mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 06:49:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 427604 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #405 : torek, 30.06.2009 : 14:08:37 »

No super! Bom vidla če že kej deluje in je že bolj pogumen. Wink
Pošiljam poljubčke tudi za tvojega Bučka  Kiss Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #406 : torek, 30.06.2009 : 14:14:22 »

Tvoj Sacha me spominja na leva iz Čarovnik iz Oza. Veš da je na koncu rešil Dorotejo iz rok hudobne čarovnice.  Wink
Logiran
kastelecu
rad pišem
****
Sporočil: 347


« Odgovor #407 : torek, 30.06.2009 : 14:20:55 »

Zakaj zahvala, samo svoje mnenje sem povedala, in RES (sorry za velike črke, ampak so v tem primeru potrebne) je LEP Smiley
Tale tvoj Buči je res edini pes, skrižan iz dveh pasem, za katere sem rekla, da bi bilo super, če bi se skrižale in bi bila ena pasma več priznana (FCI) Smiley Pa čeprav je nemogoče  Smiley
Joj, upam, da ne bom zdaj s tem kakšne pozornosti šteparjev pritegnila pa bi prišel na kakšno noro idejo Undecided ..in jih potem prodajal kot..kot.. Samoaljaže?  Grin Grin Roll Eyes

A tebi je pa uredu, če ga kar vsi mečkajo? Mislim, saj je res tak, ful fajn mečkabilen (iz slikc in opisa), ampak..a ni mal moteče kdaj pa kdaj? Če ni, imaš jeklene živce Wink - kapo dol! Jaz ne vem, kako bi na vsakem sprehodu sprejemala trop otrok in odraslih (ki pomojem niso nič boljši od njih, ko ga zagledajo Wink) ki "skačejo" in "iiii-jajo" in oh in sploh Smiley

Ma važno da je tebi super:)
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #408 : torek, 30.06.2009 : 14:25:49 »

A res. Cheesy  Meni je v bistvu najbolj hudo zato ker ga ne morem razstavljat Undecided, ker drugače je lep pes in bi se sigurno super izkazal na razstavi.

Pa tolk daleč sem šla po njega, da bi ga imela za razstave, zdej je pa plah, jaz pa že ful dolgo nisem bila na razstavi. Pa hotla sem it na agility z njim, tko kot z Bonijem, pa tudi iz tega ni nič. V bistvu je ful velik omejitev, če je kuža plah.. Undecided

Pa sej doma je čist normalen, pogumen, laja, se krega z Bonijem za igrače, zunaj pa kot da bi bil nek drug kuža, plah, boječ, nezaupljiv, obnaša se tko, kot da je bil celo življenje izoliran od sveta.. Smotano. Še vedno upam, da se bo mogoče opogumil, jeseni bova šla v šolo k Xeni, pa upam da bo prišlo do kakšne spremembe..

Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #409 : torek, 30.06.2009 : 14:27:06 »

Dobra ideja za samoaljaža  Cool takoj bi kupila psa takšne pasme  Smiley A veš da že dolgo razmišljam, kje bom dobila naslednjega psa, ko bo moj Bučko (upam da nikoli  Kiss ) šel nad mavrico. Ker jaz bi hotela za vedno takšnega psa, in ne vem res ne vem, kako bom prišla do njega, če sploh bom... Undecided Ampak pustimo črne misli na stran.  Wink

Ja, meni je v redu, da ga vsi mečkajo. Hehe, kako smo si različni.  Wink Mi ne gredo na živce ne, sploh otroci ne, ker njemu res lahko zaupam, da ne bo nikomur nič naredil. 100% imam zaupanje vanj.  Smiley Pa še on je tako vesel vsakega, da mu ne morem tega veselja vzet. Ja, važno da je meni super, to imaš prav  Wink Me veseli, da ti je všeč, res.  Smiley

Lep dan želim!  Smiley
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #410 : torek, 30.06.2009 : 14:28:09 »

Dobra ideja za samoaljaža 
He he, ali pa Aljaški Samo Wink Grin
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #411 : torek, 30.06.2009 : 14:29:55 »

He he, ali pa Aljaški Samo Wink Grin

 Grin al pa malasamojed  Grin

Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #412 : torek, 30.06.2009 : 14:31:00 »

Ali pa kar lepo Aljaški Samojed Wink Roll Eyes
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #413 : torek, 30.06.2009 : 14:31:44 »

No, ampak me ljudje dejansko sprašujejo katere pasme je.  Smiley Pa jih nekaj časa pustim, da ugibajo  Grin in se zraven zabavam. Največkrat je border collie  Cool
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #414 : torek, 30.06.2009 : 14:32:06 »

Ali pa kar lepo Aljaški Samojed Wink Roll Eyes

Ja, to se pa še najlepše sliši  Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #415 : torek, 30.06.2009 : 14:33:08 »

Ja, sej laikom se res najbrž zdi podoben border collieju.. Cheesy

Čeprav tle pri nas je en aljaški malamut, ful agresiven in se mu umikam že na daleč. Včasih ga imajo celo spuščenega in morem potem naredit trikrat daljšo pot da pridem do doma..
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #416 : torek, 30.06.2009 : 14:34:26 »

Ja, vsak pes z nepravilno vzgojo je lahko agresiven. Takšni se meni tako smilijo... Cry
Logiran
kastelecu
rad pišem
****
Sporočil: 347


« Odgovor #417 : torek, 30.06.2009 : 14:40:50 »

He he, ali pa Aljaški Samo Wink Grin

 Grin Grin Grin oky, Aska2005, tole zdajle je pa pri meni sprožilo en tak pošten nasmeh, da so me punce na šihtu vprašale, če se mi je Devica Marija prikazala na ekranu z regresom v roki, ampak res Cheesy

A veš da že dolgo razmišljam, kje bom dobila naslednjega psa, ko bo moj Bučko (upam da nikoli  Kiss ) šel nad mavrico. Ker jaz bi hotela za vedno takšnega psa, in ne vem res ne vem, kako bom prišla do njega, če sploh bom... Undecided

Tole..Branka, mi je pa še kako znano..in tudi ti to veš, ampak pustimo to Smiley Tudi jaz sem tako razmišljala že 5 let nazaj..ampak, saj bo..življenje nas uči vsak dan Kiss

Saj meni ni problem zaupanje - itak, da moraš svojega psa poznati u nulo, da ga lahko prosto pustiš "neusmiljenim" rokam otrok, samo, ne vem..na začetku bi mi še pasalo ko bi ga vsi hvalili, potem bi mi pa počasi že presedlo - a veš na kaj mislim - mogoče si kdaj slabe volje, pa se želiš umakniti malo ven, sama s svojim Bučkom na zrak..potem pa te "obkolijo" vsi ti ljudje..
Mislim - jaz sem skoraj popiz................ parkrat  Tongue
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #418 : torek, 30.06.2009 : 14:45:01 »

Ja saj je res, zato pa dostikrat odrineva na samo, tam ne srečava nobenega. Imava takšne lušne poti, kjer ne srečaš žive duše.  Smiley Če pa želim ljudi, pa grem na sprehod po pločniku ob cesti. Kakor kdaj... Smiley Pa hvala za lepe besede, ko bi jih Bučko slišal... Smiley
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #419 : torek, 30.06.2009 : 14:48:22 »

Grin Grin Grin oky, Aska2005, tole zdajle je pa pri meni sprožilo en tak pošten nasmeh, da so me punce na šihtu vprašale, če se mi je Devica Marija prikazala na ekranu z regresom v roki, ampak res Cheesy
Grin Grin Grin Grin Grin

Logiran
Strani: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines