mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 09.08.2024 : 15:42:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Strani: 1 ... 104 105 106 107 108 [109] 110 111 112 113 114 ... 174   Dol
Natisni
Avtor Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili  (Prebrano 381085 krat)
0 članov in 27 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1620 : sreda, 05.09.2012 : 16:09:52 »

Hehe, čin od nemške vojske  Evil Cool Grin

Bohve od kod......  Roll Eyes
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1621 : sreda, 05.09.2012 : 17:29:39 »

Od ene Hude Tršice Kiss, pa še po naravi je cepljena Lips Sealed
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1622 : sreda, 05.09.2012 : 17:36:27 »

Mica je pogruntala, da se tamala preveč guzi za čohanje, ko pride kdo domov in se je tamalo spravila mal korigirat  Roll Eyes

A veš, da je pri nas čisto isto, tamala in Sančo super funkcionirata drug z drugim, dokler se tamala ne začne čisto slinit okoli prišleka. Pol je pa štala.  Lips Sealed
Ampak krivi smo mi, ker bi vedno morali prvega Sančota pozdravit, pa kaj, ko tamala čisto okupira prišleka.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1623 : sreda, 05.09.2012 : 17:39:38 »

Ja, naša Lila se tako uguzi mimo Mice do človeka, da jo kar zrine trmoglavka. Seveda to strogo korigiramo, ker je začela Mica pač težit, kadar to naredi. Najprej je za čohanje na vrsti Missy, potem pa Lila. Pa Missy ne sme težit Lili. skratka, red mora bit, pa tud če je slab Wink
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1624 : sreda, 05.09.2012 : 17:48:36 »

Naša pa vsakemu za vrat skače, Sančo pa ne more, pa nik tak tip, da bi te čisto preslinil. Ampak očitno rabi pozornost. Saj jaz tudi korigiram, ampak jo fajn nažre vsaj trikrat na dan, tamala pa se naredi čisto majhno miško in mu poskuša dati ljubčka. To ga pa še bolj razkuri, ker ga lahko ližejo samo ljudje.  Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1625 : sreda, 05.09.2012 : 18:25:33 »

A veš, da je pri nas čisto isto, tamala in Sančo super funkcionirata drug z drugim, dokler se tamala ne začne čisto slinit okoli prišleka. Pol je pa štala.  Lips Sealed
Ampak krivi smo mi, ker bi vedno morali prvega Sančota pozdravit, pa kaj, ko tamala čisto okupira prišleka.
To je čisto enako pri mojih prijateljih borderjih. Bajka je ljubosumna kot hudič in je že Rokotu totalno težila, ko je bil majhen in se je hotel cartati pri komu od njene familije. Pa na žalost ni bilo ene pametne nemške roke, ki bi jo za ušesa ene parkrat. Potem se je nekako unesla v dveh letih ... ampak, ko je prišel k hiši Boris, je začela spet zganjati žlehtnobo nad njim. Celo, ko se je samo z Rokom igral in tekal, ga je začopatila in hotela požrt Angry In je Roko poskušal to isto, ko se je Boris k meni prislinil. Ampak jaz pa mu ne dovolim, da teži v "Bajka stilu" in odganja kogarkoli z renčanjem in zaganjanjem Angry Ker si bom pa že sama izbrala, kdaj bom koga božala, ane - mi ne bo en smotko črni tule reda delal. A -A, če jaz pokličem enega drugega psa in se mu prilizujem, mi tega ne bo nihče preprečil, še najmanj pa nek wannabe črni Brejvhart Evil
Zaradi teženja drugim sem ga že tudi parkrat fino stresla iz gat in zdaj se recimo z Borisom lahko mirno oba po meni slinita in žicata priboljške - če Roko samo z enim značilnim "Bajka" pogledom štarta, dobi nazaj tak moj pogled, da ga takoj mine Evil

Jaz bi rekla, da manjka v njenem (Bajkinem) primeru nemška komanda s strani lastnikov, ker če bi bila moja, bi jo že zdajnaj iz gat stresla. OK, lahko je pes prvi pri hiši, ampak kar pa se pozornosti tiče, se mi pa ne zdi prav, da bi se moralo zato vse njemu podrejati.
Samo enkrat sem videla, kako je ena nemška oficirka pri nas na obisku eno mlado pasje tele iz gat stresla, ko je štartalo direkt na mojega psa - in sem si lekcijo fajn zapomnila. Da se to NE dela, da se psu ne sme dovolit, da dela nek red pred obiski ali na obisku in da je to treba rešit "ili milom ili silom" (torej z nemško roko) Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1626 : sreda, 05.09.2012 : 19:33:57 »

ker če bi bila moja, bi jo že zdajnaj iz gat stresla.

Sori, ampak tole mi je še vedno ful smešno, ko ti ti napišeš

Ahm, čist resna sem  sram iz gat, absolutno  Cool
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1627 : sreda, 05.09.2012 : 19:39:08 »

 Evil Grin
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1628 : sreda, 05.09.2012 : 20:35:22 »

Aha, iz gat!  Grin Grin
Tko se reče, mamaF!  objem ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1629 : sreda, 05.09.2012 : 23:12:30 »

Sori, ampak tole mi je še vedno ful smešno, ko ti ti napišeš

Ahm, čist resna sem  sram iz gat, absolutno  Cool
Cats objem
ja, porkamižerja, sem rabila par mesecev matranja, da sem do tega spoznanja prišla! Pa nemške inštrukcije z vseh koncev, v živo pa onlajn, pa oflajn, pa ob kafetu - veš kolk časa sem samo za to porabila?  Roll Eyes
A ti še zmeraj misliš, da je pasje življenje kamot pa apsolutno romantično Tongue Kar misli si Tongue Tudi jaz sem si mislila, da so kuški vsi pridni, pa da se samo malo igrajo, pa da so včasih malo slabe volje. Japajade Evil To velja za Mačke, samo za Mačke  Cool

S psi pa ne gre tako na izi. Nope. Rabiš mal investirat v vseživljenjsko življenje, a veš Smiley
Potem pa bolj pameten rataš. Potem začneš pa zoprne osebke iz gat trest Evil
A ne, kocka Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1630 : sreda, 05.09.2012 : 23:18:53 »

Samo enkrat sem videla, kako je ena nemška oficirka pri nas na obisku eno mlado pasje tele iz gat stresla, ko je štartalo direkt na mojega psa - in sem si lekcijo fajn zapomnila. Da se to NE dela, da se psu ne sme dovolit, da dela nek red pred obiski ali na obisku in da je to treba rešit "ili milom ili silom" (torej z nemško roko) Evil
Upam, da si jo prijavila, ker kaj se pa to pravi!!!  Angry Angry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1631 : sreda, 05.09.2012 : 23:26:30 »

Ne, nisem je prijavla. Od takrat jo ubogam brezpogojno     Wink

Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1632 : sreda, 05.09.2012 : 23:33:59 »

Pametno!  Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1633 : četrtek, 06.09.2012 : 00:00:44 »

A ne Wink Ker zna bit, da bi sicer ona še mene iz gat stresla  predaja  Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1634 : četrtek, 06.09.2012 : 08:14:37 »

A ne Wink Ker zna bit, da bi sicer ona še mene iz gat stresla  predaja  Evil
Hihi...  Evil Evil Tongue Grin
Logiran
Strani: 1 ... 104 105 106 107 108 [109] 110 111 112 113 114 ... 174   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines