mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 04.07.2024 : 09:16:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 246 247 248 249 250 [251] 252 253 254 255 256 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 425504 krat)
0 članov in 12 gostov pregleduje to temo.
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #3750 : sreda, 24.09.2014 : 21:56:21 »

Super novicke.Velikokrat se spomnim na vas.Naj traja cim dalj.
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #3751 : sreda, 24.09.2014 : 22:04:20 »

Tudi mi mislimo na vas in se veselimo vsakega takšnega poročila  objem
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #3752 : sreda, 24.09.2014 : 23:50:53 »

Buči, Branka Kiss objem
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #3753 : četrtek, 25.09.2014 : 00:02:14 »

Super novička in le tako naprej  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3754 : četrtek, 25.09.2014 : 00:43:15 »

Objem vsem, naj dobro počutje traja objem ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3755 : petek, 26.09.2014 : 08:51:02 »

Kaj se nam je danes ponoči zgodilo  Shocked, Buči je spal noter in se je sredi noči nekaj domislil (ali pa ga je mogoče zmotila kakšna miš, ker vem da ena je v garaži). No v glavnem vse lepo in prav, ob 2 ponoči pa začne nekaj lajat, midva z Damjanom skupaj letiva dol po stopnicah, on joka in laja, prideva v garažo in je bil zapleten nekje med sodi in nekim stojalom, pa še gume so se prevrnile nanj, tako da se ni mogel niti premakniti. Ves je bil slinast  Sad, sva mislila, da se duši  Sad. Nekako odmakneva tiste ku**** sode, Damjan drži gume in tisto stojalo, jaz hitro odmikam, še tačko je imel nekako zvito, ga Damjan potegne iz pod tistega sranja, on diha in diha... Shocked ga peljem ven, je kar sam letel na zrak, in se je čez pol ure popolnoma umiril  Kiss. Revež moj, ampak pihnit ga pa še vedno zna  Kiss Kiss Kiss  Wink Se pa še vedno tresem od tega dogodka  Huh.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #3756 : petek, 26.09.2014 : 12:31:50 »

Lahko sicer, da o tem že kje piše in se opravičujem, če sem spregledala ampak a možnosti, da bi spal kje bližje vaju ali vsaj bolj na varnem pa v tem času ni? Očitno je v bolj občutljivem obdobju in je možno, da sicer poznano okolico dojema drugače, kar kot je videti lahko potegne za sabo kup nepotrebnih in predvsem potencialno nevarnih situacij.

Vsekakor pa mu od srca želim, da bi se še dolgo dobro držal! Kiss
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #3757 : petek, 26.09.2014 : 12:53:54 »

Kaj se nam je danes ponoči zgodilo  Shocked, Buči je spal noter in se je sredi noči nekaj domislil (ali pa ga je mogoče zmotila kakšna miš, ker vem da ena je v garaži). No v glavnem vse lepo in prav, ob 2 ponoči pa začne nekaj lajat, midva z Damjanom skupaj letiva dol po stopnicah, on joka in laja, prideva v garažo in je bil zapleten nekje med sodi in nekim stojalom, pa še gume so se prevrnile nanj, tako da se ni mogel niti premakniti. Ves je bil slinast  Sad, sva mislila, da se duši  Sad. Nekako odmakneva tiste ku**** sode, Damjan drži gume in tisto stojalo, jaz hitro odmikam, še tačko je imel nekako zvito, ga Damjan potegne iz pod tistega sranja, on diha in diha... Shocked ga peljem ven, je kar sam letel na zrak, in se je čez pol ure popolnoma umiril  Kiss. Revež moj, ampak pihnit ga pa še vedno zna  Kiss Kiss Kiss  Wink Se pa še vedno tresem od tega dogodka  Huh.

Nočem strašit, ampak kaj pa če je imel lažji srčni napad ... velikokrat se zgodi da takrat pes panično reagira in mene tvoj opis situacije spomni prav na  srčni napad ... res nočem strašit, ampak glede na njegovo stanje bi jaz prvo na to pomislila ... in se strinjam s Xeno da bi bilo zanj bolj varno, če bi bil kje bližje vama... objem  Kiss
Logiran
retriverka
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


WWW
« Odgovor #3758 : petek, 26.09.2014 : 19:57:35 »

Vse najlepše Bučiju. Spremljam vajino zgodbo in občudujem borca objem objem
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3759 : sobota, 27.09.2014 : 10:25:11 »

Xena, samo gleda še lahko v najino stanovanje, saj je do njega ogromno stopnic in ga ne obremenjujem s tem. Drugače bi jaz najrajši videla da bi bil zraven naju, in bi bilo tudi bolj varno zanj, saj bi bila takoj pri njemu. Žal pa ne more več po stopnicah... Kiss Gor bi še nekako šel, dol pa ne, ker je zaradi bolezni in starosti postal bolj neroden, in ga tačke ne držijo več dobro, tako da včasih tudi pade. To se je že večkrat zgodilo. Edino če bi se midva v spodnje prostore preselila, ali pa če bi ga Damjan nosil gor in dol, kar pa mu tudi ravno ne paše (Bučitu).

AnaJ, zato pa sva se danes odpravila k veterinarju. Spet mu je poslušal srce, in spet rekel (pa to je čisto drug veterinar kot zadnjič), da ima zelo dobro srce. Pretipal ga je celega in ni niti enkrat pocvilil. Razložil nama je, da veliko pije zaradi tega, da razredči urin, pač ledvice so že slabše. Shujšal je še za pol kg. Vetu sem rekla, naj pove realno stanje, pa je rekel, da njemu se glede na to, da imamo pred seboj skoraj 14 letnega psa ne zdi slab. Sploh ne, je povdaril. Predpisal mu je dieto, ki ne obremenjuje ledvic. Izključil je meso, predlagal ribe, mleko. Predpisal vitamine, katere mu dajem po brizgi. To so NutriSel plus. Dogovorjeni smo, da se v sredini tedna spet oglasimo, da vidi, kako to deluje na njega. Omenila sem tudi cepljenje proti steklini, in je rekel, da bomo uredili da bo prav. Hvala za skrb  Kiss

retriverka, upam da nas boš lahko še dolgo spremljala, hvala ti  Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3760 : sobota, 27.09.2014 : 10:45:52 »

Veliko dobrih želja, branka Kiss Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3761 : sobota, 27.09.2014 : 11:05:48 »

Hvala, sanco1a  Kiss se velikokrat spomnim na tvojega 15 letnega frajerja  Wink Kiss  Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3762 : sobota, 27.09.2014 : 11:29:09 »

Ja, moj 15-letnik se kar zelo dobro drži, hvala ne vem komu že.
Bučko Kiss Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3763 : nedelja, 28.09.2014 : 09:38:47 »

Zbiram predloge, kaj bi še Buči jedel, ker noče pojest nobene več stvari. Prosim, če ima kdo kakšno idejo, kaj je tako slastnega na tem svetu, da bi še Buči jedel. Hvala  Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3764 : nedelja, 28.09.2014 : 09:50:29 »

A sveže ribe mu pa ne grejo? Kuhane ali popečene, če ni druge. Pa sir in skuto bi moji z veseljem jedli.
Bi rekla, da so najbolj slastna hitro popečena jetrca, ampak če ima dieto ...
Logiran
Strani: 1 ... 246 247 248 249 250 [251] 252 253 254 255 256 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines