mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 07.07.2024 : 12:01:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 191 192 193 194 195 [196] 197 198 199 200 201 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 426096 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2925 : torek, 05.03.2013 : 22:35:48 »

Moja babica je govorila da, ko sanjaš mrtve, bodo prišli na obisk živi. Pa neko čudaško sanjsko knjigo je imela Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2926 : torek, 05.03.2013 : 23:37:20 »

Ja, samo kaj ko se AnaJ nič več ne javlja tukaj...jaz pa na FB ne...mogoče pa bo le prebrala, pa kaj odgovorila.
Jo bom jaz "pocukala za rokav" na FB, če hoče tole preštudirat Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #2927 : sreda, 06.03.2013 : 09:47:19 »

Evo mene, me je mamaF ''pocukala za rokav'' na FBju ... res sem zadnje čase bolj malo aktivna na forumih, še na FBju sem tko zelo brzinska napram prej.

Branka bolj konkretno ti bom odgovorila zvečer, predvsem glede sanj ( ko bom časovno imela malo več časa, pa ko se s tem mal bolj povežem ). Zaenkrat ti bom pa napisala samo to, da ko sem brala zadnje par strani tvoje teme, je bilo s tvoje strani občutiti en tak konkreten strah, predvsem strah v zvezi s tem, da bi ostala sama, sama med ljudmi, ki te ne razumejo. Sanje so v bistvu kar precej povezane s tem tvojim strahom. Tega strahu se boš morala znebiti, ko ti bo to uspelo, se bodo vse stvari poštimale tako kot je treba.

No pa čutiti je bilo še en kup drugih čustev, ki se nabirajo v tebi. Več ti bom zvečer na ZS napisala, in boš sama kopirala v temo, če boš želela.

Do takrat pa se drži, pa poskušaj ostati pozitivna. Pošiljam en veeeelik energijski objem  objem objem Kiss Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2928 : sreda, 06.03.2013 : 10:17:18 »

Moja mati je nekaj dni nazaj zjutraj rekla - no, pa se sanje le niso uresničile Huh. In kaj je sanjala - da ji je moj povedal, da sem umrla, potem je pa ona rekla, da tega pa ona ne bo preživela. Kako to misli, da ona ne bo preživela. Očitno jaz nisem preživela Tongue Roll Eyes

No skratka - jaz sem pa slišala, da če nekdo sanja o smrti nekoga, to pomeni, da se bo nekdo rodil. Sem ji hitro to povedala, pa je fotr takoj začel nekaj duhovičit. In seveda je hitro izvedel, da smo mi z otroci že zaključili, naj kje drugje povpraša, če bo še kaj predaja

Upam, da se ti situacija čim hitreje pozitivno reši in tudi, da bo z Bučkovo tačko vse v redu Smiley Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2929 : sreda, 06.03.2013 : 12:45:50 »

Vsem hvala.

Cats, pa še res bodo prišli  Wink

AnaJ, hvala, čakam na tvoj ZS. Hvala že sedaj, pa tudi tebi mamaF.

kocka, mogoče pa res, ampak po moje še ne v kratkem. 
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2930 : sreda, 06.03.2013 : 19:03:21 »

Najboljša pesem ever:

http://www.youtube.com/watch?v=ih5xMIqL62w

 ljubezen
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2931 : torek, 12.03.2013 : 18:32:37 »

Od vseh groznih stvari, ki se mi dogajajo zadnje dni, sem srečna zaradi mojega Bučija, saj mu bulica prav nič ne raste  Smiley ostaja enaka. Se mi tudi zdi, da je drugačna, kot so bile tiste ostale, katere smo operirali, se mi zdi, da je trša, in bolj "pritrjena", kot so bile ostale. Samo da se ne bi večala, prosim prosim... Smiley

Me skrbi, da ko bo zrak toplejši, ko bo spet vročina, da bo bolj "udarilo" ven iz njega, lahko pa da se motim. Upam da se  Smiley

Bova pa letos z Damjanom kupila klimo, živiva namreč v mansardi, in lansko leto po tistem vročinskem udaru nisem vedela, kam naj dam Bučka. Saj je v spodnjih prostorih hiše (garaža, klet...) hladneje, ampak a naj bo on dol v spodnjih prostorih zaprt, mi trije pa gor v stanovanju? Ne ne  Smiley, vsi bomo skupaj, Pika se itak najraje sonči na balkonu, hehe, bo še prosila da bo noter prišla  Grin Tongue, in po moje še prej zaprosila za ven  Grin Zmrzljivka  Smiley

Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2932 : torek, 12.03.2013 : 20:12:28 »

Pa zdej sem se spomnila: Bučitu je odslej naprej ime Šap  Cool, ker zgleda, da bolje sliši zloge kot so "Č, Š, Ž" in se takoj odzove, čeprav je obrnjen stran od mene. Ga pokličem kar Šap, (izpeljanka iz imena Šapko  Tongue, ker non stop pregledujeva šapke-tačke  Wink), in to je to.  Smiley Pa naj bo Bučko Šap. Ima ime in priimek  Grin Wink Kiss

Najbolj smešen mi je, ko gleda nekam-išče mene, jaz pa mu pridem za hrbet (na oddaljenost cca. 3 m), in ga pokličem: Buči! a on gleda še vedno drugam, ko pa rečem "ŠŠŠŠŠŠap", pa me takoj zazna  Grin tako da je sedaj uradno še vedno Bučko, neuradno pa Šap  Wink. Važno, da se razumeva  Wink
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #2933 : sreda, 13.03.2013 : 07:41:24 »

 ljubezen objem
Vesela za vaju oba.  Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2934 : sreda, 13.03.2013 : 10:56:25 »

Hehe, moja Luna se je zelo dobro odzvala na sikanje. Seveda, siknila sem, kadar je ona moj klic kao preslišala. Na sikanje je tako reagirala in tudi je vedela, kaj pomeni.  Wink
Vse bo ok, Branka! Itak je vsedno ok, samo mi tega ne vemo.  Wink
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #2935 : sobota, 16.03.2013 : 18:55:18 »

Lepo da je z Bučijevo Kiss nogo bolje, ja moj Poppy se pa odziva na vse kar ga pokličem, če rečem recimo kje je moj mali Piki (ne vem sploh zakaj mu tako rečem) takoj ve da je to on, nasploh po mojem po prijaznem tonu razbere da je vse to on.  Smiley
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #2936 : ponedeljek, 01.04.2013 : 11:37:55 »

Branka, kako ste kaj?  objem
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2937 : torek, 02.04.2013 : 12:24:08 »

uraa, hvala ker vprašaš  objem, tista zadeva se je lepo rešila   Smiley, iz tega vidika je vse v redu, bo pa potrebno razmišljati o operaciji bule...ker je začela rast.  Sad Ampak bomo vse rešili postopoma, važno da se imamo radi.  Smiley Mi je pa tako hudo zaradi tega, da moramo zdravega psa dajat pod narkozo, pa da bo moral spet trpet, pa gibanje mu omejevat, pa še in še... Sad
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #2938 : torek, 02.04.2013 : 14:29:28 »

O, super! Upam, da se še bula zrihta.. objem
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2939 : torek, 02.04.2013 : 14:37:58 »

Vesela, da se je zrihtalo, še bula naj se pobere, pa bo!  Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 191 192 193 194 195 [196] 197 198 199 200 201 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines