mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.07.2024 : 09:25:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Strani: 1 ... 66 67 68 69 70 [71] 72 73 74 75 76 ... 115   Dol
Natisni
Avtor Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)  (Prebrano 283686 krat)
0 članov in 43 gostov pregleduje to temo.
Pola
rad pišem
****
Sporočil: 460


« Odgovor #1050 : torek, 04.08.2009 : 10:47:10 »

Poc se je obesil Maci za ušesa in visel z njih (dobesedno). Ona pa rep med noge in se skrit pod mizo, ne moreš verjet, če ne vidiš Grin Grin.

Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #1051 : torek, 04.08.2009 : 22:28:24 »

Pola, boš kak dokazni (slikovni) materjal napopala?

Lp, Maja Smiley
Logiran
Pola
rad pišem
****
Sporočil: 460


« Odgovor #1052 : torek, 04.08.2009 : 22:52:33 »

A si tole mislila?

Poco in Pola (najlepša in najbolj nevarna Roll Eyes)

trije možati...

Poco in Lara

Poco in Lars(jaz sem najbolj nedolžen kuža na svetu Smiley)

Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #1053 : torek, 04.08.2009 : 22:57:44 »

Aha  Grin Grin Grin

Naročni pitbul in naročni možati pes....  Roll Eyes Tongue (in speštana, a zadovoljna, majas)

Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #1054 : torek, 04.08.2009 : 23:01:43 »

Cheesy kolk ste fajni vsi  Kiss
Logiran

Micika
rad pišem
****
Sporočil: 445


« Odgovor #1055 : sreda, 05.08.2009 : 10:26:23 »

hmmm... jaz na fotki "trije možati..." vidim kar 4.  Bi se pa težko odločila kateri je najbolj možat...  Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1056 : sreda, 05.08.2009 : 11:23:57 »

hmmm... jaz na fotki "trije možati..." vidim kar 4. Bi se pa težko odločila kateri je najbolj možat... Cheesy
He, nisem hotla komentirat, se pa zdaj strinjam z Miciko Tongue.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1057 : sreda, 05.08.2009 : 21:44:20 »

Ja kolk ste pa vi kičasti. Cheesy 
Jani predlagam, da pri naslovu teme doda rdečo utripajočo zastavico in napis "Pozor - Sugar Overload - branje na lastno odgovornost"!  Kiss Kiss Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #1058 : sreda, 05.08.2009 : 22:26:25 »

Ja, carji ste  Smiley Smiley...al kako bi temu še lahko reklo...Pa najlepši tud, itak!...Sploh kadar spite lepo en čez druzga Grin,vam je človek kr mal fouš take gužve  Wink...Uživajte kolkor se da!
Logiran
Luvanna
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #1059 : četrtek, 06.08.2009 : 14:45:15 »

Lun se javlja po pregledu: strgan meniskus in pogačica, ki včasih najde svoje mesto, včasih pa tudi ne, potem pa jokamo in nogica žalostno visi ob teleščku. 14 dni bomo strogo mirovali, potem bomo pa videli, kako naprej (operacija ali pa tudi ne). Najbrž je meniskus šel ob vratolomnem skoku s kavča med borbami z Vanno (sta čist oživela, ko se je končno malo ohladilo).
Ker ima rahle prebavne težave, bo imel naslednji mesec dietno prehrano, nekaj dni pa tudi zdravila - skratka do jeseni bomo fit in pripravljeni za resno šolo,  da v kali zatremo vse neprijetne familiarne poteze oziroma da se jaz navzamem malo več odločnosti in vztrajnosti pri vzgojinh pravilih.
Vanna Lunu stoji / leži ob strani in tudi ona počiva (odstopila mu je mesto v svoji mehki roza posteljici). Res pa je tudi, da je zelo verjetno danes ponoči bolj malo spala, saj je Lunči piskal, ker je imel prebavne težave ali pa ker je polna luna.
Sicer je pa Lun en zlat crkljivi mulček. Zna že sedi, prostor in "vesel, vesel", odpoklic na fleksiju pa tudi kar gre, tudi če kličem Vanno (saj mora on biti itak taprvi za pobožat ali karkoli). Vanna ga je lepo sprejela, Lun pa njo in jo varuje pred vsemi kužki iz soseske in družine   Wink.

 
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #1060 : četrtek, 06.08.2009 : 15:18:51 »


...skratka do jeseni bomo fit in pripravljeni za resno šolo,  da v kali zatremo vse neprijetne familiarne poteze oziroma da se jaz navzamem malo veè odloènosti in vztrajnosti pri vzgojinh pravilih.


Hehe... pa imata svojega Poca! Roll Eyes Tongue
Tamali penzelj je tako neustrašen, da kar poka - še na Poca se je včeraj spravil in ga poskušal psihirat, strmet direkt v oči in se šopirit, pa Vanno pred njim čuvat, da o tem, da so vsi veliki psi za zbutat, ne govorimo... mala naša bojna veverica! In tisto ubogo nogico vlači za sabo, kot kako ovelo hrenovko... Vzgojni ukrepi se seveda že izvajajo - mama ima kar talent! Pa malo tudi pomaga, da smo veveričje boje že večkrat skupaj uprizarjali.

Skokijeva kost se je super zacelila in imamo od dr.Matka požegnan agility, če se ne zredi nad 15kg, oziroma, če ne začne šepat. Moj bajsi se je zredil - tehta 13.3kg in je zdaj na shujševalni, čeprav ni debel, bi pa lahko imel kako kilo manj.  Roll Eyes Wink

Lp, Maja Smiley

Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #1061 : četrtek, 06.08.2009 : 15:20:49 »

čeprav ni debel, bi pa lahko imel kako kilo manj.  Roll Eyes Wink

Tipična mantra skrbnikov svaljkev, posebej horjulske linije Wink Sem vesela, da je tako zdrav Kiss Najnovejšemu veveričku pa želim, da se tudi čimprej pozdravi.
Logiran
Luvanna
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #1062 : petek, 07.08.2009 : 08:59:36 »

Moj bajsi se je zredil - tehta 13.3kg...
... ja, ja, je že tako - Vanna je pa celo poletje poslušala, da je bajsa in da naj že shujša - pa drži svojo težo že od zadnje krize maja - 4,6 kg pa niti pikice več, saj so štirioglate šnavcerke najlepše  Tongue

Tipična mantra skrbnikov svaljkev, posebej horjulske linije i.
... oz. slepa pega  Grin

Kiss Najnovejšemu veveričku pa želim, da se tudi čimprej pozdravi.
Hvala, se zelo trudimo mirovati  Smiley

Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1063 : petek, 07.08.2009 : 09:11:36 »

Face ste, super da ima mama talent za peske. Očitno je v familiji... Wink
Veveriček, pocajtaj svojo ovelo hrenovko Tongue, da boš brez težav spet letal naokoli Cheesy
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #1064 : petek, 14.08.2009 : 12:19:37 »

Lun očitno daje skozi po-posvojitveno krizo. Krvava kaka/malo driska, histerija, pa uboga nogica... Pasja sužnja Luvanna je pridna in se trudi z mirovanjem, dietami. Danes dobi antibiotik, pa spet smo na novih briketih (tokrat EU intestinal).

Moških se boji, neznane pse bi zbutal. Počasi vsak dan po malem napreduje. Danes je bil kar priden, razen parih veveričjih izpadov (še Poco ga je debelo gledal  Roll Eyes).

Poco je priden, Skoki pa ima neko najmožatejšo fazo do zdaj. Še ubogo Cockto je naskočil na današnjem sprehodu. Do psov je OK, lovil bi pa ptiče, zajce, ježe... Ni šans, da bi se "predal", ko ga obrnem na hrbet - moram sedet na njem, on pa še naprej laja in se šopiri...  Huh Hvala bogu (ali komurkoliže), da se spet kmalu začne šola, ker mulca res daje!

Lp, Maja  Cool
Logiran
Strani: 1 ... 66 67 68 69 70 [71] 72 73 74 75 76 ... 115   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines