mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 30.06.2024 : 14:06:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 222 223 224 225 226 [227] 228 229 230 231 232 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 424948 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3390 : četrtek, 30.01.2014 : 14:17:54 »

bamfel, vsaka čast  Cool, pa smo že tri.  Cool Zdaj je pravi čas zate, ko so otroci malo zrastli.  Smiley

Pepsi, ja, mal poplezat je tole zame  Evil ampak te razumem. Pač je tako, nismo vsi enaki, pa še hvala bogu, da nismo  Smiley
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #3391 : četrtek, 30.01.2014 : 14:30:58 »

Emmm... mene je grozno strah višine in gor it še niti ni tak problem, ker ti kaj drugega, kot gledat gor, niti ne preostane. Najhuje je potem pri sestopu, ko gledaš dol, ker drugače ne gre (al kako?!). Dvakrat sem obstala na eni polici in kar precej časa nisem zmogla ne naprej, ne nazaj. Kar sesedla sem se. Sem že mislila, da strah pred višino uspešno sproti premagujem, pa mi je v trenutku "odsekal noge" in sem se resno zbala za lastno varnost, ker se nimaš pod nadzorom, ko te enkrat zvije. Dobro zavarovan ali ne, se mi zdi, da to velja za take, ki preverjeno uspešno premagujejo strah pred višino. Jaz bom definitivno morala premagati še marsikatero polico, preden bom bila sposobna sestopati po klinih in v končni fazi priti na Triglav.  

Mojega očeta je bilo zelo strah višine (pri bratu ni šel nikoli na balkon v 16. nadstropju, na Eiffilov stolp je sicer šel, ampak Pariza ni občudoval ob ograji. Po drugi strani sem videla njegove fotke v različnih stenah, Triglav je bila malica zanj. Takrat mi je na kratko odgovoril, da "ne smeš gledat dol". No.. pri meni je obratno - meni se ob ograjah visokih nadstropij ne zvrti, police me pa ubijejo.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3392 : četrtek, 30.01.2014 : 15:04:49 »

Jaz res ne razumem, kaj je narobe z lepimi dolgimi psprehodi ob rekah, ki tečejo po ravninah in ob morju, pa s sprehajanjem po ravninskih gozdovih in skakanjem po ravninskih travnikih ...  Cool

Jaz glasujem, za ravino idejo, kamerco na čelado pa life stream na MPN. Pa itak tudi za udelžbo (pravo ali virtualno) 5€, pa bo volk sit in koza cela.  Grin
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #3393 : četrtek, 30.01.2014 : 16:49:18 »

Emmm... mene je grozno strah višine in gor it še niti ni tak problem, ker ti kaj drugega, kot gledat gor, niti ne preostane. Najhuje je potem pri sestopu, ko gledaš dol, ker drugače ne gre (al kako?!).

Tudi za dol gledaš v bistvu enako v steno Smiley oz. tja nekam v čevlje in možne prostorčke/kline za nogo položit (na takih odsekih, kot je ta na fotki - ferrata). Vsekakor pa nisi s hrbtom obrnjen v steno, ker tole bi blo pa za umret. stop In se mi je tudi že večkrat zgodilo, da sem dobila telečje noge npr. na kakem razglednem stolpu. Po lojtri gor se tudi težko spravim, ker imam občutek, da bom omahnila v znak ali da bo lojtro spodneslo. Ampak gore so čisto nekaj drugega. Cool

Ko sva sestopala s Triglava proti Planiki, sva se v slučajno pridružila skupini Kanadčanov, ki so imeli vodiča, v polni opremi s samovarovalnimi kompleti so se pridno pripenjali na zajlo. Pa nekje na pol poti en tip ves začuden vpraša: "Kako lahko vidva tule tako sproščeno klepetata, kot da smo na sprehodu v mestu." Grin Ampak meni se res ni zdelo nič posebnega, medtem ko sem za gor s Tržaške koče na dveh odsekih kar cvikala in tam si res ne bi želela sestopat.

Jaz res ne razumem, kaj je narobe z lepimi dolgimi psprehodi ob rekah, ki tečejo po ravninah in ob morju, pa s sprehajanjem po ravninskih gozdovih in skakanjem po ravninskih travnikih ...  Cool

Čisto nič (če ni res sama ravnina), samo niso tako pestri Tongue.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #3394 : četrtek, 30.01.2014 : 17:30:10 »

Rava je kot frklja lazila po hribih, plezala in počela vse sorte takih bedarij, pol jo je pa pamet srečala in se je na tem področju nehala spravljat v težave.  Tongue Wink
Sicer ni bila ankol bohvekaj plezalka in v težjih smereh so jo morali soplezalci gor vlečt/rint.  Evil Cool

Je pa hecno - če sem kje na višini, me je strah, se zvrti, dol upam gledat samo na vseh štirih tako da pokleknem, pa take scene.
V steni na štrikih me pa tudi enkrat ni bilo strah, ker si večkratno zihran in objektivno manj ogrožen.
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #3395 : četrtek, 30.01.2014 : 20:16:57 »

  A to je zate "malo poplezat" ? Evil   - Že sliko težko gledam, kaj šele da si sebe tam predstavljam.

Kot sem rekla - niti pod hipnozo! Cool   Vsak tele 'ma svoj vesele - in tole pač ne spada na moj seznam stvari, ki jih moram nujno opraviti, preden se stegnem.  Tongue

Vi pa kar uživajte! Saj reportaže tukajšnjih avanturistov pa zelo rada berem, to pa priznam.  Cheesy

Podajva si roko sestra.  Grin vegi Bova midve dol v bifeju čakali. Tongue
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3396 : petek, 31.01.2014 : 10:12:16 »

Podajva si roko sestra.  Grin vegi Bova midve dol v bifeju čakali. Tongue


 Grin Grin Grin
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3397 : petek, 31.01.2014 : 10:25:48 »

Žužka, deal!   bravo


- No poglejte, kakšna konstruktivna debata se je razvila....Branka, da ti ne smetimo tukaj, najboljše da odpreš novo temo "100 mojpesnetovk na 3glav", pa nadaljujemo tam.  Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3398 : sreda, 05.02.2014 : 16:05:26 »

Pri nas pa že odštevamo, in sicer le še 9 dni do Bučkovega 13-tega rojstnega dne  Cheesy veselje

Je pa res, da že čedalje slabše sliši, skoraj nič več, ampak smo se že navadili. Od začetka mi je bilo ful hudo, sedaj pa se temu že smejim  Smiley, včasih prav zelo narežim  Grin, ker vem, da je to za njegova leta popolnoma normalno. Pa še nekaj sem opazila da ko spi, se nahitro vstane, nekaj časa postoji, in šele nato gre. Spet smešno, oz. simpatično  Smiley Drugače se počuti super, normalno gibanje, spreten je še vedno kot prej, igriv, ni ostalih sprememb, zato sem razmišljala, da mogoče lahko še probamo enkrat ušesa očistit, pa bo mogoče malo bolj slišal. Za probat je  Wink Zadnje čase se tako crljamo na sedežni, da se sama sebi prav čudim, kako sem zdržala 12 let, da ga nisem pustila gor, ker res ni lepšega občutka ko skupaj ležimo na sedežni in se cartamo. Ko gre Damjan gor, obvezno zasede njegovo mesto  Grin Tongue, odmaknit se noče na drug način, kot da se hočeš vležt kar na njega. Če ga odrivaš, ne gre stran  Grin. Potem pa leži zraven mene, kot da je moj mož  Grin vegi  No, Pika pa bo morala še malo počakati za na sedežno, pri nas si jo moraš prislužit s tem da si bolan ali poškodovan, upam, da je ne bo nikoli potrebovala  Kiss. Mickota zlata moja, ampak res, kaj bi jaz brez njiju... objem ljubezen
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #3399 : sreda, 05.02.2014 : 22:09:05 »

Starejsi psi so prav posebni.pri kaji sem vsak dan dozivela kaj novega.predvsem pa se ti ne smejo smiliti.pozdravcek vsem.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #3400 : sreda, 05.02.2014 : 23:31:26 »

Žal moj Bonči ni dočakal take starosti, da bi že slabo slišal, ampak lepo da se imate tako radi ljubezen in  se temu malce nasmejite.. Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3401 : četrtek, 06.02.2014 : 09:48:06 »

Ja, res so nekaj posebnega  Kiss, še posebej ko nekaj zašumi za jest, in takrat tako slišijo, kot da so en mesec stari  Grin Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3402 : petek, 07.02.2014 : 11:13:13 »

Hvala Cats in Lynn  Kiss Kiss

Evo filmček moje gobčne tečke polarne, zna dobro odgovarjat nazaj, sploh če ga še mal izzivaš  Grin Cheesy

http://youtu.be/URyb5t2mN5U
gobček moj lepi  Kiss ljubezen

Tale upload videa in moje fotke, ki sem jih objavila malo nazaj, me je koštalo 50,00€  Shocked Shocked Shocked butnglavc, ker mi je namesto "mojega" signala črpalo drug signal. Matr sem jezna  Angry
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3403 : petek, 07.02.2014 : 11:15:26 »

A daj no  Shocked
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3404 : petek, 07.02.2014 : 13:29:06 »

Ma ja, v 5 minutah sem dobila pet sms-ov, najprej "prekoračili ste za 10,00€", nato čez pol minute za 20,00€ itd. Pa je Damjan takoj klical, in ne moremo nič naredit, samo zdej smo zablokirali da nam vleče samo "naš" signal.
Logiran
Strani: 1 ... 222 223 224 225 226 [227] 228 229 230 231 232 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines