mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.07.2024 : 09:20:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Strani: 1 ... 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 ... 115   Dol
Natisni
Avtor Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)  (Prebrano 283662 krat)
0 članov in 22 gostov pregleduje to temo.
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #675 : torek, 24.02.2009 : 12:23:30 »

Vse najboljše Skoki!

Majas, a ti lahko povem še kdaj imam jaz rojstni dan? Grin Super ste, res.

Ej, kako so zadovoljni s temi igračami od Nine Ottosson? Jaz sem ravno včeraj naročila Dog tornado in tole piramido. Komaj čakam, da dobimo pa da jih vidim pametnjakoviče male.

Moonbeam ne vem, če lahko reklamo delam amapk vem kje imajo te igrače in mislim, da imajo ene 6 varinat na zalogi.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #676 : torek, 24.02.2009 : 15:31:44 »

Skoki, hepi brzdej!!! Kiss Malo z zamudo, pa tolk bolj iz srca Smiley Super slikice, uživancija na kubik.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #677 : torek, 24.02.2009 : 17:44:34 »

Ej, kako so zadovoljni s temi igraèami od Nine Ottosson? Jaz sem ravno vèeraj naroèila Dog tornado in tole piramido. Komaj èakam, da dobimo pa da jih vidim pametnjakovièe male.

Piramida je super - se lepo igrajo z njo. Poco trese ven priboljške, Skoki jih pobira, Vanna pa nadzira! Tadruga je od Karlija (dve v ena) - se zaenkrat še privajamo - Skoki je ful neučakan, tako da moram najt taprav moment za začetek resne vadbe.

Lp, M Smiley
Logiran
Luvanna
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #678 : torek, 24.02.2009 : 18:03:45 »

Skokijeva zabava je bila res super (Maja itak vedno pripravi krasne pogostitve) - darila, hrana, aktivnosti (za kužke in ljudi).

Vanna pa nadzira!

Nisem čist gotova, da je Vanna samo nadzirala - se mi zdi, da je kar pridno papala vse po vrsti, danes pa reva "plačuje". Ampak torta je bila BOOOŽANSKA!!!! Se že veselimo Pocotovega rojstnega dne.  Cheesy
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #679 : torek, 24.02.2009 : 18:08:12 »

Se že veselimo Pocotovega rojstnega dne.  Cheesy

hehe... samo bo še Vannin rojstni dan prej na vrsti - a njej pa ne privoščiš žurke? Tongue
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #680 : torek, 24.02.2009 : 18:46:06 »

Pa še tazadnji del reportaže:

ŠPORTNE AKTIVNOSTI

Tale je za Zalo_ (da nau rekla, da Skoki vedno na vseh fotkah spi Tongue)


Razstavna poza Cool


Storži so zakon!


Odpoklic dela sto na uro Tongue

(kadar ima čas)

Kadar ga pa nima, se pa dela, da me ne sliši in zre v daljavo:


(in potem gre naprej nadzorovat/čuvat/red delat Cheesy Cheesy Cheesy)


Moj tavelik sonček! Kiss Kiss Kiss
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #681 : torek, 24.02.2009 : 19:01:02 »

Potem je pa tukaj še tamali sonček Roll Eyes Tongue

Zna "sedi" Smiley


"prostor" Smiley


in "glas"! Cheesy Cheesy


Rad se igra...


... in valja po snegu! Cheesy




Pa še dve slikici naše Vanne - strokovnjakinje za palčke...


...in lezenje pod kožo! Kiss Kiss Kiss


Tralala - mi se imamo fajn!

Lp, od reportaže do konca izmučena Maja Cheesy

(link do ostalih fotk, če se bo slučajno dalo komu gledat: http://www.moj-album.com/uredi/kuzaskoki/15007309/)
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #682 : torek, 24.02.2009 : 19:22:06 »

majas, tole je pa čist sam kiiiiiič (že spet!!). Cheesy
Ajoj, ste fletni, da bl pa res ne bi mogl bit   Kiss (ali pa vendarle?) Wink
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #683 : torek, 24.02.2009 : 20:01:10 »

Ooooo, počaščena sem da je ena slikica superpsa posebej zame Cool  Kiss Pa super, da se je vsaj za žurko iz zimskega spanja zbudil Wink
Joj, vsakič ko vidim slikce od Skokislava me ima, da bi prišla k vam zvonit pa ga ornk prečohat pa prelupčkat (nisem zmešana, čeprav se včasih tako bere, pa tud ne vem točno kje ste doma Wink)
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #684 : torek, 24.02.2009 : 20:13:18 »

 Cheesy Cheesy Majas...fotke so super ... ampak ona, ko gledajo skozi okno. JAz firbec in me zanima kdo je bil na oni strani  Roll Eyes

LP
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #685 : sreda, 25.02.2009 : 11:33:29 »

 Cheesy Cheesy Cheesy Kiss Kiss Kiss
Fuuul ste kjut, sporoča Missy. Ni skrivnost, da ji je eden še posebno všeč Cheesy Wink Roll Eyes Tongue
Logiran
dunja24
novinec
*
Sporočil: 44


« Odgovor #686 : sreda, 25.02.2009 : 23:24:12 »

Preden se stopim ob slikicah Skokija in Pocota, imam eno prošnjo za majas...
da ne bom zmotila tele simpatične teme, prosim klikni na:

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,13231.msg508390.html#msg508390

in si oglej za kaj gre...

Lp tebi in vsem kosmatincem doma!!
Logiran
ZalaPipi
novinec
*
Sporočil: 44


WWW
« Odgovor #687 : četrtek, 26.02.2009 : 08:33:50 »

Mene pa (spet  Roll Eyes) nekaj zanima . tista kletka, ki jo imaš v denvni sobi. A kuža ne lula in ne kaka tam notri? Ker naj bi bila za učenje čistoče, ampak - da je tam notri res čisto, da moramo tudi naučit? Res nimam izkušenj s kletkami, zdaj pa gremo na smučanje za dva dni, pa ju moram pustit dediju, pa da ne bo lih kakijev pobiral naokoli bi jaz tole uvedla.... Samo - a naj dam takoj posteljo notri? Ali najprej kar samo pleničko?
Drugače mulc že zdrži da ne kaka in lula cca. 7 ur. Nam je ponoči že uspelo!
Samo če ni treba, pa pač ne...  Undecided

S tem mam jaz največje težave, priznam. Zala je že velika punca, povrh vsega pa še tao brihtna, da njej sploh ni treba razlagat zakaj je plenička, ona to zastopi. Medtem ko tale mali packon...to je pa druga zgodba....  Undecided.

Tako da - help  Tongue

Lep dan
b
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #688 : četrtek, 26.02.2009 : 09:41:09 »

ZalaPipi, ne vem če sem dobro razumela tvoje vprašanje. Smiley
Ja, na kletko se mora pes navadit (moji so se na začetku tudi vsake toliko pokakali in polulali notri). Naša tamala pleničke ne poznata - vesta samo, da se notri NE lula, kaka. Prosiš za vem iz kletke, če moraš it na potrebo.

Naj še kdo pomaga s kakim nasvetom (to je vse kar znam jaz na to temo rečt). Sem bolj ekspert za iz gat stresat... Roll Eyes Tongue

Lp, Maja Smiley
Logiran
ZalaPipi
novinec
*
Sporočil: 44


WWW
« Odgovor #689 : četrtek, 26.02.2009 : 11:22:03 »

Aha, no sej si mi odgovorila- potem bolje da ne dam posteljice not takoj, ampak neko mehko podlago, ki jo lažje operem  Roll Eyes. Dokler ne dojame da se not ne kaka in lula.
Sem razmišlajal,da mogoče mu bo pa bljeki da se v lastno posteljo polula/kaka, ampak ja, verjetn če ga pa res tišči, pa mu ni jasno, da mora prosit za ven....  Huh

drugače pa ja, navadit se mora, to mi je tut jasno...jaz bi jo pustila kar kakšen dan odprto, pa notri za ležat, da ugotovi, da je prav tako cozy, potem bi jo zaprla za kratek čas, pa potem malo dlje,...

Kako je pa z ljubosumjem , ko vidi svoje kolege, ki pa niso v kletki? Ker naš Pipi zna tako svilit in lajat, da je joj... Potem cela vas posluša njegove operne arije  Cheesy. Mi je svetoval v pasji šoli učitelj, naj ga popolnoma ignoriram, pa sem mu ponudila , če pride on k nam živet za kakšne dva dni  Grin. B i po moje spremenil pristop  Grin

Hvala!

Imajo pa tvoji kužki take lušne plaščke!! Pravi cukri!1 To je verjetno nepremočljivo? Super so res!
Logiran
Strani: 1 ... 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 ... 115   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines