mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 07.07.2024 : 12:20:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 189 190 191 192 193 [194] 195 196 197 198 199 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 426105 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2895 : torek, 26.02.2013 : 18:46:43 »

Evo, še malo zimskih, kot da jih ni že dovolj  Wink

Naš zagrajen prostor na vikendu ni bil več varen, da bi bila sama dva notri


Nekaj tulim...še sam ne vem zakaj  Grin Kiss


Kopljem luknjo in sem prišel že do zemlje  Cool


Bučitove svečke brez torte  Tongue bo moral počakati do naslednjega leta  Wink, pa eno bomo dokupili.


Moja dva vsak v svojem brlogu  Kiss Kiss



(pod posteljo-najslabša kvaliteta slike ever  Tongue)

Sprehod...

Me je vrgel po tleh  Grin v drugi roki pa še Piko držim...


Hecko moj  Kiss


Lep pozdrav  Kiss




Skoraj bi nas zametalo  Smiley


 Kiss


Halo... Smiley


Zahtevam nekaj  Roll Eyes


Damjan dela Piki gaz  Kiss


Kepe na Bučitovih tačkah  Shocked


Damjan je rekel, da je kot grozdje  Grin


V primerjavi s Pikinimi tačkami  Smiley

Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #2896 : torek, 26.02.2013 : 18:55:42 »

Hihi, tu se lepo vidi, da so Vileda psi praktični predvsem v snegu Cheesy Wink
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #2897 : torek, 26.02.2013 : 22:34:45 »

Ja, ti revež Bučko grozdasti, mi vemo kakšen hudič so te kugle  Angry in res, vileda psi (tudi Bindi) so v snegu zakon  Afro

Ampak, glavno, da ste se imeli lepo in da sta pesjanarja uživala na polno  Cheesy
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #2898 : sreda, 27.02.2013 : 08:24:56 »

Bučko je pa res letos prišel na svoj račun glede snega. Lepo ste uživali.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #2899 : sobota, 02.03.2013 : 22:14:26 »

Super slikce... Cheesy tista ko te je vrgel po tleh je najbolj prisrčna... Kiss objem
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2900 : nedelja, 03.03.2013 : 16:40:11 »

Z Damjanom sva šla še na en UZ, in sicer v Stično. UZ je pokazal, da je šel kamen naprej  Cheesy in da ima "le" še pesek, ampak ga je pa ogromno v obeh ledvicah. Po priporočilu sva šla v samostan Stična po čaj, ki razbija kamne, oz,. pesek veličine do 6 mm, on pa ima do 3 mm. Pater je zagotovil, da bo čaj 100% pomagal, in tudi res pomaga, bolečine so le še občasne-čuti bolj kot neko špikanje, napadi se niso ponovili.  Smiley Res sva vesela, poskusila sva vse, kot se reče od "fara do žandarja" al kako že  Tongue, in sva bila uspešna. To žensko v Stični pa nama je priporočila najina knjigovodja, zlata ženska  Kiss iz svojih izkušenj. Njej je ravno to pomagalo. Pa ko sva bila že tam, sva nakupila en kup čajčkov in sicer: za pomirjanje, za ledvice, za razbijanje ledvičnih kamnov, enega za mojo mami, in še neka semena.  Smiley Imajo vsega vraga tam  Smiley

Bučkova bulica je enaka, nič ne raste zaenkrat, tako da ga ne bom še nikamor peljala. Ko bi vsaj ostala takšna, pa ne bo potrebno nikamor. Držim pesti na vse možne načine. Mogoče pa le bo kaj sreče  Smiley Tudi on je še ni opazil, kot da je ni. Tako da je zaenkrat vse v redu.  Smiley

Sem pa vesela, da se je ogrelo, in na veliko razbijam kupe snega okoli hiše in vikenda, da bi se le vse skupaj čimprej posušilo, in bi na plan prikukale trobentice in zvončki. Pa tudi vse ostale lepe rožice  Smiley. Sem pa že videla trobentice in zvončke, tako da ja, tukaj je pomlad  Cheesy Dovolj je bilo snega za to zimo. Mislim, da se vsi strinjamo, razen Bučka. On še išče sneg in se igra po njemu, je pa tudi edini pri naši hiši ki to počne.  Wink

Lynn, hvala   Kiss večkrat tako pristanem na tleh zaradi njega. V snegu je še v redu, malo hujše je, ko me potegne v blato.  Grin Pa še zdaj sem malo shujšala, in me še lažje dobi na tla.  Tongue

Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #2901 : nedelja, 03.03.2013 : 17:12:06 »

Branka, res sem vesela za te novice glede Damjana in upam, da bo Bučkotova bulica ne bo nič več rastla! Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2902 : nedelja, 03.03.2013 : 18:52:25 »

uraa  Kiss, upajmo! In hvala  Smiley
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #2903 : nedelja, 03.03.2013 : 19:18:05 »

Super novice. Bomo držali še naprej pesti in tačke.
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #2904 : nedelja, 03.03.2013 : 19:21:57 »

Ej, super! Cheesy Kar tako naprej!
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2905 : nedelja, 03.03.2013 : 19:47:27 »

Damjan je rekel, da jo bo zmeril s šubler-jem, (pomičnim merilom), in se bo lepo videlo ali se veča. Ker vem da če bo manjša, bo tudi operacija manj časa trajala. Drugače mu pa še vedno niso dlake zrastle od zadnje operacije tako dolge, kot jih ima na drugi tački.

Opazila sem jo pred 14 dnevi, in se ni povečala, vem pa da se zna v enem tednu drastično povečati, ali pa tudi ne.

Zanima me le to, zakaj zakaj se mu delajo na eni in isti tački. Kaj je s to njegovo ubogo tačko narobe? Smešna želja, ampak če se že mora narediti, bi si želela, da se mu naredi npr. nekje na hrbtu ali na riti npr., tam kjer je več tkiva, na tački ga je tako malo...in sploh ko je zadnjič vet omenil, da če se bo spet naredila na isti tački, da bodo težko še kaj izrezali... Huh Upanje umira zadnje  Smiley

Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2906 : nedelja, 03.03.2013 : 20:14:50 »

Ful vesela za Damjana in za nerastočo bulo pri Bučiju.  veselje veselje Pa nikar si ne želi bule na hrbtu.  sram
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2907 : nedelja, 03.03.2013 : 20:23:09 »

Branka, ful sem vesela a take lepe novice Cheesy
Bomo pri nas še naprej držali pesti, da se Damjan reši še vsega peska, Bučkova bulca pa naj ostane kar lepo pri miru in naj ne nagaja Wink
Naj mu kar njegova Pika nagaja, to je čisto zadosti, a ne Grin

Tvoje fotke iz gozda so mi zelo všeč. Kakšne krasne smrekove gozdove imate, wauuuu! Ta lepa ravna debla v snegu ... prav pravljično izgleda Smiley

Ampak z veseljem čakam tudi na tvoje pomladne fotke rožic ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #2908 : nedelja, 03.03.2013 : 21:17:12 »

Tudi jaz vesela za Damjana in upam da Bučiju ne bodo več rastle bule, bogi... Poljubčke od mene za Bučija Kiss in Piko... Kiss
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #2909 : nedelja, 03.03.2013 : 21:30:43 »

Lynn, hvala   Kiss večkrat tako pristanem na tleh zaradi njega. V snegu je še v redu, malo hujše je, ko me potegne v blato.  Grin Pa še zdaj sem malo shujšala, in me še lažje dobi na tla.  Tongue

Pridna da si shujšala Smiley, jaz pa se zredila in to ornk... no, sem vsaj dovolj močna glede na to da Kylie rad vleče na sprehodu... Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 189 190 191 192 193 [194] 195 196 197 198 199 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines