreje od dovoljenje hitrosti, ki je 50km/h. In tako se je zgodilo...strarši od fanta so povedali, da je voznik pripeljal najmanj 70km/h, ga zbil, da je letel nekaj časa po zraku, padel na tla, in bil takoj mrtev. (vsaj to, da se ni matral). Vprašala sem jih, če so se kaj pogovarjali z lastniki, pa so rekli da ja, in da so jima odgovorili, da se jim je smilil, da bi bil ves čas privezan ali zaprt, in da so ga zato spuščali. (kadar sem šla jaz mimo, je bil vedno spuščen). Plačal je ceno svobode, ker lastniki niso bili tako odgovorni, da bi poskrbeli za njegovo varnost.

Ari, igral si se tudi z Bučkom, bil si velikokrat jezen nanj, on nate nikoli (si bi premajhen). Počivaj v miru. Ni prav, da si končal takole pri svojih 7-ih letih. Bil si vedno previden, vendar na cesti nisi imel kaj početi, (sam tega nisi vedel - se nisi zavedal). Tvoji lastniki so krivi, in upam, da si nikoli ne umislijo novega Arija. Ari, ne bom te pozabila, Bučko pa prav tako ne. Zaslužiš si en spomin, nekaj, vsaj nekaj, nekaj besed, napisanih zate, zaslužiš si vse drugo, kot da nam ostaneš v spominu kot luža krvi na cesti. Tisti, ki je te povozil (zbil) pa niti ustavil ni. Ari, jaz se te bom spominjala.  Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #806 : četrtek, 24.12.2009 : 00:05:07 »

Tisti, ki je te povozil (zbil) pa niti ustavil ni. Ari, jaz se te bom spominjala.  Kiss
Pras** Angry Sad
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #807 : četrtek, 24.12.2009 : 12:15:43 »

Pred petimi dnevi (to sem izvedela šele danes zvečer), je avto povozil psička iz naše vasi, z imenom Ari.  Cry Bil je majhen, rjav psiček, z izgledom malega levčka. Vedno je lajaj na naju z Bučkom, ko sva šla na sprehod mimo njegove hiše. Vedno sem govorila sama pri sebi, tega psička bo enkrat povozil avto, (v sebi sem želela, da ga le ne bo, jih tudi opozarjala večkrat), včasih je ležal celo tako, da je imel sprednje tačke celo na robu cestišča. Hiša stoji namreč čisto poleg (zelo) prometne ceste, še ravnina je, in ljudje vozijo veliko hitreje od dovoljenje hitrosti, ki je 50km/h. In tako se je zgodilo...strarši od fanta so povedali, da je voznik pripeljal najmanj 70km/h, ga zbil, da je letel nekaj časa po zraku, padel na tla, in bil takoj mrtev. (vsaj to, da se ni matral). Vprašala sem jih, če so se kaj pogovarjali z lastniki, pa so rekli da ja, in da so jima odgovorili, da se jim je smilil, da bi bil ves čas privezan ali zaprt, in da so ga zato spuščali. (kadar sem šla jaz mimo, je bil vedno spuščen). Plačal je ceno svobode, ker lastniki niso bili tako odgovorni, da bi poskrbeli za njegovo varnost.
Joj ne. Cry Žal je takih psičkov še veliko... Sad Res težko razumem, kaj si mislijo nekateri lastniki. Pes se jim sicer smili, če je ves čas zaprt (no, to je v redu), ampak to, da ga kar spustijo, da sam prosto teka naokoli, pa res ni rešitev. Ne vem no... A si za svojega psa res vzamejo le toliko časa, da ga nahranijo, spustijo in spet zaprejo/privežejo, namesto da bi šli SKUPAJ Z NJIM na sprehod(e)? Ah... Ari, počivaj v miru. Kiss

Kiss Bučku, Piki in muckoma. Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #808 : četrtek, 24.12.2009 : 13:09:55 »

http://www.facebook.com/album.php?page=1&aid=7521&id=100000241366932
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #809 : četrtek, 24.12.2009 : 15:45:21 »

Pred petimi dnevi (to sem izvedela šele danes zvečer), je avto povozil psička iz naše vasi, z imenom Ari.  Cry Bil je majhen, rjav psiček, z izgledom malega levčka. Vedno je lajaj na naju z Bučkom, ko sva šla na sprehod mimo njegove hiše. Vedno sem govorila sama pri sebi, tega psička bo enkrat povozil avto, (v sebi sem želela, da ga le ne bo, jih tudi opozarjala večkrat), včasih je ležal celo tako, da je imel sprednje tačke celo na robu cestišča. Hiša stoji namreč čisto poleg (zelo) prometne ceste, še ravnina je, in ljudje vozijo veliko hitreje od dovoljenje hitrosti, ki je 50km/h. In tako se je zgodilo...strarši od fanta so povedali, da je voznik pripeljal najmanj 70km/h, ga zbil, da je letel nekaj časa po zraku, padel na tla, in bil takoj mrtev. (vsaj to, da se ni matral). Vprašala sem jih, če so se kaj pogovarjali z lastniki, pa so rekli da ja, in da so jima odgovorili, da se jim je smilil, da bi bil ves čas privezan ali zaprt, in da so ga zato spuščali. (kadar sem šla jaz mimo, je bil vedno spuščen). Plačal je ceno svobode, ker lastniki niso bili tako odgovorni, da bi poskrbeli za njegovo varnost.

Ari, igral si se tudi z Bučkom, bil si velikokrat jezen nanj, on nate nikoli (si bi premajhen). Počivaj v miru. Ni prav, da si končal takole pri svojih 7-ih letih. Bil si vedno previden, vendar na cesti nisi imel kaj početi, (sam tega nisi vedel - se nisi zavedal). Tvoji lastniki so krivi, in upam, da si nikoli ne umislijo novega Arija. Ari, ne bom te pozabila, Bučko pa prav tako ne. Zaslužiš si en spomin, nekaj, vsaj nekaj, nekaj besed, napisanih zate, zaslužiš si vse drugo, kot da nam ostaneš v spominu kot luža krvi na cesti. Tisti, ki je te povozil (zbil) pa niti ustavil ni. Ari, jaz se te bom spominjala.  Kiss

Zelo žalostno.. Cry Cry  Ubogi Ari... Cry 

Da ni sram te lastnike, da niso poskrbeli zanj in tisti, ki ga je povozil, da niti ustavil ni. jezen bruham
Ljudje so neodgovorne s****e! Lips Sealed butnglavc
Logiran
Strani: 1 ... 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines