mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 30.06.2024 : 16:22:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 201 202 203 204 205 [206] 207 208 209 210 211 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 424977 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #3075 : sreda, 21.08.2013 : 17:07:46 »

Edino pravilno si povedala! Nimaš kaj imet slabe vesti.

- Čaki, ko boš mal starejša, se zarad takih stvari ne boš nič več sekirala....veš kako je to fajn!   Cool  - Aneda, kolegice forumašice mojih let  Tongue[/b]

Valjda ni treba na svoj dopust jemati nikogar, ki tja ne paše  Afro In ja, Pepsi, se strinjam  Wink, čeprav sama niti kot mlada nisem imela teh težav, ravno zato pa ostali toliko več z mano  Grin
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #3076 : sreda, 21.08.2013 : 21:13:16 »

Nič imet slabe vesti. Pa maksimalno uživajta na dopustu.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #3077 : četrtek, 22.08.2013 : 09:01:01 »

Lepo se imej na dopustu Branka! Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3078 : četrtek, 22.08.2013 : 09:14:02 »



- Čaki, ko boš mal starejša, se zarad takih stvari ne boš nič več sekirala....veš kako je to fajn!   Cool  - Aneda, kolegice forumašice mojih let  Tongue

 Grin Grin Grin

Hvala vsem  Kiss

Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3079 : četrtek, 22.08.2013 : 12:01:36 »

Eh Branka, pripravu bundo za na morje...sem dobila odgovor, da piha jaka bura i da je more ledeno... Cry še ta dopust grem v tem času, potem pa NIKOLI več. Na morje se gre, ko je 40 stopinj, ne pa ko je 15...ful sem razočarana.
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #3080 : četrtek, 22.08.2013 : 12:15:12 »

Ma super bo, boš videla. Lahko boš cel dan ležala na soncu, sprehodi ne bodo omejeni na jutro in večer, voda bo pa tudi super. Pa še gneče ne bo.

27. septembra veliko let nazaj sem bila v Portorožu. V morju nobnega, tisti nekateri na obali pa v jaknah. Jaz tudi, ampak sem imela spodaj kopalke. Že takrat sem bila tako redko na morju, da nisem hotela izgubit nobene priložnosti. Voda pri gležnjih je bila ledena, ampak plavanje je bilo pa najboljše, kar sem jih doživela. Od takrat naprej me ni strah hladne/jše vode, samo bolj moraš migat, zunaj se pa spet hitro segreješ.

 
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3081 : četrtek, 22.08.2013 : 12:33:56 »

 Cry upam da bo kul...ker meni niti pod razno ni všeč mrzla voda, sem takoj oblečena v neopren  predaja še dobro, da ga imam. vesoljka, hvala za tolažbo  Kiss, če bo pa tako bedno, bom pa prej doma pri mojih dveh  Kiss Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3082 : četrtek, 22.08.2013 : 12:46:34 »

branka, jaz sem šla to leto na morje v začetku junija, ko je tukaj bilo 11 stopinj in deževalo je, na morju pa popolnoma isto. Kovtre smo dali na postelje in zvečer prižigali peč. Pa ti povem, da se ne spomnim, kdaj sem se imela tako lepo na poletnih počitnicah. Naspala sem se, vsak dan lahko cel dan hodila tam in drugam, prav uživala sem v tem, da se mi ni treba skrivati v senci.

Ja, stara sem, vem, ampak vseeno je bilo fajn  Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3083 : četrtek, 22.08.2013 : 12:52:18 »

Hvala, se že bolje počutim  Smiley, in s tem sem naredila še en premik, in sicer: postala sem direktna, in ne hinavčim naokoli. Povem točno to, kar človeku mislim povedat.
Branka Afro

Popolnoma prav si naredila in nič se ti ni treba krivo očutiti! Saj si samo povedala, kako si želiš preživeti dopust Smiley
Prijatelji in kolegi nas imajo radi zato, ker jim ne lažemo in se ne sprenevedamo, kajne Wink
In tvoj dopust je tvoj, zato imaš vso pravico uživati ga na svoj način.

Ne sekiraj se za to, če je/bo/bi bil kdo kao užaljen, če želita biti s tvojim fantom pač sama. Koliko jih je, ki so še fauš za to, ker v dvoje ne znajo "zdržati" skupaj nekje na samem in pač "za ziher" vedno potujejo še s kakšno družbo, da ni "mučne tišine".

Pa naj te mrzla voda ne skrbi že vnaprej (kam pa gresta? Pod Velebit ali slučajno Pag?) ... zakaj bi bilo bedno, daj? Fotoaparat na ramo, pa Damjana pod roko, dobre čevlje, pa bosta malo več raziskovala, če bo premrzlo za namakanje v vodi Smiley Ne ostajaj doma samo zaradi tega, Branka. Dopust je namenjen ravno temu, da se oči oddahnejo od vsakodnevnih prizorov, glava pa od vsakodnevnih skrbi. Človek rabi vsake toliko malo spremembe, da zadiha drugi zrak (ja, vem, hudo je, ker te doma čakajo tvoje kosmate dušice).

Privošči si maksimalno, kar ti bo morje ponujalo, pa naj bo toplo ali hladno Smiley BTW - po burji je zrak najbolj čist, kakšne lepe razglede bosta uživala, pa kako lepo bodo žaleli sončni vzhodi in zahodi.
Uživaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj ljubezen objem

PS. Vidim, da nas ma več iz naše oldtajmerske generacije podobno mnenje, hihi.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #3084 : četrtek, 22.08.2013 : 13:42:08 »


PS. Vidim, da nas ma več iz naše oldtajmerske generacije podobno mnenje, hihi.

 Angry Angry

 predaja

Točno to, potepanja po otoku... mmm 
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3085 : četrtek, 22.08.2013 : 17:16:23 »

Kaj se jeziš, ti mulka mlada Tongue  Evil
Tle gor smo tudi ene dame, ki smo še s pionirskimi ruticami marširale okoli, pa Milka čokolado samo v Avstriji gledale, to ti je ta oldtimerska alias analogna generacija Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3086 : torek, 10.09.2013 : 10:52:12 »

No tako, jaz sem že doma, vse v redu, bilo je SUPER  Cheesy. Prišla sta še kolega z Rozi, in sem ugotovila, da je nekaj najlepšega, če imaš na morju s sabo psa.  ljubezen Sicer so se nas malo izogibali  Tongue, ker je Rozi pač pitbullka, čeprav če bi jo poznali, bi videli, da so vsi strahovi odveč  Grin. Moja dva sta se imela super, sta naju pogrešala, ampak sta zdržala  Kiss Kiss

Slike prihajajo, samo da se še malo k sebi spravim  Tongue, vidim, da bodo super prišle za na natečaj  Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #3087 : torek, 10.09.2013 : 14:04:11 »

Lepo da ste uživali, komi čakam da vidim slikce, škoda edino da te ni bilo na mojpes pikniku. Poglej si v mojo temo boš vidla da je blo super enkrat moreš pridet. Cheesy Wink
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #3088 : torek, 10.09.2013 : 19:44:08 »

Lepo, da sta uživala. Čakamo slikce.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3089 : torek, 10.09.2013 : 20:09:44 »

O; Branka, dobrodošla nazaj Cheesy

Jaz tudi komaj čakam fotoreportažo! Tvoje slike s Paga so vedno pravi balzam za oči in dušo Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 201 202 203 204 205 [206] 207 208 209 210 211 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines