mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 17.09.2024 : 11:17:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 174   Dol
Natisni
Avtor Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili  (Prebrano 386474 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #375 : petek, 26.06.2009 : 12:30:51 »

Missy bo 14 dni v varstvu Sad.

Ostala bo doma in suhe žemlje ribala Roll Eyes Kiss Kiss Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #376 : petek, 26.06.2009 : 14:04:55 »

kocka, veš, da je naša Pika ful podobna tvoji Missy, a ne...in kaj sem te hotela vprašati:

-ti je že kdo kdaj rekel, da imaš grdo psico ?  Angry Ker meni je ravno včeraj eden rekel, ko sem šla na sprehod z obema, da kako je Bučko lep in luškan, mehak, prisrčen, in vse, kar je možno (ga je prebožal po dolgem in počez), potem pa sem mu rekla, da naj poboža še Piko, pa je odgovoril, da nje pa ne bo, ker je grda.  Angry Če bi to prej vedela, mu ne bi dovolila niti Bučka božat. Pri Bučku se mu je pa kar zmešalo. Postavljal mi je razna vprašanja, a je to sploh živ pes, ali je medvedek  Roll Eyes Huh , kolikokrat ga skopam in prečešem (ciljal je na to, da vsaki dan  Roll Eyes), itd...
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #377 : petek, 26.06.2009 : 14:25:58 »

Idiote jedan Angry Angry Lips Sealed Ma ne morš verjamet Roll Eyes
Ne, res mi ni tega še nikoli nihče rekel. Me pa prav zanima, kakšen je bil ta model Roll Eyes Shocked Shocked
Je že tako, da imajo vsake oči svojga malarja, ampak zato pa obstaja ena fejst knjiga, ki se ji reče bonton, da vsak ne bljakne kar čisto vsake stvari, ki mu na sivo celico pade.
Se dajo take stvari precej lepše zapakirat., ali pa sploh ne komentirat.
Ampak, da je pa zato ni hotel pobožat Shocked Shocked Shocked Kaj takega pa še ne. Da bi kuj prec čist plešast in siv po kocinah ratal.... Grin
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #378 : petek, 26.06.2009 : 14:35:22 »

Jaz tudi nisem mogla verjet, je prvi, ki je to rekel.  Roll Eyes Bil je fant mojih let, blizu 30 - tim. Drugače simpatičen in prijazen, ampak tole bi pa res lahko zadržal zase, no  Undecided se mi je Pikica kar zasmilila. Ja, ni dolgodlaka, lepotica, ni tudi najbolj prijazna, je pa naša. In je meni poleg Bučka najlepša, pa naj reče kdo kar hoče.  Kiss

Ja, prav ni je hotel pobožati - zgleda da se mu je prav gravžala, no... Lips Sealed eh, bedak, kaj hočeš.
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #379 : petek, 26.06.2009 : 17:35:57 »

Missy pa res ni grda! Angry Kaj te z vami je?!  Huh


Ostala bo doma in suhe žemlje ribala Roll Eyes Kiss Kiss Kiss
Da se ti ne bo v goloba spremenila Tongue.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #380 : nedelja, 28.06.2009 : 09:52:18 »

Missy pa res ni grda! Angry Kaj te z vami je?!  Huh



Seveda da ni, pa Pika tudi ne...kako so eni ljudje nesramni.  Angry
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #381 : ponedeljek, 06.07.2009 : 21:35:13 »

Mici nasa Kiss Kiss je v varstvu OK, vselila se je v splanico Cool in se crklja 100 na uro Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #382 : sobota, 11.07.2009 : 01:15:50 »

Miska ni več v varstvu. Mislim, kako te pa en pesko prelupčka, ko prideš domov, pa to ni res Kiss Kiss Kiss
Sem pa v sekundi dojela, da smo celih 14 dni preživeli brez KOCIN - no, mislim pasje dlake Tongue Shocked Shocked Kakšen hecen filing Wink
Ker se očitno z njo načrtno ni nihče igral, se je naša frajla kmalu po našem prihodu domov zapodila z glavo pod eno omaro in cvilila kot odtrgana Huh
In kaj je bilo spodaj? Pleten štrik za igro vlečenja - seveda smo se potem vlekli kot nori Cheesy Kiss Kiss
Missy je v varstvu tudi malo shujšala - mislim pa, da ne od žalosti Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #383 : sobota, 11.07.2009 : 08:18:56 »

Ubogo shirano zanemarjeno bitje Grin Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #384 : sobota, 11.07.2009 : 08:36:41 »

Ja, mislim ej. Shujsala je  Shocked. Ziher je morala delati na vrtu, da si je placala za tistih par briketov  Roll Eyes. Lepo, da ste spet skupaj  Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #385 : nedelja, 12.07.2009 : 21:49:43 »

Ja, je ful garala revca, z dedijem je po hosti jagala gobe Cheesy.
So sedaj čisto prestrašene (gobe seveda Roll Eyes) in je komaj kakšno za najt. Razen v našem zmrzovalniku, hehe Cool

Danes je imela še lepotno mučenje - česanje, kopanje, fenanje in je vse preživela več kot pohvalno Kiss. Sem jo stuširala s toplejšo vodo kot ponavadi in je bila ful zadovoljna, princeska mala Wink Roll Eyes

Potem smo šli pa na piknik, juhej Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #386 : nedelja, 12.07.2009 : 22:21:59 »

Ja, mislim ej. Shujsala je Shocked. Ziher je morala delati na vrtu, da si je placala za tistih par briketov Roll Eyes. Lepo, da ste spet skupaj Smiley

Če so pa rekli zadnjič: živjo bajsika Shocked Roll Eyes
Moram še jaz malo v varstvo, rajtam, da bi mi nucal ene par kilc dol dat Cool Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #387 : torek, 14.07.2009 : 15:20:04 »

Itak da, kakor želiš! Smiley
Dobita še Mižula in Žulja Kiss
KONČNO Cheesy Cheesy Roll Eyes
SD, danes je FŽ naredila en ovinek Kiss in pobrala tele že davno obljubljene tri žvake, da jih odnese v Horjul.
Upam, da bodo žvakice zdržale kakih 5 minut, čeprav niso ravno najmanjše.
Bo že Smetka razdelila med pesjanarje, kot se ji bo zdelo prav.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #388 : četrtek, 16.07.2009 : 08:11:10 »

Vam moram povedat tole:
ko smo imeli doma še velike pse sem šla kupit tisto tablico, ki jo prišraufaš na hišo z opozorilom, da je za ograjo pes.
Pa me prodajalec vpraša kakšno hočem. A tako na kateri piše Pozor pes, ali Pozor hud pes. In mi strokovno razloži, da prvo raje izbirajo primorci, drugo pa štajerci Roll Eyes.
In ker smo tehnično že nad Savo, torej malo proti Štajerski štrlimo, sem izbrala tisto z napisom Pozor hud pes.
(kar se je potem, ko smo imeli kraševca izkazalo za odlično izbiro Roll Eyes).
Ponavadi je pes ležal pred hišo za enim ovinkom in ko je kdo hotel na vrt, se je pes prišetkal izza ovinka (ali pa pribremzal, kakor kdaj Cool) in nekateri so skoraj ˝napunili gačice˝, ko so zagledali mrcino, pa smo za duševno zdravje obiskovalcev raje namestili opozorilo Smiley
Ko so vsi psi odšli od hiše (preden smo dobili Missy), smo študirali, ali naj tablo snamemo, pa smo se odločili, da ostane, čeprav psa nismo imeli.
In a veste, da takle napis kar deluje? Skoraj nihče od nepoznanih ni vstopil za ograjo, kadar pa sem jih spustila notri, me je marsikdo previdno vprašal, če imam psa zaprtega.
In to je res hecen občutek, ko že nekaj let nimaš psa, pa te sprašujejo, kje pa je vaš pes, ali je kaj hud???
No, sedaj izza ovinka prirepka Missy in folku tisti napis res ni jasen, pomoje mislijo da smo mal pritegnjeni Tongue, da imamo za Missy tako tablo gor Grin
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #389 : četrtek, 16.07.2009 : 08:31:11 »

Smiley Smiley Smiley Je že pravi napis, Micka mogoče ni huda, je pa hudo lušna babnica Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 174   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines