mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 01.07.2024 : 05:37:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Pekinezer - čvek
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 48   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pekinezer - čvek  (Prebrano 112901 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
tikataka
novinec
*
Sporočil: 5


« Odgovor #345 : sobota, 19.08.2006 : 10:29:16 »

Maggie je praznovala 11. julija sam se mi zdi da sta si tvoja Tai-Či in Maggie mogoče mejčken podobni.
Drugače sem pa te dni malo prebirala to temo in zvedela prav zanimive stvari o vaših pekinezerčkih, tako da mi je kar žal da te teme nisem odkrila že prej-ko je bila Maggie mladiček, ker sem imela kar nekaj težav z njeno vzgojo in nekaterih tudi do zdaj nisem uspela rešiti(npr. če ji kaj ni prav renči in laja ter včasih grize-in zelo velikokrat ji kaj ni prav)
Torej imam kar nekaj težav z vzgojo Maggie, ki je čisto nasprotje moje 12-letne kokeršpanjelke Rommy, ki je zelo mirna, dobrodušna in ubogljiva.
Je pa zanimivo da se je Maggie kar nekaj stvari naučila od Rommy in se tudi vidi, da jo nekako spoštuje in oponaša..
lp
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #346 : sobota, 19.08.2006 : 11:28:50 »

Tai-Či ima pa rojstni dan 24. junija. Sem že pomislila, da bi lahko bili sestrici, toda žal nista. Je pa tvoja Maggie zelo podobna mamici od Tai-Či.
Glede renčanja pa je tukaj že odprta tema http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,8240.0.html
Učijo se pa res kužki zelo hitro drug od drugega. Ko smo bili na obisku pri neki mladi psički, kjer je Tai-Či delala same neumnosti in tako drugo psičko tega naučila, da je že naslednji dan delala isto kot ona Roll Eyes.

lp
Logiran
tikataka
novinec
*
Sporočil: 5


« Odgovor #347 : sobota, 19.08.2006 : 15:47:21 »

Hvala za namig za temo. Tudi sama imam take probleme kot Shaya, tudi Maggie renči če jo želim s kje prmaknit pa tudi če leži na meni. Ja je kar posesivna...
tudi če pride kdo na obisk s kužkom ne pusti, da se ga kdorkoli dotakne ali pa ga dvigne v naročje ampak se ponavadi kar drgnit začne ob njega in ga včasih poskuša tudi povalat   Shocked
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #348 : sobota, 19.08.2006 : 16:18:05 »

Tudi Tai-Či zarenči, če jo hočem premakniti oz. odnesti v njeno posteljico, če zvečer zaspi kje drugje, drugače pa težav z renčanjem nimam. Moram pa povedati, da se zadnje čase veliko lepše obnaša do kužkov kot včasih. Zdaj je sploh ne spravim več naprej preden kužka ne pozdravi.
A z Maggie sta bili kaj v šoli? S Tai-Či greva jeseni v osnovno šolo in namerava, če bova dovolj pridni na koncu opravljati tudi izpit.

lp
Logiran
tikataka
novinec
*
Sporočil: 5


« Odgovor #349 : nedelja, 20.08.2006 : 19:15:31 »

Maggie se tudi sploh noče premaknit  naprej, če ne pozdravi kužkov, če pa je oni sploh ne opazijo ali pa ne pridejo povohat pa začne kopat z zadnjimi tačkami in lajat, tako da jo mimoidoči čisto čudno gledajo Cheesy
Tudi sama sem že razmišljala, da bi Maggie vpisala v pasjo šolo, ki je le 300 metrov stran od doma. Bom še premislila, sicer pa poskušam nekatere stvari Maggie naučiti sama.Do zdaj zna prostor,lezi, hop, glas, išči,prinesi,prosi.Želim še, da bi se naučila hoditi na sprehodu ob meni, če pa ne  bova šle pa v šolo Smiley
Logiran
pina2005
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #350 : nedelja, 27.08.2006 : 08:47:56 »

Ojla!

Kako ste kaj? Jaz se spet mal javljam.

S Pino smo bili na morju, kjer je zelo uživala. Tudi kopala se je brez problema, vendar samo zjutraj, ker je bilo drugače čez dan preveč vroče. Tisti čas ko pa nas ni bilo pa so bile v apartmaju lepo na hladnem- pod klimo.

Pa še eno prijateljico Stello pekinezerko smo imeli s seboj, tako da ji ni bilo dolgčas.

Drugače pa je Pina bila pred 3 tedni praznovala eno leto. Kako gre to hitro okoli, res čas kar beži....Moja Pina pa nikoli nič ne zarenči, oz. za enkrat še ni, ne glede na to če ima hrano....itd....


Ima še nekaj njenih novih slikic, tako da si jih poglejte na sledečem linku: 2 strani


http://www.moj-album.com/uredi/pina/1894861/?stran=


Lep dan vsem, pa lep pozdrav od Nike in Pine
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #351 : nedelja, 27.08.2006 : 21:43:14 »

Jaz sem bila pa zdaj brez Tai-Či na morju, naslednje leto pa bo šla verjetno z nami. Sem jaz bolj pogrešala njo, kot ona mene, saj se je doma dogajalo veliko zanjo zanimivih stvari.

Čeprav so minili že 3 tedni pa vseeno; VSE NAJBOLJŠE PINI ZA NJEN 1. ROJSTNI DAN  Kiss, VELIKO ZDRAVJA, PA DA BI JO LASTNICA PRIDNO UBOGALA Tongue!

lp
Logiran
sergi
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #352 : četrtek, 31.08.2006 : 22:25:01 »

Ojla!

Sem nova na tem forumu. V teh dneh se odločam, da bi v svoj dom sprejela kakšno malo kepico  Wink pekinezer se mi zdi zelo ljubka pasma, čeprav o nih še premalo vem. Prosila bi koga izmed vas, da mi posreduje kontakt vzrediteljev pekinezarjev pri nas. Že vnaprej hvala za odgovor.

pa pa
sergi
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.337


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #353 : četrtek, 31.08.2006 : 23:45:37 »

Trenutno na mojpes.netu med clani ni nobenega vzreditelja pekinezerjev, zato predlagam iskanje informacij o leglih na Kinoloski zvezi Slovenije.
Logiran

leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #354 : sobota, 02.09.2006 : 12:40:34 »

Danes smo že spet bili pri veterinarju. Tai-Či ima namreč razdražen želodček, verjetno je pojedla kakšno čudno stvar, brez da bi mi to opazili, tako da je dobila zdravila za čez vikend. Upam, da se bo stanje poboljšalo, saj se v ponedeljek začne pasja šola.

Me pa zanima če se vaši pekinezi tudi tako bojijo obiska pri veterinarju. Tai-Či se kar cela trese od strahu, ko pa je pregleda konec pa s povešenim repom hitro odbrzi ven.

lp
Logiran
melissa
novinec
*
Sporočil: 31


« Odgovor #355 : četrtek, 14.09.2006 : 17:27:23 »

Pri mojem prvič ni bilo ne vem kakšnega problema. Mal sem se pogovarjala z njim in je blo. Ko pa smo šli zadnjič (na cepljenje) pa je blo groza. Dva sva ga komaj zadržala. Ful je renčal pa nič ni pustil. In tud bal se je tudi. Še posebej ker je najprej dobil inekcijo proti steklini potem pa je bilo na vrsti še čipiranje, ki pa še bolj boli. Ko pa smo stopili čez vrata pa je bilo takoj vse ok. Pozabil je čisto na vso bolečino in že je veselo skakal.
Logiran
*NiKiCa*
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 61


« Odgovor #356 : nedelja, 15.10.2006 : 18:43:43 »


OLA

Sem nova na forumu in imam en problem s svojo 10 mesečno psičko, ki sm jo dobila pred 14 dnevi. Ko greva na sprehod neprestano voha po tleh in se tut premaknit noče! ali imate kakšen nasvet, ker je nočem skos vlečt za seboj? sem probala tudi s priboljški pa ne deluje ravno najbolje.

LP
Logiran
melissa
novinec
*
Sporočil: 31


« Odgovor #357 : petek, 20.10.2006 : 11:40:21 »

čao! mislim, da kar se tega tiče ne gre za noben problem, ampak le za radovednost. Tudi moj pekinezerček mora med sprehodom vse prevohati... Ne vleči ga za sabo, ampak počakaj da poteši svojo radovednost, nato pa bo že šel naprej (dokler ne bo čez 2 metra ponovno kaj zagledal, zavohal...  Smiley). Psički so posebaj v prvem letu starosti izredno radovedni; kot majhni otroci.
Logiran
mani
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #358 : torek, 24.10.2006 : 21:09:06 »

 Maggie in Pina
pozdravljeni vsi.. lepo prosim za bilokaksno informacijo kje najdem mladicka pekija takšnega kot sta maggie in pina ... sta ravno prav odlakani in lusni.. hvala lepa 
Logiran
mani
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #359 : torek, 24.10.2006 : 21:32:23 »

iiiii kak lušno.. kje pa je bil tai-či kuplen.. jaz bi kr vse mela..
Logiran
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 48   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Pekinezer - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines