mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 09.08.2024 : 14:59:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Strani: 1 ... 108 109 110 111 112 [113] 114 115 116 117 118 ... 174   Dol
Natisni
Avtor Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili  (Prebrano 381028 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1680 : petek, 14.09.2012 : 16:15:59 »

Micka Kiss drži se!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1681 : petek, 14.09.2012 : 19:04:06 »

BRavo Mica, tako se dela, zdaj se koncno spet vec ukvarjajo s tabo kot z Lilo. Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1682 : petek, 14.09.2012 : 20:18:40 »

Hvala za dobre želje Smiley
Micka je bila pri vetu in je imela mini remont - porihtali so ji krempelj (odščipnili in zacinili), spraznili analke (o mater, kakšna packarija) in jo cepili proti steklini. Za vsak slučaj smo s sebolj vzeli še Lili, da se mal navadi okoli vetov hodit.
Pa skupaj sta zjutraj doma ležali na pasji postelji. Missy je kar oči izbuljila, ko sem še Lili dala not in je začela nekaj gunđat, ampak smo se hitro sporazumeli, da nima kej protestirat. Itak ni bila njena postelja, ampak taka, občinska, še čisto nova in nelastniška Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1683 : sobota, 15.09.2012 : 14:04:54 »


 Itak ni bila njena postelja, ampak taka, občinska, še čisto nova in nelastniška Tongue


Jao, Mici, pozicija Šefice ti v teh nemških rokah ne bo namenjana očitno Evil

PS. pri nas na Krasu je ena hiša, kamor bi lahko šla na počitnice, tam je ena Popustljiva mamica svoji prvorojenki dovolila Šefovat ... mogoče bi tudi tebe bolj razumela kot tale tvoja Šefla Evil Cool (če te seveda tista Prvorojenka ljubosumna ne bi za malco požrla) Lips Sealed
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1684 : sobota, 15.09.2012 : 21:41:45 »

mamaF, Micula se ima doma čist fajn Angry Angry, kako to misliš, da mora na počitnice Huh Shocked Tongue Tongue

Razen, da je spet nervozno nabijala kroge kot takrat, ko je imela pod kožo ful gnoja Undecided Sem ji odvila povoj od kremplja in potem se je začelo... nervoza, letanje naokoli... očitno jo še boli, ko sem ji povila nazaj, se je pa kot bi odrezal umirila. Upam, da se bo zadeva pomirila, sicer bo treba nazaj k vetu, čeprav je tale rekel, da korenina kremplja ni poškodovana in ga ni bilo treba kirurško odstranit, ampak to je bilo samo tako, na uč...
Držte pesti, da ne bo treba pod nož Sad Sad
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1685 : sobota, 15.09.2012 : 21:44:39 »

Kocka mi naše zlomnjene, počene, ''odtrgane'' kremplje zdravimo izključno z medom, in smo v roku 4 dneh porihtani  Wink

Vam želimo čimprejšne okrevanje  Kiss Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1686 : sobota, 15.09.2012 : 21:48:12 »

Zadeva je zunaj popolnoma čista in suha, bolj me skrbi, da ni spodaj pod kožo kaj potrgano, ker se mi zdi, da jo notri boli, vsaj videt na zunaj ni nič Huh
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1687 : sobota, 15.09.2012 : 21:48:29 »

Držte pesti, da ne bo treba pod nož Sad Sad

Evo pri nas že držimo, pa še tačke držijo nekateri. Kiss  

Tole z medom pa tudi mi prakticiramo in se res obnese. Lahko kar domači med, pa poviješ čez noč; al pa strokovno zapakirani obliži z medom iz lekarne.

- Mica, ne ga srat! Tačko boš še rabila!  Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1688 : sobota, 15.09.2012 : 21:50:01 »

Zadeva je zunaj popolnoma čista in suha, bolj me skrbi, da ni spodaj pod kožo kaj potrgano, ker se mi zdi, da jo notri boli, vsaj videt na zunaj ni nič Huh

Mogoče bi pa res za danes ponoči z medom namazala? Škodit ne more.
Drugače se pa vse, kar je povezano z blazinicami in kremplji, kar dolgo zdravi - vsaj po mojih izkušnjah. V enem dnevu ali dveh sigurno ne more bit že čist v redu.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1689 : sobota, 15.09.2012 : 21:52:01 »

A predlagate da ga dam gor kar tako, tudi če se na zunaj nič ne vidi? Kot obkladek? Aaaaaaaa, saj če zdaj prav pomislim, sem si ga jaz tudi dajala na potrgane kolenske vezi butnglavc predaja
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1690 : sobota, 15.09.2012 : 21:54:25 »

Zadeva je zunaj popolnoma čista in suha, bolj me skrbi, da ni spodaj pod kožo kaj potrgano, ker se mi zdi, da jo notri boli, vsaj videt na zunaj ni nič Huh

Če je notri kaj narobe bo med zrihtal, ker bo potegnil ven, če je notri ostalo še kaj gnoja ali kaj takega kar ne sme biti notri in potem bo zadevo lepo zacelil.

Primer: Marši je enkrat ob divjanju natrgal krempelj, sem mu odrezala stran, videt je blo ok, nobene rane, nič, ampak je še vedno šepal, pol sem mu za čez noč dala gor med in povila, in zjutraj ko sem mu odvila je bila ob kremplju odprta rana, na gazi med medom pa majhna trska, ki se mu je zapičila pod kožo in se sploh ni videlo. Potem sem še dva dni dajala med in nato je blo ok, rana se je lepo zacelila in Marško ni več šepal.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1691 : sobota, 15.09.2012 : 21:55:34 »

Ja, kar tako mal čez vse namaži, pa  eno gazo in povojček čez, al pa otroški štumfek gor za čez noč. Mogoče bo mal packarije, ko boš snela dol, ampak saj to se opere - al pa Mica poliže.  Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1692 : sobota, 15.09.2012 : 21:57:00 »


Drugače se pa vse, kar je povezano z blazinicami in kremplji, kar dolgo zdravi - vsaj po mojih izkušnjah. V enem dnevu ali dveh sigurno ne more bit že čist v redu.

Jaz imam pa kontra izkušnje, pa smo imeli že več kot cm globoko zarezano blazinico na cm dolgo, pa smo v enem tednu z medom porihtali, Apiju sem zadnjič krempelj, ki je bil čez polovico zarezan v dveh dneh zacelila z medom. Nvem mogoče mam pa sam jaz tako srečo da se hitro porihtajo.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1693 : sobota, 15.09.2012 : 21:57:44 »

Bomo kar to naredili. Zdajle sicer spi, če bo spala še naprej jo bom pustila, pa bomo zjutraj dali med gor  Kiss
Logiran
mabu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 135


« Odgovor #1694 : sobota, 15.09.2012 : 22:16:34 »

AnaJ, rano razkužiš in potem daš gor med? Samo čez noč ali tudi čez dan? Sprašujem, ker ima moja psička precej smole z urezninami in se ji res dolgo celijo blazinice (letos poleti enkrat deset dni, enkrat cel mesec; z rednim previjanjem + antibiotiki); pa seveda paziti, da ni zmočila, pa zlizala, pa ...

Kocka, oprosti, da smetim po vaši temi ...
Logiran
Strani: 1 ... 108 109 110 111 112 [113] 114 115 116 117 118 ... 174   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines