mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.07.2024 : 07:27:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Strani: 1 ... 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 ... 115   Dol
Natisni
Avtor Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)  (Prebrano 283625 krat)
0 članov in 25 gostov pregleduje to temo.
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #510 : ponedeljek, 05.01.2009 : 09:27:41 »

Ce se ne umiri pa gremo, tam kjer se nismo bili to leto Grin.

hehe..mi smo pa že bili. samo smo šli na srečo samo hrano za Skokija kupit. nas vse poznajo po imenih (slab znak! Roll Eyes), Flipiju pa Poc pošilja nazaj pozdrave in mu sporoča, da tudi on je listje! Samo ga potem vedno kregajo in on tega sploh ne razume... v Horjulu so baje jedli samo listje, sneg in občasno kak dišeč kakec (pa tepihe in pohištvo seveda... Cool)

Èimprejšnje izboljšanje užaljencu, Larsu pa kak bilobil Tongue

Lars noče bilobila - bi edin kak šnops spil, če bi bil proti pozabljanju... Wink
Moji trije fantje so vsi takoooo trmasti in posebni, da se včasih kar malo zamislim nad sabo. Roll Eyes Tongue (glede na to, da sem si jih sama izbrala Cheesy)
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #511 : ponedeljek, 05.01.2009 : 10:51:03 »

He, he, ja, bi se bilo za zamislit Tongue
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #512 : torek, 06.01.2009 : 07:41:25 »

Pocotov slednik ni ok - me začenja skrbet, samo imam navodila da še ne delam panike ampak zdravim in šele na to k vetu, če ne bo boljše... bogi mali škrat s satelitom. pa še Skokiju gre na smrt na živce, ker se kar naprej zabija v njega... (v bistvu širm uporablja kot orožje Wink)
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #513 : sreda, 07.01.2009 : 13:01:35 »

Jaz sem pa Vannico zadnjič v reklami videla Cheesy Je suvereno nastopila, bratca sta gotovo ponosna nanjo Smiley A če slišijo reklamo kej reagirajo na njen lajež?

Sicer pa želimo Pocotu da se vse drame okoli njegovega zdravja nehajo. Pa Glu Skokiju lupčka pošilja - pač svaljkasti lepotci neskončnega značaja in kroničnega lenoritisa se morjo imet radi in se podpirat Smiley
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #514 : sreda, 07.01.2009 : 13:27:18 »

Ja, Vannica je rojena igralka. Lajalka pa ne, tako da glas v reklami ni njen Roll Eyes Cheesy. Se derejo, ko zaslišijo lajanje kot norci! (pa čeprav naj bi bilo od Vanne) Lajajo pa tudi na ostale živalske zvoke in na junake iz risank. Pa Poc se prav koncentrira ko gleda in tudi malo sodeluje. Cheesy Vse skupaj izgleda precej smešno.
Skoki vrača Glujki lupčke - ravnokar je pojedel svoj 100% bio smoothie - edino tak je taprav in sedaj naprej spi. Poc grize bikov pimpelj. Slednik ni ok, ga pa ne boli, zato čakamo. Smiley
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #515 : sreda, 07.01.2009 : 23:05:18 »

ej alooo - v keri reklami je Vannica zvezda? To pa res morm počekirat! Cheesy
Ajme ste fletni... Kiss
Logiran
Luvanna
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #516 : četrtek, 08.01.2009 : 18:11:18 »

Pa Poc se prav koncentrira ko gleda in tudi malo sodeluje.
Sicer je pa Poc tudi zelo muzikaličen in ga zelo zanima igranje klavirja Wink (posluša tako, da skoncentrirano nagiba tisto luškano bučko levo-desno; igra pa tudi, če ga držiš v naročju - drgač bi sam, pa je še čisto malo premajhen Smiley) - ena taka umetniška familja, da mamo/babico kar raznaša od veselja.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #517 : četrtek, 08.01.2009 : 20:48:40 »

ej alooo - v keri reklami je Vannica zvezda? To pa res morm poèekirat! Cheesy
Ajme ste fletni... Kiss

za nek pralni prašek z nekim ribičem - sem pozabila ime Smiley
Logiran
al1
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 169


« Odgovor #518 : četrtek, 08.01.2009 : 20:55:08 »

Duel?
Sem opazila tisto črno "hudo" lajajoče bitje! Smiley
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #519 : petek, 09.01.2009 : 11:11:30 »

ja, Duel je. sem blazno slaba za zapomnit si take stvari. Wink

mi imamo novo najdišče ribjih zakladov (in to direkt v BTC-ju) - hvala Pegicini mami Kiss
jemo ribe 100 na uro in vse že smrdi Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #520 : torek, 13.01.2009 : 20:14:21 »

Zaradi snega (ki ni za jest!!!) Skoki driska na šus - drugače je ful dobre volje, samo gor in dol letamo že cel dan. Pocota vse skupaj precej zabava in ga napada iz raznih zased (odkar ima rov mu ful dogaja). Skupaj sta taka lumpa, da me boli trebuh od smeha, me pa tudi ubogata in se nehata pretepat, takoj ko zavpijem. Imam nov krik, ob katerem jima zaledeni kri v žilah - baje se sliši kot krik stekle srake na ekstaziju, samo glavno je da dela. Wink Iščem suhe borovnice a jih žal ne najdem, samega ga pa tudi težko pustim, ker kar napraj sračka... še kaj pomaga kar ima človek ponavadi doma?

Lp, Maja
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #521 : torek, 13.01.2009 : 20:25:09 »

Hm, imate slučajno v domači lekarni medicinsko oglje?
Če se to seveda psom sme dati Smiley
Logiran
Bine
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 186


« Odgovor #522 : torek, 13.01.2009 : 20:26:24 »

Imam nov krik, ob katerem jima zaledeni kri v žilah - baje se sliši kot krik stekle srake na ekstaziju, samo glavno je da dela. Wink

 Grin Grin Grin Cheesy Cheesy Cheesy

Bogi sračkonja! Kakšnega drugega recepta ne poznam, upam pa, da čim prej okreva!
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #523 : torek, 13.01.2009 : 20:28:13 »

Skokec, hitro se porihtaj  Kiss.
Majas, a to je krik trsice? Smiley Ubogi tvoji ucenci  Tongue

ps. Majas, pri ljudeh pomaga tudi školjka, ker je doma  Wink
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #524 : torek, 13.01.2009 : 20:38:56 »

Hm, imate slučajno v domači lekarni medicinsko oglje?
Če se to seveda psom sme dati Smiley
Sme, sme. Smiley Samo ponavadi je posledica samo ta, da je driska potem ogabno črne barve. Wink Ampak probat ni greh.

Lp, 5ra
Logiran
Strani: 1 ... 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 ... 115   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines