mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 06:34:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 427586 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #600 : torek, 03.11.2009 : 15:16:37 »

...ni še slikic, Lynn 
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #601 : sreda, 04.11.2009 : 11:04:41 »

Poslikan prvi sneg 2009 - Dolenjska (žal brez mojih živalic  Smiley, slikano z mojega balkona )







--------->v ozadju tovarna Novoles- sovražim jo  Angry bog ve kaj vse kurijo tukaj...

Poglejte ti dve sliki:



ččččččččččrrrrrrrnnnnnnnn oblak se vije... Angry Cry


Logiran
Notja
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 225


WWW
« Odgovor #602 : sreda, 04.11.2009 : 11:58:45 »

Branka, čestitke! Slike so prekrasne. Še dim si ujela tako, da je čudovit ( če ne živiš tam, seveda). :-)
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #603 : sreda, 04.11.2009 : 12:04:30 »

Notja, živim tukaj ja... sram  Angry in sem včasih jezna na cel svet. Pri nas umirajo ljudje le še za pljučnim rakom, ter rakom na grlu, ampak NIHČE nič ne reče. Saj če bi se ta tovarna zaprla, bi ostalo brez službe ogromno ljudi, skoraj vsi iz naše okolice (sosedje, mame, očeti...). Se je enkrat "pozanimal" en privatnik - moj sosed, in poklical v tovarno, kaj se dogaja, pa so mu baje rekli, da če ne bo tiho, da se ne bo dobro končalo. Ampak dim spustijo vsaj 5x na dan, tak črn grd dim, ki se razteza po naši dolini. Sem tako jezna na to staro tovarno...imam ogromno slikovnih dokazov kaj delajo... Angry
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #604 : sreda, 04.11.2009 : 12:52:45 »

Kako fajn pogled imate z balkona! Smiley Jaz sem tudi besna na Novoles, sem tudi blizu doma in gledam ta nagravžen črn (je že težko bolj črn) dim. Ko bi vsaj imeli kakšen filter na dimniku, ampak glede na dim sem prepričana, da ga nimajo. Se sprašujem, kaj presneto počne inšpekcija! UMAZANIJA!!!  Angry

Branka, imajo tvoji radi mraz in sneg? Naša Lesi ga ima, mraz pa tudi. Pozimi kar oživi. Smiley Včeraj sva dobro uro po snegu in dežju šetali in čisto mokri nazaj prišli, lačni pa tudi.  Cheesy
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #605 : sreda, 04.11.2009 : 13:28:18 »

Maja3000, mogoče bi pa bilo kaj efekta, če bi se zbrali, ter povedali, kaj nas moti. En posameznik ne more nič naredit, grem pa stavit, da bi se malo kdo pritožil, saj skoraj vsi delajo tam. Ostale ljudi, ki pa ne živijo v neposredni bližini, pa ta problem sploh ne zanima. Kot da ga ni.  bruham Pa če si opazila, koliko prizadetih ljudi se rodi v Straži. Jaz ko sem prišla živet v Stražo, me je bilo dobesedno strah zvečer okoli hodit, saj jih je ogromno. Jaz še nisem videla tako majhnega kraja, pa toliko na tak in drugačen način prizadeti (defektnih) ljudi. Pa saj je skoraj vsak peti prizadet...

Ne rečem, da je to zaradi tega dima, mogoče pa...nikoli ne veš.  Angry

Ah, moram nehat od tega pisat, ker se samo jezim...

Ja, Bučko sneg in mraz obožuje, Pika pa malo manj, seveda, saj ima kratko dlako. Vaša Lesi pa verjamem da ima rad mraz, ker je tako lepo odlakana. Zelo je lepa  Kiss
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #606 : sreda, 04.11.2009 : 14:13:03 »

Ja mogoče bi pomagalo, če bi se nas več zbralo. Jaz sicer ne živim čisto zraven (Potok), vidim pa del dimnika in seveda dim, ki ga spuščajo. Sem prav besna. Pa ne samo na Novoles, tudi na ostale tovarne, ki ne skrbijo za to, kaj oddajajo v okolje. Nisem pa vedela, da je v Straži dejansko toliko ljudi z motnjami zaradi tega. Kakorkoli, jaz sem ostro proti takim tovarnam, ko je pa ogroženo zdravje ljudi (in s tem seveda vsega živega v okolju), pa še toliko bolj.

Bučko je tak frajer, pa te njegove lisaste tačke so naravnost fantastične. Še dobro, da ima Pika njega, da se lahko pogreje ob njem. Smiley Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #607 : sreda, 04.11.2009 : 14:49:02 »

A na Potoku si doma, ja lepo  Smiley

Ja res, sem opazila takoj, ko sem se sem preselila. Res je veliko duševno in telesno motenih ljudi... Huh

Ja to je pa res, Pikica bi se lahko lepo stisnila k Bučku, ampak on ni tak, da bi se z njo stiskal.  Grin Se noče. Je bolj individualen pes.  Smiley Hvala za pohvale, ja, res je frajer, FRAJER z zlatimi črkami! Moj moj  Kiss Kiss Kiss
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #608 : sreda, 04.11.2009 : 16:51:24 »

O, Branka, ampak slikce so pa lepe Smiley, škoda res, da imate to smotano tovarno, k drugače se mi zdi ful lepa pokrajina. Pobožaj svoje ljubljenčke še v mojem imenu! Kiss Kiss

Se pa mojadva tudi nočeta nič skupi stiskat, čeprav se imata drugače ful rada.. Kiss

Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #609 : sreda, 04.11.2009 : 20:24:19 »

To se zato nočejo med sabo stiskat, ker jih že mi tolko stiskamo. Cheesy

Branka, bom prišla kdaj tvoje štiri zverinice prečohat (ko slučajno ne bom toliko zaposlena Smiley), če lahko. Smiley Naša je navdušena crkljivka, tako da te bo vesela, če kaj mimo prideš. Vsekakor vabljena. Wink Aja danes sem ugotovila, da Lesi včasih tudi bučko rečem. Smiley Včasih je bučka, pa bučko, mici, pa lubi in bubi, mala, čohavc. Pa še kaj bi se najdlo. Cel kup vzdevkov torej, vključno z bučkom vred. Grin

Mimogrede, kako se odpre novo temo? (nisem nikjer našla kakšnih navodil ipd.) Bi lahko Lesi posebaj temo odprla, da ne smetim drugim tem. Cheesy
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #610 : sreda, 04.11.2009 : 21:31:42 »

Pokrajina je lepa, res je, še lepša bi bila, če ne bi bilo tovarne. Ej, potem moja dva nista edina, ki se ne stiskata prav rada  Afro edino če se morata, pa še to ponavadi v avtu, ko gremo kam na res kratke relacije, pa sta pri mojih nogah.  Evil

Maja3000, Če se bom kaj sukala tam okrog tebe in Lesi, se sigurno oglasim.  Smiley Za Lesi pa popolnoma verjamem, da se rada boža in crklja, prav takšna tudi izgleda v tvojem avatarju.  Kiss

Odpreš pa temo tako:

-najprej odpreš "izbo" v kateri bi želela odpreti temo (npr. mešanci, pasmeFC1, FC2... -poiščes svojo pasmo)
-v zgornjem desnem kotu se odprejo možnosti: "označi za prebrano", "obvesti", "nova tema", ter "nova anketa"
-izbereš opcijo "nova tema", klikneš, in se ti odpre okence za naslov, ter besedilo spodaj
-napišeš naslov, ter besedilo, katerega hočeš, ter daš (če želiš) še na "predogled" besedila, in če se ti zdi vse v redu, temo oddaš tako, da klikneš na "sporočilo".

Se že veselim teme o Lesi  Smiley Kiss



Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #611 : sreda, 04.11.2009 : 22:10:20 »

Super, hvala Branka. Smiley Bo dobila moja crkljivka kmalu svojo temo. Že vidim, da bo učenje za izpit spet trpelo. Cheesy
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #612 : sreda, 04.11.2009 : 22:14:55 »

Super, hvala Branka. Smiley Bo dobila moja crkljivka kmalu svojo temo. Že vidim, da bo učenje za izpit spet trpelo. Cheesy

 Smiley Srečno pri izpitu  Smiley Afro
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #613 : sreda, 04.11.2009 : 22:19:52 »

Hvala. Smiley Saj ga imam šele 30., pa sem že kar počasi začela, da bo uspelo kljub vsem aktivnostim... in kljub lenobi glede učenja zadnje čase. Smiley Ko bi se bilo treba o psih kaj učiti, me pa ne bi izpred knjig dobili. Cheesy
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #614 : sreda, 04.11.2009 : 23:45:23 »

Našla sem en filmček mojega Muca, izpred dveh let  Kiss (v ozadju se sliši živčnega Bučka  Roll Eyes)

http://www.youtube.com/user/alja13#p/a

Logiran
Strani: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines