mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 30.06.2024 : 12:06:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Strani: 1 ... 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 ... 174   Dol
Natisni
Avtor Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili  (Prebrano 374914 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #975 : sreda, 19.01.2011 : 11:42:17 »

FŽ, saj nimamo soseda DA Shocked Imamo enga rotija, ki pa je v Micko zatrapan do konca repa in uhljev, čeprav sem se na začetku bala, kako se bosta razumela.
Vrata se redno zapirajo takoj za ritjo in otroci to res vestno počnejo. Problem nastane, ko imajo polne roke kakšne krame (sploh tamala) in med odpiranjem in gnetenjem skozi in zapiranjem vrat Missy stegne ven - Missy je majhen pes in jo težje na hitro zagrabiš, ker je spodaj pod nogami, pa še kaj v rokah držiš, saj pravim predvsem pri tamali je tako.
Sedaj ko sem pogruntala, da načrtno teži ven in ko tudi vem, da je to zaradi hrane, za katero je pogruntala, kje jo lahko dobi, bomo pa itak uvedli nov režim tlačenja skozi vrata Wink
Fedr na vratih ne bi pomagal, ker ona stegne takrat, ko je človek med vrati Angry
Je pa pridna in ko jo grem lovit ne beži pred mano, ampak pride, oz. se pusti prijet.
Bomo poostrili nadzor Smiley

Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #976 : sreda, 19.01.2011 : 12:55:20 »

Pol je pa taka kot Pici, ki točno ve, kdaj imaš kaj v rokah in ne moreš gledat vsega. Pici je včasih takrat še posebej gledala in kovala brzinske načrte, kako ona bi Angry. Nekaj cajta je bila tako zoprna s tem početjem, da si se komaj uspel zmuznit noter ali ven. Enostavno ni šlo drugače in je morala parkrat mojo nogo, pod katero je hotela zviznit srečat, potem je pa iznenada postalo ene 130% boljše.

Sori za zmedo z DA, se mi je zdelo, da si jo ti v Xenini temi omenila, je bila pa miškica...
Pazi jo, ja, predvsem ji pa jest začni dajat, revici shujšani, da ji ne bo treba pri sosedovih krast Shocked!
Lakota jo bo čisto spridla, ni čudno, da se ti v prestopnico spreminja! A imamo tle gor tudi kak pasji sindikat za take primere?
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #977 : sreda, 19.01.2011 : 13:40:07 »

Micka prestopnica  Shocked Shocked
O, ti šment.... Pa tako lepo se svetiš...  Wink Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #978 : sreda, 19.01.2011 : 13:47:39 »

Ja ja, ni vse zlato, kar se sveti Tongue
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #979 : sreda, 19.01.2011 : 13:56:54 »

Micka, brž okreni pilu naopako in se začni upirat temu, da greš ven. Pa da vidiš, kako bodo kmalu tenko piskali. Še prosili te bodo na kolenih, da stopiš skozi tista vrata. In te ustrezno nagradili, ko boš šla ven, jasno  Evil

Lp, M.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #980 : sreda, 19.01.2011 : 14:19:15 »

Ima predolgo lajtngo, da bi ji potegnila tale obratna psihologija Evil Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #981 : sreda, 19.01.2011 : 19:18:12 »

Ej, Misika, lubica, boš vidla ti papice kraške, ko prideš spomladi Rokota obiskat Cheesy Revčka boga, še dobro, da so takoj za ograjo mačke, da ti ni treba preveč daleč odtavat Tongue

Zdaj pa resno (no, saj tisto o malici na Krasu je bilo tudi resno:) ). Kaj pa, če bi Tamale navadila, da dajo zmeraj, kadar se napravijo za ven, še Missy gor en lahek povodec. Čist za vsak slučaj. Potem bi jo lažje ustavili (samo gor stopiš, pa je), če bi slučajno spet med nogami zviznila. Če pa pridna ostane noter, ji ga pa itak ti (ali tisti, ki je doma z otroki) dol odpne, pa je mir.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #982 : četrtek, 27.01.2011 : 19:37:02 »

Zdravo, ker sem morala na hitro skočit za par urc v Ljubljansko meglo, mi ji Missy naročila, naj vam sporočim naslednje:
ne, ni skregana z vami, ampak je na počitnicah, kjer je nadpridna Kiss, jo nadzebe Lips Sealed, naduživa in je nad˝kmetica˝ (se opravičuje vsem kmetom in kmeticam, to se sam tko reče Smiley).
Urco iz Ljubljane, še v rodni Sloveniji je šla nadlepa Missy mal na sprehod na smučišče, kjer je ugotovila, da je nadbedno oblečena Huh, ker imajo vse fine in šik pasje frajlice in frajerji pelčke iz prave ovčje kože Angry, drage in fine bundice priznanih blagovnih znamk Shocked, fleksije, ki niti pod razno niso stari več kot 3 mesece Cry  in pentljice, ki se bleščijo na 200 metrov (še dobr da ne vejo, da iz zasede planinske kavke na njih prežijo Evil). Skratke slišala je tud Šeflo, ki se je nekaj pridušala, da imajo cucki na sebi dražje cunje kot cela Mickina familija skupaj predaja (čeprav je, roko na srce, Šefla patološko nagnjena k pretiravanju Evil) in da bo šla kuj prec k pride domov na net kupit Micki nadfensišmensi cujne, da ne bo reva kot sirotica Jerica naokol hodila butnglavc trmoglavka.
Slik pa ni, k zdej na fotkah šparajo, da bojo mi nov gvant kupili (če vejamete butnglavc).

Eto, dobesedno po Micki zapisala Šefla Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #983 : četrtek, 27.01.2011 : 19:41:49 »

Micka, lepotica, eno si zapomni: s pentljico ali brez, ti si bolj lepa in bolj sijajna, kot vse tiste silikonske pesje babe skupaj, ki se tam razkazujejo  Kiss Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #984 : četrtek, 27.01.2011 : 19:46:26 »

...silikonske....  predaja
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #985 : četrtek, 27.01.2011 : 21:15:00 »

Micka, lepotica, eno si zapomni: s pentljico ali brez, ti si bolj lepa in bolj sijajna, kot vse tiste silikonske pesje babe skupaj, ki se tam razkazujejo  Kiss Kiss
In še to si zapomni, lubica bleščeča: teta Cats ima zmeraj prav Cheesy

PS. Nobena špangica, zapestnica in druga kičarija se ne sveti takot kot naša horjulsko črna dlakca Smiley Ti si najlepša brez oblekce, bi reku jaz Wink
In še Tvoji lahko poveš, da je bolš šparat za fajn šnicle kot pa za dizajnerske cote Tongue

Te lepo pozdravlja postavni kmečki črni lovec Roko szi Krasa  Kiss Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #986 : nedelja, 30.01.2011 : 20:54:17 »

Hehe, kmetica Mica je nazaj doma, še brez nove obleke. Ko je ena gospa miskica svetovala nakup obleke, je Šefa fršlok, ko je vidu ceno , je pa priznal, da zadeva dobro izgleda. Ampak res, cena je samo za fine dame, ne za kmetice Mice predaja predaja
Bomo še malo tiste pletene puloverčke naokoli poiskali  Wink Wink
Res je, da slečene punce najbolje izgledajo Tongue, ti primorski šarmer  Smiley, samo ker nas pozimi zebe, kar sami nagi naokoli letajte, ker ni nič luštno potem celo noč lulat hodit Roll Eyes
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #987 : nedelja, 30.01.2011 : 21:05:19 »

A dej no, šef! Cool Pa tko bi ji pasal en hud modni kos.
Res je cena huda, ampak je vredna vsakega centa. To ti sporočajo princese, ki imajo en mali milijon plaščev - nosijo pa samo tole ta nobel varianto, ker daleč presega vse po kvaliteti. Če bi prej to vedla, ne bi kupovala nič drugega, temveč samo to in bi bil mir. Pa še meni bi ostalo za burek...  Tongue
Missy, bodi ekstra priliznjena do šefa in malo migaj s trepalnicami. Boš vidla, da se bo omehčal! Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #988 : ponedeljek, 31.01.2011 : 11:21:36 »

Pepsi, ko sem tole brala, je glih Šef zraven sedel in se režal, ko je slišal, kaj pišeš  Roll Eyes
Pravi, da je dal on za svoj flis 45 EUR na razprodaji in da ga Micki kupi, če ne bo dražji od njegovega in da naj zrihtam popust, saj so ravno zimske razprodaje predaja trmoglavka Grin
Missy pa v šoli pri tršici ni nihče pokazal, kako se trepa s trepalnicami, tako da ona tega ne zna. Pa itak ni fina mestna dama Undecided Sad Kaj pa zdej Huh Huh?
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #989 : ponedeljek, 31.01.2011 : 11:32:22 »

Missy pa v šoli pri tršici ni nihče pokazal, kako se trepa s trepalnicami, tako da ona tega ne zna.

Hja, ta veščina paše v "nadaljevalni program". Roll Eyes Smiley

K
Logiran
Strani: 1 ... 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 ... 174   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines