mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 14.08.2024 : 17:41:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 429557 krat)
0 članov in 15 gostov pregleduje to temo.
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #390 : ponedeljek, 29.06.2009 : 12:36:18 »

Hvala. Wink Tudi tvoj je super. Kiss  No, jaz bi si želela da bi bil moj dominanten in ne plah, ker če imaš
plahega psa je ravno tako zoprno, kot če imaš agresivnega. Tongue
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #391 : ponedeljek, 29.06.2009 : 13:07:12 »

Lynn, vedno si človek želi ravno obratno od tega, kar ima.  Wink Moj je dominanten samo do samcev, če bi bil pa do ljudi, potem pa res ne vem, kaj bi naredila. Sem pa brala, da je tvoj samojedek plah, jaz bi ga prav rada spoznala, ker me res zanima, kako zgleda plah samojed. To ni ravno pogosto, se mi zdi. No, želim mu, da bi se čimprej znebil tega občutka  Smiley Sasha  Kiss ne bit plah, no  Wink
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #392 : ponedeljek, 29.06.2009 : 13:27:13 »

Ja, ampak tudi njegova sestrica je plaha, tako da po mojem je to pač genetika.. Se pa ful trudim, da bi ga opogumila, samo je kljub temu en mali nezaupljivček.. Sej doma na vrtu laja kot ta glavni Cool, tudi drugih psov ga ni več strah, če pa sliši avtobus, tovornjak ali vlak, pa začne vleči in beži stran Tongue. Ne mara pa tudi da se ga kdo dotakne, se takoj umakne. Jaz sem imela prej mešanca pa je bil tudi precej samozavesten pes, tudi Boni je pogumen, samo on je pa plah. Je bil pa pred letom še bolj plah, tako da zelo zelo počasi gre na bolje..

Največja ironija pa je, da sem si želela večjega psa, da bi Bonija čuval, ker ga je en pes hudo napadel Angry in sem ga komaj rešila da ga ni ubil. No, zdaj pa je zraven samo za videz, Boni laja in se postavlja, Grin on se pa skriva za mojimi nogami.. To je pač življenje, hočeš pogumnega psa, pa dobiš plahega..
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #393 : ponedeljek, 29.06.2009 : 13:30:40 »

Kaj bi ga rada videla, da ga pobožam, pa da vidim, če bi se me bal... Smiley ja ti samojedek ti  Tongue Kiss

A greš kdaj na sprehod z obema naenkrat ?  Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #394 : ponedeljek, 29.06.2009 : 13:33:02 »

Aja, sem hotela še napisati, da se moj Bučko zelo boji grmenja, petard, kakšnih ognjemetov, in podobnega pokanja. Ostalih stvari se ne boji. Ko pa se dogaja kaj od zgoraj naštetega, pa začne cvilit in jokat. Jaz pravim, da če bi imel solze, da bi mu prav špricale naokoli  Grin
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #395 : ponedeljek, 29.06.2009 : 13:35:46 »

Ja, večinoma jih peljeve skupaj z mamo, včasih grem pa jaz z vsakim posebej..

A bo kdaj kak mojpes piknik? Jaz bi z veseljem šla, pa da vidim, če je kdo od vas tak ki bi mu segel do srca, da bi videl, da se ne rabi vsega bati...
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #396 : ponedeljek, 29.06.2009 : 13:36:58 »

Mislim, ko sem začela ugotavljati da je moj kuža plah, mi je bilo ful hudo, ko vidiš kako se boji, pa mu ne znaš pomagat..
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #397 : ponedeljek, 29.06.2009 : 13:54:37 »

Verjamem Lynn, ampak nikoli ni za obupat. Res mu želim iz srca, da se tega občutka reši  Kiss
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #398 : ponedeljek, 29.06.2009 : 13:57:45 »

Hvala, tudi jaz upam da bo enkrat pogumen samojed..
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #399 : ponedeljek, 29.06.2009 : 13:58:43 »

 Wink ni vrag, da ne bi bil  Kiss
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #400 : ponedeljek, 29.06.2009 : 16:46:40 »

Sem razmišljala od tvojega Bučkota in po mojem je on bolj dominanten, ker je mešanec med aljaškim malamutom (vsej mislim, da sem tko prebrala) in samojedom.. Malamuti so bolj dominantni.
Logiran
kastelecu
rad pišem
****
Sporočil: 347


« Odgovor #401 : torek, 30.06.2009 : 08:22:56 »

Branka, Bučko je res zelo lep pesek. Kombinacija med aljaškim malamutom in samjojedom je tako lepo videna - postavo ima od samojeda - ušeska, glava...pa toooook dlake..pa pikice po tačkah njami Tongue  malamutove barve pa so itak super - ma res je lep. Popoln - mislim, da je bil kot majhen res en tak medvedek, ena kepica samih dlak..in seveda nadpovprečno luštkan Smiley
Pomojem imaš na sprehodih kar veliko "problemov" z "iiiii-ji" od neznancev, ki na vsak način mislijo, da je vsak kuža za premečkat in stiskat in polubčkat ... Jaz sem včasih parkrat peljala na sprehod Belo (rodovniški aljaški malamut) od družinskih prijateljev, in sem poslušala take traparije od ljudi, ki mislijo, da vse vejo o psih, da sem se pošteno zamislila. Pa seveda da ne govorim, da so vsi hoteli božat pa mečkat, pa otroci od njih vlečt za dlako, rep (ker je tako lepo kosmat Roll Eyes) ... brrr   Shocked Grin
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #402 : torek, 30.06.2009 : 13:31:26 »

kastelecu, to tvoje pisanje je pa nekaj najlepšega, kar sem do sedaj prebrala o mojem Bučku  Smiley lepo si ga opisala  Smiley Zame je tudi popoln, v pravem pomenu besede.  Kiss

Ja, ljudje na sprehodih ga veliko opazujejo in me ustavljajo. Nekateri se ga celo bojijo  Grin, ker je malo večji in črn. Starši otrok iz našega naselja pa ga uporabljajo, da otrokom pokažejo "definicijo psa" v živo.  Tongue Ker na nikogar ne laja, je vsak vesel in zadovoljen, ker ga lahko opazuje dolgo časa, pa tudi on je vsakega vesel in ga lepo sprejme. Otroci, ki hodijo mimo, pa če ga ni doma, vedno opazijo, pa vpijejo :"Ni Bučka, ni ga, ni Bučija..."  Smiley Sem pa že slišala res ogromno lepih besed zanj, od "IIIII -jev!, do vseh ostalih pridevnikov in medmetov. Res vsem je všeč vizualno, potem ko pa še ugotovijo, kako prijazen je, pa mehak, pa igriv, potem pa kar ne norejo več stran. Absolutno največ oboževalcev pa ima otrok, otroci ga obožujejo.  Kiss Moj moj... Kiss

Hvala ti za tole, kastelecu  Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #403 : torek, 30.06.2009 : 13:40:25 »

Branka, reči Bučku naj se malo pogovori z mojim Sachom, da bo še on tko pogumen kot je tvoj! Wink Upam, da se kdaj srečata, pa bomo vidli a bosta prijatelja..

Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #404 : torek, 30.06.2009 : 13:51:29 »

Sem mu rekla naj mu pogum pošlje telepatsko  Kiss in mu ga ravnokar pošilja................ Wink

Sporoči, če bo kaj bolj pogumen že danes  Smiley pa stisni ga zame, lepega belega medvedka  Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines