mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 17.09.2024 : 11:17:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 174   Dol
Natisni
Avtor Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili  (Prebrano 386474 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #345 : sreda, 20.05.2009 : 14:32:54 »

Joj Missyka, tebe bi si nasi trije kr sposodl, ker njim nikoli nic ne ostane  Roll Eyes.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #346 : sreda, 20.05.2009 : 14:36:13 »

Pomoje se je že mal naveličala tehle briketov Roll Eyes, kar pa se je izkazalo kot odlično za vzdrževanje primerne linije Smiley.
Včasih ji seveda damo kakšno kuhano zadevo, večinoma pa je tele briketke in jih odlično prenaša Smiley
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #347 : sreda, 20.05.2009 : 15:46:40 »

Pri nas tudi briketi ostajajo zadnje čase. Samo Mišku ne, ker dobiva polovične porcije. Potem zelo pridno in mirno čaka poleg soseda, če bo ta kaj pustil in ko se ta naveliča hrane, Miško kar plane zraven. Toliko glede shujševalne. Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #348 : sreda, 20.05.2009 : 17:48:20 »

Aha, to je pa prednost, če imaš samo enega psa - ne more pojest še od ostalih Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #349 : četrtek, 21.05.2009 : 08:38:36 »

Danes odpotujemo in Missy bo ostala prvič v varstvu za 4 dni.
Me prav zanima, kako bo Undecided

Govorila sem tudi s sodelavko in mi je povedala, da ima doma psa. Mešanca. Sem povedala, da imamo mi Missy in da je iz zavetišča.
Tudi oni so iskali psa, ko jim je prejšnji umrl in bil jim je všeč en iz enega zavetišča ˝tam na hribu˝ Roll Eyes.
So klicali za enega črnega kosmatega psa, pa citiram: je bil pes še v karanteni, pa punce so komplicirale glede uradnih ur, pa ne vem kaj še....
Skratka, potem so poklicali na en oglas in so posvojili mešanca med bernardincem in nemškim ovčarjem. Kako je pa to eno lepo kosmato bitje Cheesy Tak mali nerodni velikan, kosmat ko strela Kiss
Tale svet je pa res majhen, ane?
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #350 : četrtek, 21.05.2009 : 08:52:32 »

Iiiii, Missy bo imela dopust od Svojih! In crkljali jo bodo in popuščali in ji privoščili kup priboljškov in oh in sploh Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #351 : četrtek, 21.05.2009 : 08:56:18 »

ji privoščili kup priboljškov

Upam da ne, sploh glede na zadnjo bruhalno eskapado Huh.
No, malo sirčka tu in tam pa že lahko, je šefla dovolila Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #352 : ponedeljek, 25.05.2009 : 13:51:26 »

Missy je preživela našo odsotnost Roll Eyes, mi pa tudi Roll Eyes Roll Eyes
Bila je zelo vesela, ko smo se vrnili, čeprav imam občasno občutek, da ni čisto prepričana, ali naj bo vesela, ali naj nam vseeno malo zameri, ker smo jo pustili doma Kiss Kiss Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #353 : ponedeljek, 01.06.2009 : 14:07:13 »

Včeraj smo bili na Blokah in tam imajo 3 mačke. En tigrast model Mirko je našim pred vhodna vrata na teraso privlekel črnega gada Shocked. No, dopuščam seveda možnost da je bilo kaj drugega Undecided, ampak bilo je črno in definitivno strupeno, glede na obliko konice repa. Stvor kačji sploh ni bil mrtev, ampak samo omamaljen. Maček pa se je valjal po njem kot po trofeji Shocked Shocked Undecided. Ko so gada navili na vile, so sicer mislili da je mrtev, ampak on se je začel ovijati okoli njih. Žal je potem gad kruto smrt storil, saj je bil itak že ful poškodovan od mačka, ali pa koga drugega in ga je maček samo spotoma pohopsal.
So ga odnesli v eno gosto travo, pa ga je maček zvlekel na sredo ceste Angry.
No, sedaj imajo tri mačke in stanje je tako: dva mačora (Piko in Mirko) pred Missy bežita in ona bi ju jagala naokoli.
Tastara mačka Mirka pa: Shocked nasrši se ko strela in gre direktno nad Missy. Ne pozna strahu.
Smo morali na začetku paziti, da Micke ni okrempljala, ker naša telička bi se kao z njo igrala Roll Eyes
Potem pa se je stara umaknila in je ni bilo na spregled, dokler nismo šli domov.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #354 : petek, 05.06.2009 : 21:04:35 »

Danes je šla Missy na manikuro in spotoma srečala svojo krušno mamo Smetko in od Irona mamo Ironcatko Smiley
Baje je Missy bajsika Grin sram Lips Sealed
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #355 : petek, 05.06.2009 : 21:58:05 »

Danes je šla Missy na manikuro in spotoma srečala svojo krušno mamo Smetko in od Irona mamo Ironcatko Smiley
Baje je Missy bajsika Grin sram Lips Sealed

Missy, ziher sta ti bili fouš, ker imaš tako perfect postavo in itak, da sta morali nekaj rečt.  Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #356 : petek, 05.06.2009 : 22:25:08 »

No, v bistvu se je slišalo samo: O živjo bajsika! In jaz sem pač določila, da je to letelo na Missy Tongue Grin Grin Grin
Pravzaprav pa nimata bit za nič fouš, lahko je edino ravno obratno  Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #357 : petek, 05.06.2009 : 22:27:11 »

No, v bistvu se je slišalo samo: O živjo bajsika! In jaz sem pač določila, da je to letelo na Missy Tongue Grin Grin Grin
Grin Grin Grin Pravilno!! Uboga Missy Grin Grin Grin
Logiran
ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #358 : sobota, 06.06.2009 : 09:46:31 »

Missy je povzročila toliko smeha, pa ne samo pri meni, še gospa veterinarka se je smejala na vsa usta, ko je Missy ukorakala na kliniko in ugotovila kje je in je bila reakcija "šefica če hočeš manikuro, pejd kar sama na manikuro, jaz grem domov" Grin Grin Grin

Lubika zlata je, komaj čakam še na eno dozo čohanja Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #359 : sobota, 06.06.2009 : 18:54:32 »

Hehe, sej vedno pravim, da je ena mala packa. Prav nič ne da na lepoto Kiss Kiss
Mislim da bo tudi Missy vesela ene čohancije.
Lahko pa se tudi zmenimo na Mengeškem polju, pa pridi z Irončkom, da se malo zletajo.
Bi bilo super Wink
Logiran
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 174   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines