mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 07.07.2024 : 12:18:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 190 191 192 193 194 [195] 196 197 198 199 200 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 426103 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #2910 : ponedeljek, 04.03.2013 : 11:05:19 »

Tvoje fotke iz gozda so mi zelo všeč. Kakšne krasne smrekove gozdove imate, wauuuu!
Pridita z Rokotom kdaj na izlet. Smiley

A tja gor v hrib je že prevozno (mislim na tisti hrib, kjer smo se ponavadi srečevali)?

p.s.: branka, tale straški dogodek bi te utegnil zanimati, se mi zdi (sem te hotela obvestiti po mailu, pa nimam naslova).
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2911 : ponedeljek, 04.03.2013 : 21:26:30 »

No Jinx, hvala za lepe želje  Kiss. Veš zakaj si želim bule kjerkoli drugje...zato, ker me je vet pretrašil, da je bila tačka že tolikokrat porezana in pošita, da ni več veliko tkiva na njej...ne vem, če sem prav napisala, ampak prav teh besed sem si zapomnila, in jih ne morem pozabiti. Kjerkoli drugje bi bilo po moje boljše, samo na tej njegovi tački ne. Ker kar mi je vet takrat rekel, da bo potrebno če ne bo šlo drugače, nekako tačko prišiti na telo, in...eh, kar nekaj. In včasih razmišljam, da bo potrebno tačko odrezat...črne misli, priznam. Skrbi me, čeprav po drugi strani pomislim, vsaj drugače je zdrav pes, nobenih težav nima, ko se le ne bi ponavljalo na eni in isti tački. In ko bi le vedela, zakaj na tej tački, kaj je vzrok...?  Undecided

mamaF, hvala  Kiss ja, Pika mu že dovolj nagaja, to imaš prav.  Grin Naš gozd je pa res prelep, se strinjam, tudi mi ga obožujemo, in zato smo vsaki dan tam, če je le možno (količina snega in čas).  Smiley Tudi jaz komaj čakam rožice  Smiley

Lynn, hvala  Kiss. Shujšala sem pa za skoraj 10 kg, pa ne načrtno, sem že kar malo bolna na živcih zaradi vsega skupaj. Ko vsega še ni bilo dovolj, sva doživela še nekaj, o čemer pa ne bi pisala. Upam, da se reši, bom povedala čez kakšnih 10 dni.  Sad

Speedy, je že prevozno, oz. ni bilo le kakšnih 5 dni vse skupaj. Je letošnji fant, ki je plužil cesto samo za pohvalit.  Smiley Je pa močno uničena pot naprej od asfalta, ampak saj tudi prej ni bila dobra, tako da se da.  Smiley Smo imeli pa živi božji mir sedaj v gozdu med tem časom, srečal si le kakšnega človeka, ki je šel peš, drugače pa sama tišina in mir.  Smiley Sem pa dobila vabilo v poštni nabiralnik, prebrala, zelo bi se ga rada udeležila, pa ne bo časa.  Sad Vse zaradi "postavke", katero sem delno opisala v sestavku za Lynn. Upam da "preživim" vse skupaj, in da se bom končno lahko malo oddahnila. Če ne, pa ne vem kaj bo z mano-z nami.

Danes bi imela moja draga stara mama 97 let, vse najboljše mama.  Kiss Nisem šla na pokopališče, in ti prižgala svečke, sem jo pa prižgala v svojem srcu. Veš, kako te pogrešam, ne mine dan, ko te ne bi omenila. Ti vse veš brez da te obiščem na grobu, ker zame ti nisi tam, si vse povsod drugje. Rada te imam zavedno, in čakam dan, ko se bova spet srečali  Kiss Pogrešam te  Cry
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #2912 : ponedeljek, 04.03.2013 : 21:38:43 »

Branka, vse bo vredu Kiss
Poskusi čimmanj slabo misliti o Bučijevi buli. Kolikor jaz vem o kirurgiji (pa jo poslušam dva tedna predaja ) se eventuelno lahko prestavi koža iz katerega drugega dela telesa, če bi je na nogi ''zmanjkalo''. Pa verjamem, da to ne bo potrebno.
Glede vseh drugi stvari pa - življenje nam vedno postavi na pot preizkušnje, ki jih lahko premagamo in smo po tem samo še močnejši.
Če ti lahko kakorkoli pomagam...  Kiss
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #2913 : ponedeljek, 04.03.2013 : 21:55:16 »

Drži se, držim pesti, da se bo vse čim prej uredilo.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2914 : ponedeljek, 04.03.2013 : 22:07:38 »

uraa, hvala  Kiss, kar na jok mi gre, ampak žal mi ne more nihče pomagat.  Cry Le sama sebi. Upam, da res premagam to težko oviro, in postanem močnejša. Toliko vsega se je že nabralo, da ne vem več, kje naj začnem. In kje naj končam...Samo upam, da se bom kmalu lahko spet oddahnila od vsega skupaj, po moje bom vedela nekje konec drugega tedna. Toliko dela me še čaka...pa toliko živcev...ampak ker sem borec po naravi, mislim, da mi bo vseeno uspelo, mi bo pa pustilo en pečat, katerega si bom zapomnila za vse večne čase. Pa če se porihta ali ne.

Speedy, hvala.
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #2915 : ponedeljek, 04.03.2013 : 22:15:08 »

Seveda boš uspela. Držim pesti!
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #2916 : ponedeljek, 04.03.2013 : 23:42:14 »

Tudi jaz stiskam pesti da se ti vse obrne na bolje in se pozitivno razreši! Kiss Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2917 : ponedeljek, 04.03.2013 : 23:49:33 »

Branka, mislim nate! Kiss objem
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2918 : torek, 05.03.2013 : 01:47:31 »

Draga Branka, če bi ti druženje z nasmejanimi obrazi v tem trenutku kaj pomagalo, te lepo vabimo na izlet na Kras, na Louski Siminar! Če vama z Damjanom znese časovno in sicer bosta zelo dobrodošla ljubezen Pa seveda kosmatinci tudi Smiley

Sicer pa : mislim nate in ti želim, da se vse dobro izteče objem
Ko se kdaj srečamo, gremo pa na eno fajn sirovo ploščo skupaj, ane Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #2919 : torek, 05.03.2013 : 09:19:26 »

Branka, drži se, zmoreš  objem
Logiran
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #2920 : torek, 05.03.2013 : 10:25:19 »

Joj, Branka lahko ti rečem samo drži se in, da bi se vse dobro izteklo na koncu.

Bučkotu pa pošiljam koš poljubčkov Kiss Seveda tudi Piki Kiss
Logiran
Samješveš
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 485



« Odgovor #2921 : torek, 05.03.2013 : 20:27:10 »

Branka  Kiss, želim ti, da se čim prej vse uredi. objem
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2922 : torek, 05.03.2013 : 21:49:24 »

Hvala vsem res, če zmorem bo videti nekje v začetku naslednjega tedna, če bo v redu, kar bom zmogla (če bom), pa nekje čez 14 dni. Trenutno vse sile usmerjam v to oviro, upam res, da mi (nam) uspe. Žal je življenje včasih res nepravično, kdor dela pošteno, ta ponavadi "naj***", kdor pa krade in kdor ima, temu ponavadi nihče nič ne more. Po moje vsi poznate te zgodbe, zlajnane v tej naši Sloveniji že miljonkrat...eh... butnglavc butnglavc butnglavc
Jezna sem ful, bolje da neham.

Danes sem imela takšne nočne more kot še nikoli. Ful ljudi me je prišlo obiskat, pa so vsi že mrtvi. Potem sem bežala nekam, pa so bile okoli mene same maškare, nikamor se nisem mogla skriti. Tečem in tečem, in nikamor ne pridem, zagledam tablo "Sokolski trg", hočem v neko stavbo, ta se podira, nekako le priplezam nekam (ful je bilo visoko-jaz sem bojim višine) tam vsi pijani, še nekako dobra družba, pa vseeno me ni mikalo ostati z njimi, grem naprej, se ljudje premikajo v "slow motion-u", še tečem naprej zagledam psa privezanega na 0,5 m verige, ga gledam, nič ne morem pomagati, spet tečem naprej, teče en pes za mano s polovico verige za vratom (odtrgan)...v tistem pa Damjan v resnici ustane iz postelje, jaz sem samo čakala, kdo bo prišel nazaj, ali on, ali kdo drug...ful prestrašena, vsa mokra, srce mi je nabijalo...groza za umret.

Zna kdo razgalat sanje, samo da bi mi povedal, ali je to slabo, ali dobro?

Mami je rekla, da če sanjaš mrtve ljudi, da pomeni dobre stvari.

Ne vem več, kje se me glava drži, če se me sploh še drži...



Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2923 : torek, 05.03.2013 : 21:55:20 »

Ojoj, Branka objem Tehle mučnih dni ti nisem pa niti malo fauš Sad

Za sanje bi pa mogoče Ana J. znala kaj vedet, ona ti bo po mojem znala povedat, zakaj se ti ti (mrtvi) ljudje prikazujejo.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2924 : torek, 05.03.2013 : 22:19:08 »

Ja, samo kaj ko se AnaJ nič več ne javlja tukaj...jaz pa na FB ne...mogoče pa bo le prebrala, pa kaj odgovorila.
Logiran
Strani: 1 ... 190 191 192 193 194 [195] 196 197 198 199 200 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines