mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 07.07.2024 : 06:04:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 136 137 138 139 140 [141] 142 143 144 145 146 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 426045 krat)
0 članov in 17 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2100 : sreda, 19.10.2011 : 13:29:15 »

Tele maščobne bule so kar razširjene, ja.  Undecided

Ful lepe slikce, Branka!  Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2101 : sreda, 19.10.2011 : 13:33:39 »

Saj, saj...v redu je le, če ne rastejo. Je imel eno na zgornjem delu noge (na kolbici  Wink), ki mu je nenormalno hitro zrastla, tista je bila za pod nujno operirat, pa smo sproti še tisto, ki jo je imel več let (ki ni rastla) za ušesom. Sedaj pa se bojim, da mu ne bi tudi ta rastla. Drugače mu jo bomo pustili, se mu nič ne vidi, jo ima za zavesicami na tački.  Smiley Tud jaz bom pazila, ko ga bom krtačila, to ni problema, samo da ne bi zrastla.

Saj bo  Smiley

Hvala za poljubčke (so prenešeni  Wink), ter za pohvalo slikic.  Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2102 : petek, 21.10.2011 : 13:11:06 »

Zjutraj sem hotela jit v avto, zraven mojega avtomobila pa dva konja  Shocked jaz sem se ju tako vstrašila  (sta sosedu ponesreči ušla)
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2103 : petek, 21.10.2011 : 13:19:05 »

Upam, da si ju TAKOLE vpregla in je tvoj avto imel dva konja več. 
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2104 : petek, 21.10.2011 : 13:21:01 »

 Grin Grin Grin se nisem spomnila  Tongue
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #2105 : petek, 21.10.2011 : 14:02:11 »

Upam, da si ju TAKOLE vpregla in je tvoj avto imel dva konja več.
Grin

Danes sem se na sprehodu SPET spomnila nate. Ja, se mi dokaj pogosto dogaja. Roll Eyes Neli je že nevemkaterič kar tako mimogrede ujela glodalca (se mi zdi, da tokrat ni bila miš, mi pa še ni uspelo ugotoviti, kaj je bilo, če ni bila miš). Mirno sprehajanje, potem pa naenkrat hop, hop, hop in z gobcem čop, čop, čop... in je vsega konec. Mislim, da bi bila nadvse srečna, če bi lahko k tebi na vikend na 'lov'. Roll Eyes Tongue

Držim pesti, da Bučkova bulica ne bo rasla! Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2106 : petek, 21.10.2011 : 18:48:24 »

Uf, hvala hvala, da sem asociacija na miši Angry Tongue

Pa Neli uspe prav ubiti miš, ali pač glodalca, (ker drugače mi ne bi prav prišla na vikendu  Tongue) ali je takšna kot Bučko, ko miš le ujame v gobček, prav tako naredi hop, hop, hop kot en zajček, in jo ima v gobčku, ampak jo po mojem vpitju spusti, in miš živa in zdrava zbeži naprej. Cvili pa tako...brrrr... Lips Sealed
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2107 : petek, 21.10.2011 : 18:52:04 »

Grin

Danes sem se na sprehodu SPET spomnila nate. Ja, se mi dokaj pogosto dogaja. Roll Eyes Neli je že nevemkaterič kar tako mimogrede ujela glodalca (se mi zdi, da tokrat ni bila miš, mi pa še ni uspelo ugotoviti, kaj je bilo, če ni bila miš). Mirno sprehajanje, potem pa naenkrat hop, hop, hop in z gobcem čop, čop, čop... in je vsega konec. Mislim, da bi bila nadvse srečna, če bi lahko k tebi na vikend na 'lov'. Roll Eyes Tongue

Držim pesti, da Bučkova bulica ne bo rasla! Kiss

Mogoče je bilo pa kaj takega  Tongue :

Apropo dalmatincev.... Sestrična živi na Švedskem in je imela dalmatinko. Ko je ta bila še ščene, jih je pred bajto po povratku s sprehoda dobil ognjemet in tamala jo je ucvrla v temo v gozd. Polepili so povsod plakate s sliko, iskali - nič. Pol čez ene dva dni iz sosednje vasi kličejo eni, da so našli neko čudno žival, ki pes zagotovo ni, ima pa pike, če bi mogoče prišli in jo vseeno vzeli. Pa je bila njihova psička, najditelji pa niso mogli verjet, da je TISTO res pes
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2108 : petek, 21.10.2011 : 18:53:30 »

vstrašila 

ustrašila  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2109 : petek, 21.10.2011 : 18:55:39 »

Mogoče je bilo pa kaj takega  Tongue :


 Grin Grin mogoče pa res  Tongue
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #2110 : petek, 21.10.2011 : 19:03:52 »

Uf, hvala hvala, da sem asociacija na miši Angry Tongue

Pa Neli uspe prav ubiti miš, ali pač glodalca, (ker drugače mi ne bi prav prišla na vikendu  Tongue) ali je takšna kot Bučko, ko miš le ujame v gobček, prav tako naredi hop, hop, hop kot en zajček, in jo ima v gobčku, ampak jo po mojem vpitju spusti, in miš živa in zdrava zbeži naprej. Cvili pa tako...brrrr... Lips Sealed
Ma ne, asociacija na Nelin lov malih glodalcev. Tongue
Ja, ubije, še nihče ni ostal živ. Pa ni šanse, da izpusti svoj ulov, z vso močjo čeljusti skupaj drži. Samo do zdaj sem bila jaz vedno bolj vztrajna od nje pri odpiranju gobca, tako da ji svojega ulova zaenkrat še v nobenem primeru ni uspelo pojesti. A kdo ve, če bi bilo lahko kaj narobe, če bi ga pojedla (mislim če so prenašalci kakšnih posebnih bolezni ali kaj podobnega...)?

Mogoče je bilo pa kaj takega Tongue :
Grin
Sem malo pobrskala po internetu in prišla do zaključka, da je najverjetneje nastradal voluhar.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2111 : petek, 21.10.2011 : 19:15:59 »

Ma ja, lahko so prinašalci bolezni itak, če ne za Neli, pa zate... bruham ojoj, jaz jih tako sovražim  sram sram  Undecided samo čakam na čas, ko se bodo spet pojavile na vikendu  Angry (čeprav iskreno upam, da jih letos ne bo  , po neki čudno logiki, kao, da je bila lanska zima res nekaj posebnega glede miši...)

Bučko je pa en tak nežko, kot zgleda, pač jo zagrabi, in nato spusti, in miš zbeži. Pika, Pika pa sploh ne reagira na njih, niti na ježe, niti na mačke, če se katera približa, na nič...Če bi bil Bučko le malo podoben Neli, ne bi bilo na vikendu nobenega "sranja".  Cool In bi bilo super.
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #2112 : petek, 21.10.2011 : 19:28:47 »

Če bi bil Bučko le malo podoben Neli, ne bi bilo na vikendu nobenega "sranja".  Cool In bi bilo super.
Lahko pride na inštrukcije. Grin Neli je res čisto nora na te mini premikajoče se 'reči'. V šoli je pogosto igra (pač po vajah za nagrado) sploh ne zanima in raje išče miške. Roll Eyes

Ja, ubije, še nihče ni ostal živ.
Aja... Ptiček je ostal živ, mali glodalci pa ne...
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #2113 : petek, 21.10.2011 : 22:23:19 »

Kaj se je nama s Poppyjem zadnjič zgodilo - sva pa videla ogromno podgono Shocked ko je šla čez cesto, no Poppy jih ne lovi seveda, oba sva se je ustrašila ker je bila ogromna in nagravžna... drugače Kylie pa je ujel že ptička samo jaz mu ne dovolim loviti živali, ne miši, ne ptičev ker imajo lahko kakšne bolezni, pa še smilijo se mi...  Smiley
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #2114 : sobota, 22.10.2011 : 16:09:04 »

samo jaz mu ne dovolim loviti živali, ne miši, ne ptičev ker imajo lahko kakšne bolezni, pa še smilijo se mi...  Smiley
Saj jaz ji tudi ne dovolim kar tako lova na živali, ampak pri miškah se vse pogosto tako na hitro zgodi, da še fleksija ne uspem tako hitro 'zahaklati'. Če pa točno v tistem trenutku vse svoje pozornosti nimam usmerjene na Neli, potem pa sploh nimam nobene šanse (oz. je miš nima)...

Bučko in kompanija, zdaj vam pa vračam besedo. Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 136 137 138 139 140 [141] 142 143 144 145 146 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines