mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.07.2024 : 07:28:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Strani: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 ... 115   Dol
Natisni
Avtor Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)  (Prebrano 283634 krat)
0 članov in 31 gostov pregleduje to temo.
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #525 : torek, 13.01.2009 : 20:41:36 »

oglje imam - ne vem kako da se nisem spomnila - to je ponavadi prva stvar ki jo sama vzamem, pa tudi Skoki je že dobival... jao se staram al kaj, pa še vreščim Roll Eyes Cheesy
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #526 : torek, 13.01.2009 : 21:06:57 »

Ja res je. Potem zgleda drekec kot bikovka iz trgovine. Jaz bi imela Pocija na oceh  Wink
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #527 : torek, 13.01.2009 : 21:09:06 »

Ja res je. Potem zgleda drekec kot bikovka iz trgovine. Jaz bi imela Pocija na oceh Wink

on papca samo svoje Roll Eyes Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #528 : torek, 13.01.2009 : 21:19:00 »

Poci je ocitno ekonomist. Svoje izdatke je nujno potrebno se enkrat vlozit. Veliko prisparas  Tongue
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #529 : torek, 13.01.2009 : 22:15:07 »

Oglje mojemu ni nič kaj pomagalo, šele ko sem mu dala 1 Linex kapsulo se je zaustavila driska.
Logiran

majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #530 : torek, 13.01.2009 : 23:39:25 »

zdajle sva šla spet dol - pa ni bilo traba kakat, me je moj velik sonček samo malo na luft peljal pa luknje kopal... saj ne vem kaj naj si mislim Roll Eyes  Angry Tongue

glede driske pa postopam vedno tako, da najprej pustim, da gre svinjarija ven, pri tem pazim, da dovolj pijejo - pomagam jim z naravnimi zadevami - taprave ercnije dobijo pa šele takrat, ko vidim, da po bolj naravni poti ne bo šlo (oz. po navodilih od veterinarja ali pa kake druge višje inštance)

upam, da bomo spali Smiley
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #531 : torek, 13.01.2009 : 23:47:03 »

Tudi jaz sem čakala 24ur, pa ne bi, če bi vedela, kako ga bo dejansko izmučila driska Wink psihično mogoče bolj kot fizično, res je bil bogi, pa se tako trudil ne bit. Mi je bilo žal, da nisem že prej šla po kapsulo.

Pa saj, svež luft nič ne škodi, ti kar šetaj svojo majas Grin
Logiran

vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #532 : sreda, 14.01.2009 : 02:09:41 »

Duel?
Sem opazila tisto črno "hudo" lajajoče bitje! Smiley

Jaz sem tudi opazila to reklamo in nekaj črnega na tleh, ampak se mi je zdelo veliko večje od Vanne. Samo žal, da jo pokaže samo za hip. Smiley
Logiran
čenča
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 311


« Odgovor #533 : sreda, 14.01.2009 : 07:17:17 »

Saj ne, da delam neko hudo reklamo za 'ercnije'- Linex je probiotik, ena taka mišunga dobrih bakterij, ki uravnavajo črevesno floro. Kot nek precej potenciran probiotični jogurt   Wink. Mi imamo z njim fajn izkušnje.

Drisk pri nas že zelo dolgo ni bilo, hvala vsem inštancam. Smo v petem nadstropju, kein lift, in ni prav zabavno npr. ponoči na pol ure hopsat gor in dol.

Upam Skoki, da si se danes naspančkal  Kiss.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #534 : sreda, 14.01.2009 : 09:35:56 »

Jaz sem tudi opazila to reklamo in nekaj èrnega na tleh, ampak se mi je zdelo veliko veèje od Vanne. Samo žal, da jo pokaže samo za hip. Smiley

hehe... Vanna je v bistvu kar velika punca ratala - tehta že čez 4kg in se sama sebi zdi zelo odrasla in zrela. Pa priznat moram, da sta fanta veliko bolj otročja od nje. Sploh Skoki - dojenček je in bi se samo crkljal in pančkal pri mamici pod odejo; kadar Poc slučajno hoče it spat pred njim, pa nima šans - ga budi in mu nagaja (tak, lumpast starejši brat je - Poc si pa itak da vse zasluži!!)

btw: ponoči smo spali! Grin eni več (Skoki, ki je proizvajal pline), drugi manj (Maja, ki je udihavala pline)- ampak naj mu bo, če ga pa trabušček boli... Poc in Lars na srečo nista občutlijva, pa tudi pod koutrom ga nimata Roll Eyes

Čenča, a potem se Linex psu lahko kar hitro da, če se pojavi driska? Ga imam vedno doma, tako da bi bilo super vedet. Mi je pa zanimivo, da nam ga veterinarji še niso dali, pa smo letos ogromno driskali (x3).

Lp, Maja Smiley
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #535 : sreda, 14.01.2009 : 09:39:19 »

btw: ponoči smo spali! Grin eni več (Skoki, ki je proizvajal pline), drugi manj (Maja, ki je udihavala pline)- ampak naj mu bo, če ga pa trabušček boli...

Bi človek pričakoval da tisti, ki vdihava pline, še trdnejše spi Tongue
Logiran
Micika
rad pišem
****
Sporočil: 445


« Odgovor #536 : sreda, 14.01.2009 : 13:17:19 »

zato te je pa včeraj zvečer peljal na svež luft, ker je slutil da te bo ponoči zaplinil  Grin

upam da težave čimprej minejo...
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #537 : sreda, 14.01.2009 : 13:20:12 »

Btw. še ena taka probiotična zadevščina je "enterofilus" dobiš pri vetu, zooticu, kot porcijonirane ampule ali pač v večji flaški. Uporabljam drugače za muce, ampak je tudi za pse. Lahko probaš s tem naslednjič, overdozirati ali škodit ne moreš Wink
Logiran

majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #538 : sreda, 14.01.2009 : 14:10:49 »

Enterofilus se sliši prima (sem ga še malo poguglala Wink)- bom šla kupit, da bomo imeli naslednjič doma, pa še za tamalo Vanno bo pomojem prima, ker blagodejno vpliva na črevesno floro, ona je pa res en mali občutlijvček. Smiley
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #539 : sreda, 14.01.2009 : 14:12:28 »

No fino Wink
Logiran

Strani: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 ... 115   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines